Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Hawthorn v Essendon betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 14 preview

Hawthorn v Essendon betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 14 preview

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów Hawthorn v Essendon na czwartkowe starcie 14 rundy AFL na Adelaide Oval.

Essendon zajmuje 12. miejsce w rankingu, a Hawthorn jest 15., ale między tymi dwoma starymi rywalami jest wiele historii i powinien to być zabawny konkurs.

Aby dodać oliwy do ognia, oczekuje się, że Bombowce rzucą bombę selekcyjną, mianując pełnoprawnego napastnika Joe Danihera w jego pierwszym meczu od dziewiątej rundy w zeszłym sezonie po problemach z pachwinami i łydkami.

Daniher został usunięty z listy kontuzji, ale nie zagrał nawet w meczu zdrapek, ale zapewnia napastnikową obecność, której Bombersom tak bardzo brakowało w tym sezonie.

Essendon mógł również odzyskać dużego mężczyznę Cale Hooker (łydkę) i obrońcę Conora McKennę, z włączeniem Danihera i Hookera, które dałyby im potężny zastrzyk powietrza.


Przeczytaj także: Aktualizacja meczów i kursów AFL Round 14
Wszystko: 
Wskazówki AFL
Czwartek AFL: Zapowiedź zakładów Richmond v West Coast, typy
Piątek AFL: Western Bulldogs v Geelong – podgląd zakładów, typy


Hawthorn może również wzmocnić obronę z Jamesem Frawleyem gotowym do wznowienia gry po kontuzji kciuka, a także z powrotem w zespole napastnika Jacka Gunston.

Hawks mieli ponure kilka tygodni z powodu kontuzji, ale ciężko walczyli w ostatniej rundzie, tracąc zaledwie 10 punktów z najlepszym zespołem Port Adelaide w Adelajdzie.

Odpoczywają w podobnym stopniu co Bombowce, które straciły 12 punktów do Richmond w Darwin.

Ostatnie kilka spotkań między tymi zespołami było zaciętych, a Essendon wygrał swoje jedyne spotkanie w 2019 roku o 19 punktów.

Przeczytaj nasze bezpłatne porady bukmacherskie Hawthorn v Essendon i prognozy zwycięzców w ich starciu w Adelaide Oval od 16.40 w czwartek.


Hawks v Bombers – kursy

Początek: 16:40 AEST, 24 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Adelaide Oval
Kursy bezpośrednie: Hawthorn (2,26 USD) v Essendon (1,64 USD)
Zakłady na linię: Hawthorn +5,5 (1,90 USD) v Essendon -5,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Hawthorn 201 USD; Essendon 126 USD

Wskazówki Hawthorn v Essendon

Nasz Zakłady AFL ekspert sprawdził szanse i znalazł kilka cennych wskazówek Hawks v Bombers na czwartkowy mecz.

Essendon wygra / mecz łącznie ponad 122,5 punktów

Ta opcja kosztuje 3,20 USD u wiodącego bukmachera Unibet Poland. Przy dobrej pogodzie te dwie drużyny powinny grać dużo ofensywnej piłki nożnej. Hawks są poza rywalizacją w finałach, więc powinni grać swobodnie, ale Essendon ma szansę na czołową ósemkę, szczególnie w grze w ręku z wieloma rywalami

Jack Gunston wykopie 2+ gole

Oczywiście najpierw upewnij się, że wróci po kontuzji, ale zawsze wiesz, co zyskasz z Gunstonem. Zaczynał w Adelajdzie, więc dobrze zna grunt i bez względu na to, jak dobrze lub jak źle radzą sobie Jastrzębie, zawsze jest niebezpieczny do przodu.


Prognoza Hawthorn Hawks przeciwko Essendon Bombers 27.08.2020

Hawks wygrali tylko jeden z ostatnich ośmiu meczów, ale pokazali przeciwko Portowi, że mogą przyspieszyć i utrudnić życie swoim przeciwnikom bez względu na to, z kim grają. Bombowce nie podróżują dużo lepiej z czterema porażkami i remisem w ostatnich pięciu grach. Obie drużyny są mocno dotknięte kontuzjami, ale mamy lekką skłonność do Essendon, a kilka znanych nazwisk powróci do drużyny w tym tygodniu. Bombowce nie są jednak stroną, do której można wrócić z pewnością siebie, więc będziemy stawiać małe zakłady i po prostu obserwować z dużym zainteresowaniem, czy Daniher wróci do gry. Nasza ostateczna prognoza Hawks przeciwko Bombers? Essendon o 9 punktów.


Hawks v Bombers lowdown

How can I watch the Hawks-Bombers AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę obstawić mecz AFL Hawthorn v Essendon 14 rundy?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

O której zaczyna się gra Hawks v Bombers?

Gra rozpocznie się o 16:40 AEST 27 sierpnia 2022 r.