Hawthorn v Western Bulldogs betting tips & prediction; AFL round 17 preview

Witamy w naszych poradach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów Hawthorn v Western Bulldogs przed niedzielnym starciem rundy AFL 17 na Adelaide Oval.

Podczas gdy Hawthorn nie startuje w finale, wyniki spadły do ​​tego stopnia, że ​​ten mecz jest niezwykle ważny dla Buldogów Zachodnich.

Buldogi zajęły 10. miejsce w rankingu przed niedzielnym meczem, ale zwycięstwo pozwoliłoby im przynajmniej tymczasowo zająć siódme miejsce i przejąć kontrolę nad własnym losem w finale. Zmierzą się z Fremantle w Cairns w ostatniej rundzie w Cairns w najbliższą niedzielę, a dwa zwycięstwa w tych dwóch meczach zapewnią im awans do finału.

The Dogs zostały wycenione jako faworyci w krótkiej cenie około 1,31 $ w porównaniu z Hawks (3,45 $) z linią 2 $ z PlayUp ustawionym na 20,5 punktu.

Zła wiadomość dla trenera Luke'a Beveridge'a i jego Psów jest taka, że ​​w ostatnim czasie zostali zdominowani przez Hawthorn, a Alastair Clarkson’s Hawks wygrał 10 z ostatnich 12 spotkań między zespołami. The Dogs wygrały jednak ostatnie spotkanie drużyn o 19 punktów w drugiej rundzie ubiegłego sezonu.


Więcej: Wskazówki AFL
Niedziela AFL:
Podgląd zakładów Carlton v Adelaide, darmowe typy
Sydney Swans v Brisbane Lions podgląd zakładów, darmowe typy


Hawthorn ma również imponujące inkluzje do tego meczu w ruckman Ben McEvoy, pomocnik Jaeger O’Meara i weteran Shaun Burgoyne, którzy w tym tygodniu podpisali kontrakt na kolejny sezon. Do Hawks dołączył również Finn Maginness, syn Scotta, byłego gracza z drużyny Hawks, w swojej pierwszej grze.

The Hawks stracili trudnego pomocnika Jamesa Worpela z powodu kontuzji stawu AC na koniec sezonu, odpoczęli Daniel Howe i odpadli z Changkuoth Jiath i Josh Morris.

Western Bulldogs dokonał dwóch zmian, wprowadzając dwóch byłych Hawks w Matthew Suckling i Taylor Duryea. The Dogs upuścił bramkę, skradając Sam Lloyd i Will Hayes.

Obie drużyny wchodzą do gry z siedmiodniowymi przerwami, gdzie Hawks w zeszłą niedzielę przegrał o 14 punktów do St Kilda, a Bulldogs pokonały Zachodnie Wybrzeże o dwa punkty w epickim konkursie.

Przeczytaj nasze bezpłatne porady Hawthorn v Western Bulldogs przed ich starciem w Adelaide Oval od 15:15 czasu AEST w niedzielę.

Join PlayUp

Hawthorn v Western Bulldogs - kursy

Początek:15:15 AEST, 13 września
Miejsce wydarzenia:Adelaide Oval, Adelaide
Kursy bezpośrednie:Hawthorn (3,45 USD) v Western Bulldogs (1,31 USD)
Zakłady na linię: Hawthorn +20,5 (1,85 USD) v Western Bulldogs -20,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Głóg -; Western Bulldogs 21 $

Wskazówki dotyczące Hawthorn v Bulldogs

Nasz Zakłady AFL expert sprawdził szanse i znalazł kilka cennych wskazówek Hawks v Bulldogs na niedzielny mecz.

Hawthorn +20,5 punktów po 2 $

Wschodzący australijski bukmacher PlayUp oferuje kwalifikującym się klientom stacjonarne linie o wartości 2 USD przez resztę sezonów AFL i NRL. Chociaż mają maksymalny zakład w wysokości 250 USD, zdecydowanie warto z niego skorzystać w biegu do domu. Uważamy, że Hawks będzie znacznie trudniejszą propozycją niż oczekiwano dla Psów i chętnie przyjmujemy 2 $.

Jack Gunston najwięcej bramek w wybranej grupie

PlayUp is offering odds for the top goal-scorer in a group of six players. The group for this match includes Dogs Aaron Naughton ($2.70), Mitch Wallis ($3.30) and Josh Bruce ($6), and Hawks Jack Gunston ($4.50), Luke Breust ($7.50) and Chad Wingard ($9). We love the fact that Gunston is so reliable in front of goals and he always looms as the Hawks’ biggest threat.


Prognoza Hawthorn Hawks vs Western Bulldogs 13.09.2020

Jastrzębie upadają i odpadają w 2021 roku, ale z pewnością mogą ukształtować skład finałowej ósemki, tak jak zrobili w zeszłym sezonie, kiedy spowodowali ogromne zdenerwowanie pokonanie Zachodniego Wybrzeża w Perth, aby zniszczyć ich cztery największe nadzieje. Wśród fanów Dogs powinny być dzwonki alarmowe, ale jesteśmy pewni, że będą gotowi na tę grę. Chociaż generalnie nie pasują one dobrze do Jastrzębi, Psy powinny mieć tylko trochę za dużo siły ognia wokół piłki. Przybycie O'Meara i McEvoy jest dla Hawthorna ogromne, ale jest to nieco złagodzone utratą płodnego Worpela. Nasza ostateczna prognoza Hawthorn v Western Bulldogs? Buldogi o pięć punktów.


Hawks przeciwko Bulldogs lowdown

Jak mogę oglądać starcie AFL Hawks-Western Bulldogs?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Hawthorn Hawks v Western Bulldogs round 17 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

O której godzinie zaczyna się gra Hawks-Bulldogs?

Gra rozpocznie się o godzinie 15:35 czasu AEST 13 września 2021 roku.

Istotne wiadomości