Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Italy vs China prediction & best bets, Women’s World Cup preview

Italy vs China prediction & best bets, Women’s World Cup preview

DWIE równo dobrane drużyny na Mistrzostwach Świata Kobiet – Włochy i Chiny – zmierzą się we wtorek w 1/8 finału w Montpellier.

Silna forma Włoch, która udała się do 1/8 finału, dorównuje ich 15. miejscu w turnieju, przewyższając tym samym tylko Chiny, które rozpoczęły mistrzostwa świata o jedno miejsce niżej.

Włochy nie awansowały do ​​fazy pucharowej mistrzostw świata od czasu ćwierćfinału podczas inauguracyjnego turnieju w 1991 roku. Le Azzure zakończył po fazie grupowej rekordem 2: 1.

PRZEWODNIK: Witryny bukmacherskie FIFA Women World Cup

Chiny zakończyły fazę grupową z rekordem 1: 1: 1, mimo zdobycia tylko jednego gola, braku iskry ataku, która może okazać się piętą achillesową w tym spotkaniu.

Włochy są uważane za ulubione za 2,0 USD, podczas gdy Chiny są uważane za outsiderów za 3,10 USD, podczas gdy remis w czasie regulacyjnym kosztuje 2,20 USD.

Zwycięzca Chiny vs Włochy zagra ze zwycięzcą meczu Holandia-Japonia, który również ma zostać rozegrany we wtorek, przed potencjalnym półfinałem z Niemcami lub Szwecją.

Najlepsze zakłady: Włochy vs Chiny

Przedstawiamy nasze najlepsze zakłady na Włochy vs Chiny 1/8 finału Pucharu Świata Kobiet.

Wskazówki dotyczące zakładów powyżej / poniżej

Punkt powyżej / poniżej wyznaczono na dwa cele w tym konkursie i uważamy, że możemy to wykorzystać. Spójrz na to w ten sposób, Włochy pokonały Jamajkę i Australię łącznie 7-1. Chiny miały ciężki remis i strzeliły tylko jednego gola w turnieju, ale w ostatnim meczu z Niemcami mieli kilka wspaniałych okazji i być może łatwiej im będzie walczyć z Azzure. W tym przypadku przewidujemy trzy gole, więc weź zakład overów.

Yang Li, aby zdobyć punkty w dowolnym momencie

Yang Li nie udało się tak naprawdę połączyć ze swoim pomocnikiem i zmienić dotychczasowych rozgrywek na Pucharze Świata Pań, a czy jest lepszy czas na to niż w pojedynku 1/8 finału dla Twojego kraju. Li ma około 4,00 $, aby zdobyć punkty w dowolnym momencie, co jest wielką wartością dla docelowej kobiety ze Stalowych Róż. Uwaga, nie myl Li Ying z naszym najlepszym wyborem, jesteśmy w 100% za Yang Li.

Prognoza Chin vs Włochy

Do tej pory Włochy mogły być bardziej imponujące na Mistrzostwach Świata kobiet, ale zdecydowanie jest tu sprawa dla zespołu Chin, który udowodnił, że jest wyjątkowo zdolny do defensywy. Po stronie ofensywnej napotkali świetne zespoły, w tym Niemców, którzy z łatwością je pokonali, ale z Włochami będzie łatwiej. Uważamy, że szanse na zwycięstwo Chin w meczu, które przewidujemy, będą zbyt duże, by je przepuścić.