Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » GWS Giants v Collingwood betting tips, predictions & odds update, AFL Rd 4 2022

GWS Giants v Collingwood betting tips, predictions & odds update, AFL Rd 4 2022

Ten mecz GWS Giants przeciwko Collingwood na Giants Stadium w Sydney nabiera kształtu jako mecz rundy między dwoma zespołami, które mają rywalizować w tym sezonie.

Collingwood awansował na szczyt najlepszych zakładów bukmacherskich z większością operatorów zakładów i zajmuje drugie miejsce w rankingu po dwóch dużych wygranych i remisie z broniącym Premier Richmondem w trzech meczach.

Tymczasem Giants, którzy w zeszłym roku dotarli do wielkiego finału, ale zostali upokorzeni w największym meczu roku, nie mogą pozwolić sobie na kolejną wczesną wpadkę po dwóch rozczarowujących porażkach z North Melbourne i Western Bulldogs od wznowienia.

Dobrą wiadomością dla Giants Leona Camerona jest to, że dwukrotnie pokonali Collingwood w zeszłym sezonie: o 47 punktów w sezonie zasadniczym, a następnie o cztery punkty, gdy pokonali gorących faworytów Collingwood w epickim finale wstępnym.


Przeczytaj także: AFL Round 4 – kursy i mecze
Więcej: Wskazówki AFL
Czwartek AFL: Zapowiedź zakładów Sydney Swans v Western Bulldogs
AFL Sobota: Port Power v West Coast Eagles podgląd zakładów, typy


W tym meczu GWS prawdopodobnie wzmocni powrót po kontuzji dynamicznego napastnika Toby’ego Greene’a (kolano) i płynnie poruszającego się pomocnika Josha Kelly’ego (łydka). Uszkadzający użytkownik piłki Lachie Whitfield (wstrząs mózgu) również prawdopodobnie zagra, co oznacza, że ​​Giganci mają prawie pełną siłę w tym starciu.

Collingwood uderzył rozczarowującego St Kildę w ostatni weekend i prawdopodobnie odzyska gigantyczną kluczową pozycję Masona Coxa po problemie z kolanem, a zawodnik Psa, Darcy Cameron, najprawdopodobniej ustąpi miejsca Coxowi.

Przeczytajcie nasze bezpłatne wskazówki Giants v Sroki przed ich starciem na Giants Stadium, które rozpocznie się o 7:50 w piątek wieczorem.


Giants v Sroki szanse

Początek: 19.50 czasu lokalnego, 26 czerwca
Miejsce wydarzenia: Giants Stadium, Sydney
Kursy bezpośrednie: GWS (2,06 USD) v Collingwood (1,76 USD)
Zakłady na linię: GWS +3,5 (1,90 USD) v Collingwood -3,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: GWS 9 USD; Collingwood 5 dolarów

Giants v Magpies tips

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds for some value and found several quality Giants v Magpies tips for Friday night’s game.

Giants do wygrania / powyżej 123,5 punktów łącznie w meczu

Gigantów po prostu nie stać na kolejną wpadkę w domu, a wraz z Kelly i Greene’em w drużynie wyglądają znacznie groźniej. Ich wysadzana gwiazdami linia naprzód okaże się garstką nawet dla skąpej obrony Collingwood, która traci średnio nieco poniżej 36 punktów na mecz. Zostaną ukąszone biciem z rąk Bulldogów w zeszłym tygodniu i odbiją się mocno.

Jamie Elliott wykopie trzy lub więcej goli

Utalentowany napastnik Sroki wyglądał fizycznie w całkiem niezłej formie, co wkrótce powinno przełożyć się na niezłą zdobycz. Od kilku sezonów przeszkadzają mu kontuzje, ale kiedy jest gotowy i biegnie, jest tak dobry, jak prawie każdy mały napastnik.


GWS Giants v Collingwood Magpies prediction 26/6/2020

To powinno być klasyczne spotkanie dwóch drużyn, szybko budujących sporą rywalizację. Sroki będą chcieli odrobiny zemsty za to, że Giganci zakończyli swoje marzenie o premierze w zeszłym sezonie, podczas gdy Giganci są zbyt utalentowani, by po prostu wymknąć się w tym sezonie. Jesteśmy trochę zaskoczeni, że Sroki zostały już wyniesione do faworyzowania, biorąc pod uwagę, że ich ostatnie dwa mecze były remisem z nietypowym Richmond i łatwą wygraną z niespójną drużyną St Kilda, która również była prowadzona w zeszłym sezonie. Pamiętaj, że Giganci byli biedni. Uważamy, że wyzwanie, jakim jest zmierzenie się z jedną z mocnych drużyn zawodów, sprawi, że konkurencyjne soki płyną. Nasza wskazówka Giants-Sroki? GWS Giants o 14 punktów.


Giganci przeciwko Sroki

How can I watch the Giants v Magpies AFL clash?

Free to air: Channel 7Mate; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Giants v Magpies round 4 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Giants v Magpies game start?

Gra rozpocznie się o 19:50 czasu lokalnego 26 czerwca 2022 r.