Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Hawthorn v Brisbane tips, predictions & odds, AFL Rd 1 Picks

Hawthorn v Brisbane tips, predictions & odds, AFL Rd 1 Picks

Hawthorn wejdzie jako przegrany w zakładach przeciwko Brisbane Lions na MCG w niedzielne popołudnie, gdy dziwna runda otwierająca AFL będzie kontynuowana.

Na całym świecie świat sportu został zdziesiątkowany przez pandemię koronawirusa, ale profesjonalny konkurs Aussie Rules w Australii zdecydował się rozpocząć sezon, aczkolwiek ze skróconymi czasami meczów i krótszym sezonem.

W pierwszych meczach widzieliśmy trend polegający na gromadzeniu mniejszej ilości rzeczy, głównie z powodu krótszych kwart, a ważniejsi napastnicy walczący o wysiłek w grach, być może z powodu szalonego tempa, które widzieliśmy.

Mając tę ​​wiedzę w naszej tylnej kieszeni, spróbujemy rozwikłać tajemnicę zakładów Hawthorn v Brisbane Lions, w których Lions jest wąskim faworytem po 1,85 $, podczas gdy prawdopodobnie najbardziej utytułowany klub współczesnej ery, Hawthorn, kosztuje 1,95 $.

Hawthorn ujawni Jona Pattona po jego zmianie z GWS, z kluczem do przodu w dobrej formie po ostatnim powrocie po poważnej kontuzji kolana. Kluczowy obrońca Sam Frost, który został wypchnięty z Melbourne, jest kolejną nową twarzą w składzie Hawks.

Brisbane ujawni własnego rekruta ze starym rękiem Grantem Birchallem, który ma zadebiutować przeciwko swojemu byłemu klubowi, z klasycznym lewostronnym, który prawdopodobnie będzie grał w połowie obrońcy, zastępując innego byłego Jastrzębiarza Luke’a Hodge’a, który zakończył roczny pobyt w Lions po ostatnim sezonie.

Poniżej ujawnimy nasze najlepsze zakłady i wskazówki przed starciem Hawthorn v Lions na MCG, które rozpocznie się o godzinie 15.40 czasu AEST.

Kursy bukmacherskie na Hawks – Lions

Bezpośrednie szanse na wygraną: Hawks (1,85 USD) v Lions (1,95 USD)
Zakłady na linię: Jastrzębie -1,5 (1,90 USD) v Lions +1,5 (1,90 USD)
Kursy na strzelca pierwszej bramki: Charlie Cameron 8 USD, Luke Bruest 9,50 USD, Eric Hipwood 12 USD, Jack Gunston 13 USD, Jon Patton 14 USD, Lincoln McCarty 17 USD

Najlepsze wskazówki dotyczące Hawthorn vs Brisbane

Do każdego meczu, w którym trener Hawthorn Alastair Clarkson jest słabszy, należy podchodzić z ostrożnością, szczególnie na początku sezonu. Ma sposób na podniesienie Hawksów, ale wszystkie wiadomości z Brisbane były jak dotąd pozytywne również w 2021 roku, po ich pojawieniu się w finale przełamującym suszę. Przeczytaj nasze porady bukmacherskie Hawks v Lions i prognozy zwycięzców:

Jon Patton najwięcej goli dla Hawthorna 11 $

Być może minęło trochę czasu, odkąd widzieliśmy Jona Pattona na poziomie AFL, ale tym razem był w dobrej formie, po tym, jak stał się niedostępny w kampanii finałowej Giants, aby przygotować się do kariery w Hawks. Wygląda na przystojnego i dobrze się poruszał przed sezonem, a 11 $ w ofercie Unibet wygląda na niesamowitą wartość.

Lachie Neale, aby zdobyć większość posiadłości w grze

Gwiazda Brisbane, Lachie Neale, w zeszłym sezonie podskoczyła, zdobywając dobytek i prawdopodobnie będzie równie wpływowa w tym roku. Wielką niewiadomą na tym rynku jest powrót medalistki Hawks Brownlow i płodnego zdobywcy piłki Toma Mitchella po złamanej nodze. Bukmacherzy mają faworyta Mitchella do wygrania w tej kategorii, ale uważamy, że Neale za około 3,50 USD jest lepszą wartością. Tip Neale z pewnością.

Prognoza Hawthorn przeciwko Brisbane 22.03.2020

Pracujemy w modelu afiliacyjnym, możesz nas wesprzeć rejestrując się w zatwierdzonym przez WGL serwisy bukmacherskie online.

Brisbane ma ostatnio drewno nad Hawthornem i sugerujemy kontynuację tego trendu. Nasza wskazówka opiera się na większej głębokości i tempie Lions w środku pola, co wydaje się być kluczem do szalonego tempa skróconych kwart. Nasza ostateczna prognoza Hawthorn v Brisbane? Lwy o 17 punktów.