Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi Pucharu Świata ICC » India v Afghanistan preview, player tips & predictions

India v Afghanistan preview, player tips & predictions

INFORMACJE O MECZU
Indie w Afganistanie
Miejsce wydarzenia: Hampshire Bowl, Southampton, sobota, 22 czerwca, 10:30 (czasu brytyjskiego)
Bezpośrednie szanse na wygraną: India $1.03; Afghanistan $12
Ostatni raz się spotkali: Afganistan 8-252 (50 międzylądowań) zremisowany z Indiami 252 (49,5 międzylądowań) w Dubaju, 25 września 2018.
 


INDIE przystąpią do sobotniego starcia z Afganistanem jako ogromny faworyt, który pozostanie niepokonany i jeszcze bardziej wzmocni swoją pozycję na półfinale podczas Mistrzostw Świata ICC w Anglii i Walii.

Indie są niepokonane na mistrzostwach świata w krykieta, ale w zeszłym tygodniu zderzyły się z Nową Zelandią, co oznacza, że ​​w fazie grupowej Indianie przegrywają z Anglią, Australią i Nową Zelandią.

Afganistan jest w zupełnie innej sytuacji, ponieważ nie wygrał meczu na Mistrzostwach Świata ICC, co nie było całkowicie nieoczekiwane, ale niepokojący jest sposób, w jaki skapitulowali w niektórych meczach.

Indie wejdą do starcia jako jeden z najkrótszych faworytów w obstawianiu tego turnieju, podczas gdy według czołowych bukmacherów internetowych Afganistan będzie potrzebował niewielkiego cudu, aby wygrać.

Indie, już wstrząśnięte utratą Shikhara Dhawana do kontuzji, będą zmuszone do kolejnej zmiany, ponieważ doświadczony paceman Bhuvneshwar Kumar kontuzje ścięgno podkolanowe podczas zwycięstwa jego drużyny nad Pakistanem.

To Zapowiedź zakładów Indie – Afganistan przeprowadzi Cię przez opcje zakładów na mecz 28 z 48 Mistrzostw Świata ICC 2019.

Kurs Indie v Afganistan:

Aby zobaczyć pełne rynki, odwiedź Witryna William Hill.

ZAKŁADY HEAD TO HEAD:
Indie 1,03 USD, Afganistan 12 USD
Prognoza: To może być tylko wyścig dwóch koni, ale jeden koń ma w tym trzy nogi. Indie są zbyt krótkie, by obstawiać zakłady „jeden na jednego”, ale nie ma nic pewniejszego niż zwycięstwo Indii.

ZAKŁADY NA NAJLEPSZE PUNKTY:

Indie:
Pierwsza piątka zakładów: Virat Kohli 3,25 USD, Rohit Sharma 4 USD, Lokesh Rahul 4,50 USD, Vijay Shankar 7,50 USD, Hardik Pandya 7,50 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Pakistanowi: Rohit Sharma 140
v Nowa Zelandia: mecz przerwany
przeciwko Australii: Shikhar Dhawan 117
przeciwko RPA: Rohit Sharma 122no
przeciwko Australii: Rohit Sharma 56

Afganistan:
Pierwsza piątka zakładów: Hazratullah Zazai 4,50 USD, Rahmat Shah 5,50 USD, Noor Ali Zadran 5,50 USD, Hashmatulla Shahidi 6 USD, Asghar Afghan 6,50 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Anglii: Hashmatulla Shahidi 76
przeciwko RPA: Rashid Khan 35
przeciwko Nowa Zelandia: Hashmatulla Shahidi 59
na Sri Lance: Najibullah Zadran 43
w Australii: Najibullah Zadran 51

Najlepsze prognozy dla pałkarza: Zauważalny jest brak Virata Kohli wśród ostatnich pięciu najlepszych strzelców Indii w ciągu jednego dnia, ale przewidujemy, że zmieni się to w przypadku Afganistanu. Wystarczy jedna wczesna furtka, a król Kohli będzie pośrodku. Uważamy, że nie będzie chciał przegapić nieco pieszego ataku na kręgle w Afganistanie.
Wybraliśmy kilku dobrych zwycięzców z meczów w Afganistanie, w tym wybraliśmy Rashida Khana przeciwko RPA za 34 $ i uważamy, że Rahmat Shah ma niezłą wartość, aby zdobyć najwyższy wynik w tym meczu przy 5,50 $. Znowu Indie mają kilka świetnych meloników, więc nie byłoby zaskoczeniem, gdyby ponownie zobaczyć wczesne furtki i tylną straż Khan.

ZAKŁADY NA TOP WICKET-TAKER:

Indie:
Pierwsza piątka zakładów: Jasprit Bumrah 3,50 USD, Yuzvendra Chahal 4 USD, Bhuvneshwar Kumar 4,50 USD, Kuldeep Yadav 5 USD, Mohammed Shami 5 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Pakistanowi: Vijay Shankar 2-22, Kuldeep Yadav 2-32, Hardik Pandya 2-44,
v Nowa Zelandia: mecz przerwany
przeciwko Australii: Jasprit Bumrah 3-61, Bhuvneshwar Kumar 3-50
przeciwko RPA: Yuzvendra Chahal 4-51
przeciwko Australii: Bhuvneshwar Kumar 3-48

Afganistan:
Pierwsza piątka zakładów: Rashid Khan 2,37 USD, Mujeeb Ur Rahman 4,50 USD, Mohammad Nabi 4,50 USD, Dawlat Zadran 6 USD, Gulbadin Naib 6 USD, Aftab Alam 6 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Anglii: Gulbadin Naib 3-68, Dawlat Zadran 3-85
przeciwko RPA: Gulbadin Naib 1-29
przeciwko Nowa Zelandia: Aftab Alam 3-45
przeciwko Sri Lance: Mohammad Nabi 4-30
przeciwko Australii: Mujeeb Ur Rahman 1-45, Gulbadin Naib 1-32, Rashid Khan 1-52

Najlepsza wskazówka dla melonika: Indiański paceman Jasprit Bumrah mógł być spowodowany zaklęciem, ale jest bardzo mało prawdopodobne, aby przegapił teraz, gdy Kumar jest kontuzjowany. Naprawdę nie zdziwiłbym się, gdyby Bumrah przedzierał się przez Afganistan w tym filmie, a my będziemy mieć coś na niego.
Normalnie bylibyśmy wszędzie z Rashidem Khanem, ale z jakiegoś powodu leggins nie strzelił w Anglii i jest za niski na 2,37 USD, co oznacza, że ​​będziemy trzymać się Gulbadina Naiba, aby zdobyć większość bramek po 6 USD, po mocnym pokazie ostatnia wycieczka.

Prognoza Indii przeciwko Afganistanie

Przewidujemy, że Indie zwyciężą w galopie w tym wyścigu, a Afganistan nie sprawi jeszcze kłopotu żadnym drużynom na Mistrzostwach Świata w krykiecie. Istnieje po prostu ogromna różnica klas w obu drużynach, a zakłady na mecz to odzwierciedlają. Jeśli szukasz dodatkowej wartości w obstawianiu bezpośrednich pojedynków, poszukaj podwójnego rynku, w którym wygrywasz z Indiami i zdobywasz najwięcej szóstek w meczu.

 

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2019
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2019
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2019
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2019

Więcej podglądów mistrzostw świata w krykiecie