Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » GWS Giants v Brisbane Lions wskazówki bukmacherskie i prognozy; Podgląd AFL rd 7

GWS Giants v Brisbane Lions wskazówki bukmacherskie i prognozy; Podgląd AFL rd 7

GWS Giants będzie gospodarzem Brisbane Lions w sobotę w meczu z uzasadnionymi roszczeniami, że jest najlepszy w rundzie, chociaż obie drużyny ponoszą rozczarowujące straty.

Giganci zostali wyprzedzeni w zeszły weekend przez imponujące Port Adelaide o 17 punktów, podczas gdy Lions prowadzili wcześnie, ale zostali pokonani przez Geelonga o 27 punktów.

The last time these teams met the Giants prevailed in a classic by three points in a 2019 semi-final. The Lions won their earlier meeting last season by 20 points.


Przeczytaj także:
AFL Round 7 – kursy i mecze
Więcej: Wskazówki AFL
Czwartek AFL: Zapowiedź zakładów Geelong v Collingwood, typy
Piątek AFL: Essendon v Western Bulldogs podgląd zakładów, typy
Niedziela AFL:
Podgląd Port Adelaide v Carlton
Podgląd zakładów Fremantle v West Coast


Pomocnik Star Lions, Hugh McCluggage (ramię) i Mitch Robinson (łydka), są pod wpływem kontuzji, podczas gdy Giants będą bez byłego kapitana Callana Warda (kolano) przez co najmniej miesiąc.

Lwy zajmują trzecie miejsce w rankingu AFL pomimo porażki w zeszłym tygodniu, podczas gdy Giants spadli na 10. miejsce i nie mogą sobie pozwolić na zbyt wiele kolejnych meczów w tym skróconym sezonie.

Below we have highlighted our GWS Giants v Brisbane Lions betting tips and winner prediction, for their AFL round 7 clash being played at Giants Stadium, Sydney, on Saturday from 1.45pm.


GWS Giants v Brisbane Lions – kursy

Początek: 13:45 AEST, 17 lipca
Miejsce wydarzenia: Giants Stadium, Sydney
Kursy bezpośrednie: GWS Giants (1,73 USD) v Brisbane Lions (2,10 USD)
Zakłady na linię: GWS Giants -3,5 (1,91 USD) w porównaniu z Brisbane Lions +3,5 (1,91 USD)
Kursy Premiership: GWS Giants 7 USD; Brisbane Lions 9 dolarów

Wskazówki GWS Giants v Brisbane Lions

Nasz Zakłady AFL ekspert sprawdził szanse i znalazł kilka wartościowych wskazówek GWS Giants przeciwko Brisbane Lions na sobotni mecz.

GWS -3,5 punktu / mecz łącznie ponad 129,5 punktu

Giants byli bardzo rozczarowani, zwłaszcza ich pomocnik. Ale przeczytano im akt zamieszek, który do tego doprowadził, i mają tak wielu dobrych graczy, że oczekujemy reakcji. Mają fantastycznie utalentowaną linię napastników i są wynikiem ognia.

Jeremy Cameron najwięcej goli

Cameron od dłuższego czasu jest jednym z czołowych napastników w grze, ale w tym sezonie nie był u szczytu kariery. Cameron strzelił 11 bramek w sześciu meczach. Na pewnym etapie odciąży się z dużą torbą. Ten rynek nie był ustawiony w momencie pisania tego tekstu, ale sprawdził w dniu meczu lub z powrotem Cameron na rynku, aby wykopać cztery gole lub więcej.


Prognoza GWS Giants przeciwko Brisbane Lions 18.07.2020

Giants wygrali siedem z ośmiu ostatnich meczów między tymi drużynami. Ich pomoc była jak dotąd piętą achille’a w tym sezonie, podczas gdy Brisbane jest znakomity. Spodziewaj się, że Toby Greene wystąpi i będzie grał wiele minut pomocy oraz prowadził z przodu. Nasza ostatnia wskazówka: GWS Giants wygra 12 punktami.


GWS Giants przeciwko Brisbane Lions

How can I watch the GWS Giants v Brisbane LionsAFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę obstawić mecz AFL rundy 7 GWS Giants v Brisbane Lions?

Wszystkiego najlepszego serwisy bukmacherskie online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the GWS Giants v Brisbane Lions game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 13:45 czasu lokalnego 18 lipca 2021 roku.