Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi Pucharu Świata ICC » India v New Zealand preview, player tips & predictions

India v New Zealand preview, player tips & predictions

INFORMACJE O MECZU
Indie w Nowej Zelandii
Miejsce wydarzenia: Trent Bridge, Nottingham, Thursday, June 13, 10.30am (British time)
Bezpośrednie szanse na wygraną: India $1.44; New Zealand $2.75
Ostatni raz się spotkali: Indie 252 (49,5 międzylądowań) d Nowa Zelandia 217 (44,1 międzylądowań) w Wellington, NZ, 3 lutego 2022 r.
 


Ponieważ latem jest Wielka Brytania, nadeszła zła pogoda, która wprowadziła zamieszanie w prognozy ICC World Cup 2022.

Nowa Zelandia i Indie to jedyne dwie niepokonane drużyny w turnieju i status quo może pozostać, jeśli pogoda nie poprawi się na czas.

Jeśli tak się stanie, może to być decydujący mecz dla Nowej Zelandii, która wygrała trzy pierwsze mecze ze Sri Lanką, Bangladeszem i Afganistanem, ale stoi przed znacznie trudniejszym wyzwaniem przeciwko klasycznej stronie indyjskiej.

Indie również uderzyły w ziemię i stanowiły dla innych wielkich armat Australii i RPA z niewielkimi problemami. Na początku tego roku pokonali również Kiwis 4-1 w serii w Nowej Zelandii.

To Zapowiedź zakładów na Indie v Nowa Zelandia przeprowadzi Cię przez opcje zakładów na mecz 18 z 48 Mistrzostw Świata ICC 2019.

Kursy Indie v Nowa Zelandia:

Aby zobaczyć pełne rynki, odwiedź Witryna William Hill.

ZAKŁADY HEAD TO HEAD:
Indie 1,44 USD, Nowa Zelandia 2,75 USD
Prognoza: Trudno jest przechylić się przeciwko Indiom, biorąc pod uwagę, że mają świetny skład odbijający, świetnych pacemanów i spinnerów oraz świetnych wszechstronnych zawodników, nie wspominając już o weteranach wicketkeeper gotowych ratować ich kijem w razie potrzeby. Uważamy jednak, że kiwi są poważnymi pretendentami do półfinałów, więc Indianom nie będzie to łatwe.

ZAKŁADY NA NAJLEPSZE PUNKTY:

Indie:
Pierwsza piątka zakładów: Virat Kohli 3 USD, Rohit Sharma 4 USD, Shikhar Dhawan 4,50 USD, Lokesh Rahul 6 USD, Vijay Shankhar 8 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Australii: Shikhar Dhawan 117
przeciwko RPA: Rohit Sharma 122no
przeciwko Australii: Rohit Sharma 56
przeciwko Australii: Shikhar Dhawan 143
w Australii: Virat Kohli 123

Nowa Zelandia:
Pierwsza piątka zakładów: Kane Williamson 3,50 USD, Martin Guptill 4,33 USD, Ross Taylor 4,50 USD, Henry Nicholls 5,50 USD, Colin Munro 5,50 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Afganistanowi: Kane Williamson 79no
przeciwko Bangladeszowi: Ross Taylor 82
przeciwko Sri Lance: Martin Guptill 73no
przeciwko Bangladeszowi: Ross Taylor 69
przeciwko Bangladeszowi: Martin Guptill 118

Najlepsze prognozy dla pałkarza: Wystarczy spojrzeć na ostatnią formę pierwszej trójki w kolejności odbijania w Indiach i trudno sobie wyobrazić, żeby przynajmniej jeden z nich nie był dużą liczbą. Dhawan i Sharma również spisali się dobrze w serii przeciwko Nowej Zelandii, ale tym razem pozostaniemy przy wspaniałym Viracie Kohli. Dla kiwi Ross Taylor był dla nas dobry i jest wielką szansą na 4,50 $ z William Hill.

ZAKŁADY NA TOP WICKET-TAKER:

Indie:
Pierwsza piątka zakładów: Jasprit Bumrah 3,25 USD, Kuldeep Yadav 4,33 USD, Yuzvendra Chahal 4,33 USD, Bhuvneshwar Kumar 4,50 USD, Mohammed Shami 5 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Australii: Jasprit Bumrah 3-61, Bhuvneshwar Kumar 3-50
przeciwko RPA: Yuzvendra Chahal 4-51
przeciwko Australii: Bhuvneshwar Kumar 3-48
przeciwko Australii: Jasprit Bumrah 3-63
przeciwko Australii: Kuldeep Yadav 3-64

Nowa Zelandia:
Pierwsza piątka zakładów: Trent Boult 3,75 USD, Matt Henry 4,33 USD, Lockie Ferguson 4,50 USD, Tim Southee 5 USD, Ish Sodhi 5 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Afganistanowi: Jimmy Neesham 5-31
przeciwko Bangladeszowi: Matt Henry 4-47
przeciwko Sri Lance: Matt Henry 3-29, Lockie Ferguson 3-22
przeciwko Bangladeszowi: Tim Southee 6-65
przeciwko Bangladeszowi: Lockie Ferguson 3-43

Najlepsza wskazówka dla melonika: Nowa Zelandia miała spore problemy z obsługą leworęcznego melonika Kuldeepa Yadava, więc postaramy się, aby pokonał bramkarza. Trent Boult, grot kiwi, ma duże szanse, więc mały zakład na równorzędnego gracza zdobywającego bramki z Pucharu Świata 2015 nie powinien być daleko od celu.

WGL best bets: India v New Zealand

Każdy z naszych Zapowiedzi zakładów na Mistrzostwa Świata ICC pokaże potencjalne wygrane dla graczy lub te, które zdaniem naszych typerów krykieta mają jakąś wartość.

Zawodnik meczu Kuldeep Yadav 15 $

Jak wspomniano, Yadav oszukał Kiwi w Nowej Zelandii w kilku wcześniejszych meczach ich trasy. Wziął dwa zaciągi po cztery bramki, a jeden z nich mógł mu wystarczyć, by zostać nazwanym zawodnikiem meczu przy hojnych warunkach.

Nowa Zelandia zdobędzie najwięcej szóstek i wygra za 5,50 $

Jedną z rzeczy, które kiwi mają w pikach, jest siła ognia. Jeśli uważasz, że są wystarczająco dobrzy, aby wygrać mecz, istnieje spora szansa, że ​​trafią więcej szóstek, z takimi graczami jak Guptill, Taylor i inni w składzie.

Prognozy bukmacherskie Indie v Nowa Zelandia

Oczywiście pierwszą rzeczą do zrobienia w dniu meczu jest sprawdzenie pogody i trzymanie kciuków, aby świeciło słońce. Jeśli nie, sprawdź rynki długich turniejów, które mogą być wypaczone przez fakt, że niektóre drużyny i gracze tracą mecze. Zapoznaj się z poniższymi przewodnikami po czołowych bramkarzach turniejów, strzelcach run i zawodnikach serii. Dobra łódka.

 

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2019
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2019
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2019
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2019