Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Wskazówki, prognozy i kursy GWS v North Melbourne; Podgląd zakładów AFL rd 2

Wskazówki, prognozy i kursy GWS v North Melbourne; Podgląd zakładów AFL rd 2

W tym meczu zeszłoroczni wicemistrzowie Greater Western Sydney zmierzą się z North Melbourne, drużyną, która walczy o ucieczkę od przeciętności w środku tabeli. Nasz ekspert od typów bukmacherskich AFL przyjrzał się kursom i przedstawił darmowe typy GWS przeciwko North Melbourne na starcie rundy 2.

Dla obu drużyn to ich pierwszy mecz po ponad dwóch miesiącach z powodu Covid-19 pandemia, więc trudno jest przewidzieć, jak każda drużyna podejdzie do tego meczu wcześniej.

Obie drużyny odniosły zwycięstwa w pierwszej rundzie, chociaż pierwsze zwycięstwo Giants z Geelongiem jest dużo wyższe niż wąskie zwycięstwo Kangaroos przeciwko St. Kilda.

Giants, którzy są na 6 $ z Unibet na premierę AFL 2022, został zainstalowany faworytem 1,33 $, aby pokonać Kangaroos (3,30 $) z wiodącym bukmacherem AFL Unibet.

A wskazaniem głębi talentu, jaki posiadają Giants, jest to, że od ich meczu w pierwszej rundzie są to między innymi gwiazdowy pomocnik Callan Ward i Zac Williams oraz pomijając młodzieńca z boomu, Toma Greena i Zaca Langdona.

Dodatki w North Melbourne obejmują kontuzję, której dotknęła napastnik Mason Wood.

Ostatni raz starcia tych drużyn miały miejsce w czerwcu ubiegłego roku, kiedy Giants zdobyli mistrzowskie zwycięstwo 23-punktowe.

Poniżej przeanalizowaliśmy szanse przed starciem drugiej rundy AFL i przedstawiliśmy nasze wskazówki Giganci kontra Kangury oraz przewidywania zwycięzców.

Giants v Kangaroos – kursy

Początek: 13:05 czasu lokalnego, 14 czerwca
Miejsce wydarzenia: Giants Stadium
Kursy bezpośrednie: GWS (1,33 USD) v North Melbourne (3,30 USD)
Zakłady na linię: GWS -19,5 (1,90 USD) v North Melbourne +19,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: GWS 6,50 USD; North Melbourne 34 USD

Giants v Kangaroos betting tips

Nasz Zakłady AFL ekspert sprawdził szanse i znalazł jakąś wartość. Oto nasze wskazówki dotyczące GWS i North Melbourne:

Kangury prowadzą po przerwie i przegrywają po 6,25 $

Ta opcja jest dostępna z Unibet za 6,25 USD i uważamy, że reprezentuje wartość, ponieważ North Melbourne jest z pewnością w stanie zrobić szybki start i prowadzić w głównej przerwie. Po prostu myślimy, że Giganci ich zniszczą, jeśli tak się stanie.

Jeremy Finlayson strzeli co najmniej 3 gole dla GWS

Chudy Finlayson jest w sprzeczności 6 $ z Unibet kopnąć trzy gole lub więcej i często jest dobrą opcją, biorąc pod uwagę fakt, że jest trzecim napastnikiem, którego przeciwnik musi unieważnić po Jeremy Cameronie i Harrym Himmelbergu. Jest typem gracza, który nie potrzebuje wielu uderzeń, aby zranić przeciwnika, a to może być dla niego prawdziwy przełomowy rok.


Giants v Kangaroos prediction

To będzie zabawny konkurs, ponieważ obie drużyny faworyzują grę biegową, a talent w składzie GWS zawsze jest świetny do oglądania. Będą płonąć w środku, aby wrócić do MCG na wielki finał po ich upokorzeniu na dużej scenie przez Tygrysy w zeszłym roku. To jest rodzaj gry, w której premierowi gracze wygrywają bez zbytniego stresu. Spodziewamy się wygranej Giants o około 15 punktów. Dobra łódka.

Giants przeciwko Kangaroos lowdown

How can I watch the Giants przeciwko Kangaroos Starcie AFL?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę postawić na starcie GWS v North Melbourne?

Wszystkie z tych najlepsze strony bukmacherskie będzie oferować rynki na AFL.

What time does Giants przeciwko Kangaroos Start gry?

Gra rozpocznie się 14 czerwca o godzinie 13:15 czasu lokalnego.