Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Gold Coast v West Coast porady, prognozy i najlepsze zakłady; Podgląd AFL Rd 2

Gold Coast v West Coast porady, prognozy i najlepsze zakłady; Podgląd AFL Rd 2

Gold Coast Suns wejdzie w sobotni wieczór do starcia z premierami z Zachodniego Wybrzeża 2018 jako ciężka słabsza pozycjaNasi eksperci AFL przeszukali rynki zakładów i przedstawili nasze bezpłatne porady dotyczące Gold Coast v West Coast.

Suns często otrzymują przepustkę za słabe wyniki, ale masz wrażenie, że nie poleci z trenerem Stewartem Dewem, który pochodzi z wysokowydajnych drużyn w Hawthorn i Port Adelaide.

Ale nie można zaprzeczyć, że zadanie przed młodymi Sunsami staje przed drużyną z Zachodniego Wybrzeża, która została wzmocniona przez powrót Nic Naitanui do pełnej sprawności i dodanie jedwabistego pomocnika Tima Kelly’ego z Geelong.

Spodziewamy się, że młodzi ludzie z Suns, tacy jak Matthew Rowell i Noah Anderson, dużo zyskają, grając przeciwko eleganckiemu pomocnikowi Eagles, ale podejrzewamy, że 6 $ w ofercie Unibet na zwycięstwo w Gold Coast jest wokół znaku.

Suns zostali wyraźnie wyprzedzeni przez bardziej doświadczony zespół Port Adelaide w pierwszej rundzie w czymś, co można opisać jedynie jako bezwładny pokaz, i nie było zbyt wiele rezerwy, aby wrócić do składu.

W międzyczasie Zachodnie Wybrzeże zdemontowało Melbourne w rundzie 1 i będzie pewne, że po wymuszonym zwolnieniu z COVID-19 przejdzie 2: 0 bez zauważalnych kontuzji, chociaż ponury pomocnik Mark Hutchings zostanie wzięty pod uwagę po tym, jak przejdzie trening meczowy.

Poniżej analizujemy kursy Gold Coast v West Coast i podajemy nasze wskazówki dotyczące zakładów przed starciem drugiej rundy AFL.

Gold Coast vs West Coast – kursy

Początek: 19:40 czasu lokalnego, 13 czerwca
Miejsce wydarzenia: Metricon Stadium
Kursy bezpośrednie: Gold Coast (6 USD) do West Coast (1,09 USD)
Zakłady na linię: Gold Coast +31,5 (1,90 $) v West Coast -31,5 (1,90 $)
Kursy Premiership: Zachodnie Wybrzeże 7 USD; Gold Coast 251 dolarów

Typy bukmacherskie Suns v Eagles

Nasz Zakłady AFL ekspert sprawdził szanse i znalazł jakąś wartość. Oto nasze wskazówki dotyczące Gold Coast vs West Coast:

Matt Rowell, aby uzyskać ponad 20 dotknięć za 2,75 USD

The no.1 draft pick was solid without being brilliant on debut against Port Adelaide and we expect him to perform better this time around. We did tip Rowell at longer odds in rd 1 to get 20 touches and he failed us, but we’ll stick with him here. Unibet oferuje za ten zakład około 3 $.

Jack Darling, aby strzelić trzy lub więcej goli

Jack Darling zakończył sezon 2019 z 59 golami, o 10 więcej niż kolega z drużyny, Josh Kennedy, i nie widzimy żadnego powodu, dla którego nie będzie nadal głównym strzelcem bramki Eagles. Darling oferuje tym razem nieco większą wartość za 3,80 $, aby strzelić trzy lub więcej bramek, a my przechylamy to, aby było to deszczowe gole dla Orłów, więc powinno to działać na naszą korzyść. Jeśli szukasz czegoś wartościowego na tym samym rynku, młody napastnik Eagles, Oscar Allen, płaci 23 dolary za strzelenie więcej niż trzech goli, a przeciwko niedoświadczonej linii Suns może zabłysnąć, pokazując dużo w zeszłym sezonie.


Prognoza Gold Coast vs West Coast

Podczas gdy w pokoju jest oczywisty słoń – jak gracze powrócą po zwolnieniu z koronawirusa? – nie sądzimy, że istnieje jakakolwiek szansa na to, że Słońca wywołują niepokój w stosunku do premierowego zachodniego wybrzeża. Spodziewamy się, że Słońca będą konkurencyjne w pierwszej połowie, dopóki Orły nie przejdą przez nich w drugiej połowie. Zakłady Gold Coast vs West Coast są nieco zbyt nieostrożne jak na nasz gust, więc w tym przypadku będziemy trzymać się rynków graczy. Nasza ostateczna prognoza Orłów-Słońca? Zachodnie Wybrzeże – 47.

Suns v Eagles lowdown

Jak mogę oglądać starcie Suns v Eagles AFL?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę obstawiać starcie Gold Coast – West Coast?

Wszystkie z tych najlepsze strony bukmacherskie będzie oferować rynki na AFL.

O której godzinie zaczyna się gra Suns v Eagles?

Mecz rozpocznie się 13 czerwca o godzinie 19:40 czasu lokalnego.