Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi Pucharu Świata ICC » India v Pakistan preview, player tips & predictions

India v Pakistan preview, player tips & predictions

INFORMACJE O MECZU
Indie przeciwko Pakistanowi
Miejsce wydarzenia: Old Trafford, Manchester, niedziela, 16 czerwca, godz. 10.30 (czasu brytyjskiego)
Bezpośrednie szanse na wygraną: India $1.40; Pakistan $2.90
Ostatni raz się spotkali: Indie 1-238 (39,3 międzylądowań) d Pakistan 7-237 (50 międzylądowań) w Dubaju, 23 września 2018 r.
 


W tym meczu Indie – Pakistan mieliśmy zapewne najbardziej ekscytujący mecz turnieju, chyba że para spotka się ponownie w finale.

To najlepsze derby krykieta, ale w tym przypadku roszczenie sobie prawa do przechwalania się wykracza poza zwykły konflikt sportowy.

Pakistan i Indie skaczą sobie do gardeł od dziesięcioleci, a ostatnio za granicą w spornym regionie Kaszmiru ponownie wybuchły napięcia.

Old Trafford może pomieścić 26 000 osób na ten mecz, ale zgłoszono 800 000 zgłoszeń o bilety, a organizatorzy Mistrzostw Świata spodziewają się, że mecz obejrzy nawet miliard ludzi.

Więc jak zawsze, kiedy się spotykają, stawka jest wysoka. Jak dotąd Indie były bliskie doskonałości, podczas gdy Pakistan będzie miał trudności z awansem, dwukrotnie przegrywając i ponosząc straty.

Jednak Pakistan pokazał, do czego jest zdolny, dzięki niezapomnianemu zwycięstwu z gorącymi faworytami Anglii i wydaje się, że z tej okazji z pewnością sięgnie głęboko.

Nasz ulubiony brytyjski bukmacher krykieta William Hill oferuje różnego rodzaju rynki w tym fascynującym starciu.

To Zapowiedź zakładów Indie – Pakistan przeprowadzi Cię przez niektóre z tych opcji zakładów na mecz 22 z 48 Mistrzostw Świata w Krykiecie 2019.

Kursy Indie vs Pakistan:

Aby zobaczyć pełne rynki, odwiedź Witryna William Hill.

ZAKŁADY HEAD TO HEAD:
Indie 1,40 USD, Pakistan 2,90 USD
Prognoza: Indie to idealna szóstka z sześciu przeciwko swoim najbardziej zaciekłym rywalom w meczach mistrzostw świata. Ale oczywiście każda wygrana przybliża cię do porażki, więc podejrzewamy, że może to być dzień, w którym Pakistan wywoła szok. Z pewnością mają siłę ognia, biorąc pod uwagę ich światowy ranking T20.

ZAKŁADY NA NAJLEPSZE PUNKTY:

Indie:
Pierwsza piątka zakładów: Virat Kohli 3,25 USD, Rohit Sharma 4 USD, Shikhar Dhawan 4,50 USD, Lokesh Rahul 4,50 USD, Vijay Shankhar 7,50 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
v Nowa Zelandia: mecz przerwany
przeciwko Australii: Shikhar Dhawan 117
przeciwko RPA: Rohit Sharma 122no
przeciwko Australii: Rohit Sharma 56
przeciwko Australii: Shikhar Dhawan 143

Pakistan:
Pierwsza piątka zakładów: Babar Azam 3,75 USD, Fakhar Zaman 4,50 USD, Imam-ul-Haq 4,33 USD, Mohammad Hafeez 6 USD, Haris Sohail 8 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
w Australii: Imam-ul-Haq 53
v Sri Lanka: mecz przerwany
przeciwko Anglii: Mohammed Hafeez 84
przeciwko Indiom Zachodnim: Fakhar Zaman 22, Babar Azam 22
w Anglii: Sarfaraz Ahmed 97

Najlepsze prognozy dla pałkarza: Najwyższe zamówienie w Indiach było znakomite; jeśli Dhawan lub Sharma cię nie dopadną, to zrobi to Kohli! Ale oczywiście na tym nie kończy się skład. Spróbujemy MS Dhoni z dużym prawdopodobieństwem, biorąc pod uwagę jego niesamowity rekord przeciwko Pakistanowi. Podobnie w Pakistanie Mohammad Hafeez (6 dolarów) tradycyjnie dobrze radził sobie z Indiami.

ZAKŁADY NA TOP WICKET-TAKER:

Indie:
Pierwsza piątka zakładów: > Jasprit Bumrah $3.50, Yuzvendra Chahal $4, Bhuvneshwar Kumar $4.50, Kuldeep Yadav $5, Mohammed Shami $5.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
v Nowa Zelandia: mecz przerwany
przeciwko Australii: Jasprit Bumrah 3-61, Bhuvneshwar Kumar 3-50
przeciwko RPA: Yuzvendra Chahal 4-51
przeciwko Australii: Bhuvneshwar Kumar 3-48
przeciwko Australii: Jasprit Bumrah 3-63

Pakistan:
Pierwsza piątka zakładów: Mohammad Amir 3,75 USD, Wahab Riaz 4 USD, Hasan Ali 4,50 USD, Shadab Khan 4,50 USD, Shaheen Afridi 5 USD, Imad Wasim 5 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
w Australii: Mohammad Amir 5-30
v Sri Lanka: mecz przerwany
przeciwko Anglii: Wahab Riaz 3-82
przeciwko Indiom Zachodnim: Mohammad Amir 3-26
przeciwko Anglii: Shaheen Afridi 4-82

Najlepsza wskazówka dla melonika: Mohammad Amir organizuje Puchar Świata w burzy z płaskowyżami, a my byliśmy na fali, dając mu napiwek, aby był najlepszy w bramkach swojej drużyny. Znowu będzie kluczowy dla szans swojej drużyny. Podobnie mocno podkręciliśmy Jasprit Bumrah i nie mamy powodu rezygnować z pierwszego na świecie melonika ODI za 3,50 USD. Sprawdź wyższe kursy na William Hill w prowadzeniu do meczu.

WGL best bets: India v Pakistan

Każdy z naszych Zapowiedzi zakładów na Mistrzostwa Świata ICC pokaże potencjalne wygrane dla graczy lub te, które zdaniem naszych typerów krykieta mają jakąś wartość.

MS Dhoni zawodnikiem meczu 17 $

Ten mecz będzie wymagał fajnych głów i nie będą fajniejsze niż Dhoni. Weteran może nawet nie zajrzeć do kija, ale podejrzewamy, że może zostać wezwany do wielkiego pukania. Od samego początku z pewnością będzie ogromna presja na wcześniejszych odbijających. I tak tylko mały zakład na niego.

Razem mecz sześć poniżej 9,5

Podążając za tematem, mecz będzie ciasny, a maksimum może być trudne do zdobycia. Poniżej 9,5 przy 1,83 $ wydaje się sprawiedliwe, być może noga dla multi-zwycięzcy.

Prognoza Indii przeciwko Pakistanowi

Mecz dostosowany do wieku i widzów nie potrzebuje już więcej motywacji, aby go obejrzeć. Jesteśmy podekscytowani, widząc dwóch zaciekłych rywali. Indie to wspaniały zespół, podczas gdy Pakistan waha się między wspaniałym a prostym. Który będzie w tym starciu? Po prostu usiądź i ciesz się teatrem tego wszystkiego.

 

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2019
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2019
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2019
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2019