Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Włochy – Kanada, Anglia – USA Typy bukmacherskie, kursy, prognozy – Puchar Świata w Rugby 2022 7. dzień meczowy

Włochy – Kanada, Anglia – USA Typy bukmacherskie, kursy, prognozy – Puchar Świata w Rugby 2022 7. dzień meczowy

Witamy w naszych zapowiedziach zakładów na Mistrzostwa Świata w Rugby 2022 na czwartek, 26 września, z dwoma zaplanowanymi meczami na ten dzień, w tym drugim dla Anglii wagi ciężkiej.
Oba mecze na pierwszy rzut oka wydają się być jednostronne, chociaż uważamy, że gracze mają dobre możliwości znalezienia niewielkiej wartości i osiągnięcia zysku w ciągu dnia.
Włochy grają tylko czterodniową przerwę przeciwko Kanadzie, rywalom z grupy B, którzy grają swój pierwszy mecz w tym turnieju. Trener Azzurri, Conor O’Shea, dokonał 10 zmian w swoim wyjściowym składzie, podkreślając wiarę, jaką pokłada w swoim składzie. Muszą wygrać ten konkurs, aby mieć nadzieję na przejście do następnego etapu.
Stany Zjednoczone również po raz pierwszy wystąpią w Japonii w meczu grupy C z gorącą faworytką Anglii. Sądzimy, że są gotowi na grillowanie z grona reprezentantów Anglii, którzy mogą pochwalić się tak dużą siłą ognia.

Sprawdź nasze podglądy drużyn, aby uzyskać najnowszą formę, nasze wskazówki dla wiodących strzelców próbnych z każdej drużyny oraz miejsca, w których naszym zdaniem zakończą turniej.
Włochy
Kanada
Anglia
USA

 

Oto nasze darmowe typy, kursy i prognozy na dzień x Mistrzostw Świata w Rugby 2022 w Japonii.

Przeczytaj także:

Mecz 11: Grupa B – Włochy – Kanada

Rozpoczęcie: 16.45 czasu lokalnego (GMT +9)
Miejsce wydarzenia: Stadion Fukuoka Hakatanomori
Poprzednie mecze Mistrzostw Świata 2022:
Włochy: Włochy 47 (próby rzutu karnego; Tommaso Allan, Carlo Canna, Matteo Minozzi, Edoardo Padovani, Jake Polledri, Tito Tebaldi próbuje; Allan 3, przeciwnicy Canna 2) d Namibia 22 (JC Greyling, Chad Plato, Damian Stevens próbuje; Cliven Loubser 2 przeciwników , długopis). Sędzia: Nic Berry.
Kanada: Pierwszy mecz

Bezpośrednie szanse na wygraną: Włochy 1,06 USD, Kanada 9 USD
Kursy na linię handicapu: Włochy (-19,5 punktu) 1,91 USD, Kanada (+19,5 punktu) 1,91 USD
Prognoza dla Włoch przeciwko Kanadzie: Les Rouges przegrało w ostatnich sześciu starciach z Włochami, ale co ciekawe, cztery z tych strat były jednocyfrowe. Kanadyjczycy to trudny zestaw i uważamy, że ten fakt w połączeniu z cięciem i zmianą dla Włochów oznacza, że ​​będą w meczu co najmniej do połowy. Kanadyjski skrzydłowy weteran D.T.H. Van der Merwe próbuje strzelić gola w piątym z rzędu meczu Pucharu Świata po tym, jak zdobył bramkę w każdym meczu kampanii Kanady w 2015 roku. Włoska obrona była trochę chwiejna w swoim otwarciu.

Najlepsze zakłady na mecz Włochy – Kanada RWC2022

Kanada +19,5 punktu po 1,91 USD

Będą świeżo i chętni do gry i nie podoba nam się fakt, że Włochy pominęły wielu graczy ze startowego składu, w tym kapitana Sergio Parisse. Włosi powinni wygrać ten mecz, ale o ostatnich dwóch starciach na Mistrzostwach Świata między drużynami rozstrzygnęło zaledwie pięć punktów. Uważamy, że 19,5-punktowy bufor dla Kanadyjczyków stanowi przyzwoitą wartość.

Matteo Minozzi w dowolnym momencie strzelił do 2,10 $

Włoski fullback to typ z klasą i wszedł na planszę już w pierwszej grze. Uważamy, że w tym starciu może znaleźć kolejną pięciopunktową wskazówkę.

Match 12: Pool C – England v United States

Rozpoczęcie: 19:45 czasu lokalnego (GMT +9)
Miejsce wydarzenia: Stadion Kobe Misaki
Poprzednie mecze Mistrzostw Świata 2022:
Anglia: Anglia 35 (Manu Tuilagi 2, Luke Cowan-Dickie, Jamie George próbuje; Owen Farrell 3 minusy, 3 pióra) d Tonga 3 (pióro Sonatane Takulua). Sędzia: Paul Williams.
USA: Pierwszy mecz

Bezpośrednie szanse na wygraną: Anglia 1 USD, Stany Zjednoczone 26 USD
Kursy na linię handicapu: Anglia (-33,5 punktu) 1,91 USD, Stany Zjednoczone (+33,5 punktu) 1,91 USD
Prognoza między Anglią a Stanami Zjednoczonymi: Anglia rozwaliła pajęczyny swoim zgryźliwym pokazem przeciwko Tonga i powinna mieć dużo w rękawie przeciwko USA tutaj. Najlepsza nadzieja na wygraną Amerykanów nadejdzie później w turnieju, co nie oznacza, że ​​nie wrzucą wszystkiego do tego starcia. Trener reprezentacji Anglii Eddie Jones dokonał kilku zmian, a zastępcy będą bardzo chętni, aby zaimponować, próbując zdobyć miejsce na później w turnieju. Prognoza pogody jest idealna.

Najlepsze zakłady na mecz Anglia – Stany Zjednoczone RWC2022

Anglia wygra o ponad 33,5 punktu

Anglia będzie chciała wykonać dużo lepsze egzekucje niż przeciwko Tonga, aby pokonać tę linię, ale nie ma powodu, dla którego nie mogą. Pokazali w kilku meczach prowadzących, kiedy dostali przewagę, że szybko zdobywają punkty.

Jonathan Joseph zdobywa gola, a Anglia wygrywa

W przypadku większości bukmacherów ta opcja wynosi tylko około 1,70 USD, ale małe rybki są słodkie. Joseph to prawdziwy ulotka; spodziewamy się meczu z dużą liczbą punktów, więc każda szansa, jaką dostanie Joseph na koniec jednego lub dwóch ruchów końcowych, będzie.