Dom » Wyścigi konne » Goodwood Handicap tips & Morphettville preview 16/5/2020

Goodwood Handicap tips & Morphettville preview 16/5/2020

Witamy w naszych bezpłatnych wskazówkach i zapowiedziach na dzień Goodwood Handicap, który odbędzie się w sobotę na malowniczym torze Morphettville w Adelaide w Australii.

Wyszkolony przez Gordona Richardsa Gytrash jest faworytem w zakładach na 3,80 $, który wygra grupę 1 750 000 $ Goodwood Handicap (1200 m), ale nieco się zmniejszył po remisie 12.

Santa Ana Lane (7 USD), Trekking (7,50 USD) i Sunlight (9 USD) uzupełniają pierwszą czwórkę zakładów, ale istnieje kilka innych szans na wywołanie niepokoju na żywo.

Rzuciliśmy też okiem na pozostałe pola i nominowaliśmy nasze najlepsze zakłady na wyścigi Morphettville, które odbędą się w sobotę 16 maja 2021 roku.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki dotyczące wyścigów w Morphettville na dzień Goodwood Handicap!

Morphettville race 2: M& J Chickens National Stakes, 12.05pm czas lokalny 1200m

Sprint w grupie 3 dla dwulatków, co przyciągnęło silny skład. 6.Diala jest godnym faworytem, ​​a klaczka przygotowana przez Team Hawkes dobrze trafiła na linię, aby wygrać w ostatnim starcie w Sandown. Kilka błękitnokrwistych występuje po raz pierwszy: ogierka Deep Impact 4. Kazuhiko, która kosztowała leniwe 1,7 miliona dolarów przy sprzedaży roczniaków, oraz klaczka Dundeel 10.Miss Guggenheim.

Nasza wskazówka:We are prepared to take a leap of faith with Kazuhiko. He is from the astute Lloyd Kennewell stable and was purchased by some canny buyers. We expect him to show plenty and you can secure 7,50 $ u czołowego bukmachera Unibet.

Morphettville wyścig 5: TAB SA Classic, 15.55 czasu lokalnego, 2500m

Ten 2500-metrowy wyścig to prawdziwy sprawdzian dla trzyletnich klaczek. Bukmacherzy stworzyli szkoloną w Sydney klaczkę 5.Stick ’Em Up i 3. Realm Of Kwitnie wczesnych faworytów, a ten pierwszy dobrze radzi sobie w ATC grupy 1 Oaks before breaking through for a second win over 2350m at Newcastle. She is trained by a mistrz mentor pobytów w Johnie Sargencie. Realm Of Flowers pobił zwykłą partię na Murray Bridge ostatni raz, ale zrobiłem to w w stylu barnstorming i ma na pokładzie młodego strzelca, Damiena Thorntona. Topweight 1.La Falaise zasilał dom na końcu Schweppes Oaks ponad 2000m ostatniego startu i wydawałoby się, że pasowałby dodatkowy grunt.

Nasza wskazówka:It was a hard to miss the way La Falaise attacked the line last start and we are happy to be on the Henry Dwyer-trained filly.

Morphettville wyścig 7: R.A. Lee Stakes, 15:15 czasu lokalnego, 1600m

Ta grupa 3 wygląda na niezłą odskocznię dla 9. portu Widoki, gość z Victorii który wykazał się ogromną zdolnością w oddawaniu zwycięstw już od siedmiu startów. Ojcze on został dobrze pokonany ostatnim razem w Caulfield, ale utwór grał przeciwko go tego dnia i zrobił wiele długości wbrew temu wzorowi. To nie jest żadne choć łatwy wyścig. 13. Seabrook jest klaczą klasową, chociaż naprawdę ma kłopoty przedrzeć się do zwycięstwa, czego dowodem są jej dwa zwycięstwa i osiem miejsc z 20 starts. He best is good enough and z pewnością doceni to, że jest na dole. 15.Snogging działał dobrze jako ostatni zaczynać i ma zwyczaj podskakiwać przy dużych szansach. Oceniamy młodego dżokeja Lachlan Neindorf jako gwiazda przyszłości i da jej każdą szansę.

Nasza wskazówka:Wygląda na to, że Harbour Views będzie się mierzył z lepszą klasą niż ta. Możesz zabezpieczyć około 2,70 $ o nim w Unibet. A całowanie jest warte biletu w jedną stronę na poziomie około 25-1.

Wyścig Morphettville 8: Goodwood Handicap, 15.55 czasu lokalnego, 1200 m

Jeden z wielkich wyścigów sprinterskich w kalendarzu i jest uważany za najlepszy wyścig na południu Australii każdego roku. Jest uruchamiany przy ustalonych wagach z kary i niedawni zwycięzcy to m.in. mistrz Black Caviar (2012) i Cel przejęcia (2009). 1.Santa Ana Lane wygrała wyścig w 2018 roku i wraca do kolejny crack, ale zdecydowanym faworytem jest wyszkolony przez Gordona Richardsa 3.Gytrash. Gytrash, syn Lope De Vegi, wygrał osiem ze swoich 18 startów z dziewięcioma plasowanie; jedyny raz przegapił miejsce w Goodwood Handicap 2019, ale tym razem jest znacznie bardziej dojrzałym sprinterem. W ostatnich startach tak wygrał Lightning Handicap grupy 1 na Flemington, zajął trzecie miejsce na Newmarket Handicap na tym torze i drugie miejsce w grupie 1 William Reid Stakes w Moonee Valley. Nastawił się na to dzięki łatwej wygranej na tym kursie dwa tygodnie temu. 4. światło słoneczne jest klaczą z najwyższej półki, ale jej ostatni bieg był zbyt zły, aby mógł być prawdziwy, kiedy była pobity daleko od domu z dziewczynami. Mogła się odbić, ale nie możemy napiwek jej po tym. 7.Inevitable to prawdziwy koń wyścigowy i przynosi coś innego formline, podobnie jak Santa Ana Lane 2.Trekking, który ostatnio ścigał się w dobrym towarzystwie w Sydney.

Nasza wskazówka:Gytrash był zawsze niedoceniany, ale jest oczywistym zwycięzcą, chociaż bariera 12 może stanowić problem. Jockey Jason Holder będzie musiał wykonać jazdę pierwszej klasy, aby wylądować w grupie 1. Najlepsza szansa na każdą drogę w wyścigu to konsekwentny The Inevitable.

Morphettville wyścig 9: Proud Miss Stakes, 16:45 czasu lokalnego, 1200m

A Group 3 for fillies and mare to finish the Adelaide carnival, with plenty of value to be found in a really open affair. 2.Humma Humma is the early favourite with bookmakers and she has a booming finish if the race is run to suit. She was plain last start though. The strong Melbourne stable of Mick Price and Michael Kent jr have sent the promising mare 4.Mystery Love across and she has won four of only seven starts. She gets the services of top SA rider Jason “Stubby” Holder. We should point out that Mystery Love is also an acceptor for the opening race at Flemington. 10. Too Good Too Hard is another mare still on the upward spiral.

Nasza wskazówka:4. Tajemnica Miłość, aby sprostać tej klasie i możesz się zabezpieczyć 8 $ z Unibet więc warto spróbować na każdym kroku. Jeśli udaje się do Flemington, może wrócić z pewnością.

Dziękujemy za przeczytanie naszych wskazówek dotyczących Morphettville. Jeśli chcesz zobaczyć więcej wyścigi zapowiedzi naszych ekspertów, wspierają nas otwierając konto u jednego z naszych partnerów serwisy bukmacherskie.