Dom » Wiadomości sportowe » Bezpośrednie kursy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata ICC

Bezpośrednie kursy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata ICC

Plik Bezpośrednie kursy bukmacherskie na pierwszą garść meczów Mistrzostw Świata ICC zostały wydane, a gospodarz Anglii ma rozliczyć się z RPA w otwierającym turnieju 30 maja.

Anglia, dzięki imponującej formie w meczach prowadzących z Pakistanem, otrzymała 1,41 $ szansy na pokonanie Proteas (2,82 $) na The Oval.

Anglicy staną na czele prawdopodobnie najbardziej dynamicznej kombinacji otwierającej w historii ODI, w której Jason Roy i Jonny Bairstow niszczą drużyny do woli w ostatnim czasie. W rzeczywistości w formie Bairstow jest jedną z naszych najlepszych szans na zdobycie czołowej pozycji na mistrzostwach świata.

Czytaj więcej: Jak obstawiać krykieta

Republika Południowej Afryki, znajdująca się w fazie odbudowy po przejściu na emeryturę AB De Villiersa i Jacquesa Kallisa w ostatnich latach, będzie w stanie pokonać każdego swojego dnia, z takimi jak pacemen Dale Steyn i Kagiso Rabada oraz bramkarz Quinton de Kock. najlepszy na świecie.

Pakistan jest faworytem w wysokości 1,67 $, który pokonał Indie Zachodnie (2,16 $) na Trent Bridge 30 maja, a obie drużyny sygnalizują, że mogą sprawić problemy drużynom na ostrym końcu licytacji.

Nowa Zelandia jest faworytem w wysokości 1,36 USD, który pokonał odbudowującą się Sri Lankę (3,06 USD) w swoim pierwszym meczu turnieju, który zostanie rozegrany w Walii, w malowniczym Cardiff, 1 czerwca.

Oczekuje się, że tego samego dnia Poland (1,10 USD) otworzy swoje konto na Mistrzostwach Świata, wygrywając z wschodzącym Afganistanem (6,50 USD), co nie jest spodziewane w obliczeniach barażowych pomimo przędzenia nogi. Rashid Khan jest jednym z najlepszych palaczy w zakładach na najlepszych wicketów.

Afganistan awansował do Pucharu Świata ICC po awansie do kwalifikacji, ale brakuje mu głębokości mrugnięcia, aby naprawdę niepokoić najlepsze zespoły w warunkach angielskich.

W finałowym meczu pierwszego bloku sześciu meczów grupowych mistrzostw świata RPA, która rozegra swój drugi mecz turnieju, uzyskała 1,34 dolara na faworyta do pokonania Bangladeszu (3,18 dolara).

Puchar Świata 50 Over ICC zakończy się 14 lipca w domu krykieta, legendarnych Lordów, a następny dzień również zostanie zarezerwowany na wypadek, gdyby mecz się skończył.

Turniej obejmie łącznie 48 meczów, z których 45 odbędzie się w fazie grupowej. Każda główna drużyna losująca rozegra dziewięć meczów, a pierwsza czwórka awansuje do czterech finałowych. To inna struktura niż ostatnie mistrzostwa świata, ostatni raz ten format był używany w 1992, kiedy Pakistan pokonał Anglię w finale.

Chcesz postawić zakład na Puchar Świata ICC? Sprawdź nasz przewodnik po najlepsze strony z zakładami krykieta!