Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Melbourne v Collingwood Betting Tips, Prediction & Odds update; AFL Rd 12 Preview

Melbourne v Collingwood Betting Tips, Prediction & Odds update; AFL Rd 12 Preview

Zaktualizowano w sobotę 14:10: Witamy w naszych poradach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów pomiędzy Collingwood a Melbourne na spotkanie AFL Rd 12 na Gabbie w sobotnie popołudnie.

Collingwood był mocno wspierany w pokonaniu Melbourne, po tym jak potwierdzono, że kapitan Max Gawn i rezerwowy Luke Jackson przegapią starcie z powodu kontuzji. To sprawia, że ​​były ruckman Roos, Braydon Preuss, zmierzy się z gwiazdą Sroki Brodiem Grundym i wspierającym Darcy Cameronem.

Ruch w obstawianiu jest podkreślony przez starcie Melbourne – Collingwood, w którym aż do selekcji były nawet pieniądze, ale teraz Sroki osiągnęły 1,65 $, a Demony wzrosły do ​​2,25 $. Linia 1,90 USD jest nieco wąska jak na nasz gust i wynosi 5,5.

Sroki kończą mecz dwóch połówek z walczącą Adelajdą: pierwsza połowa to horror, w którym padły tylko dwa gole; podczas gdy druga połowa była frustrującą dominacją wyraźnie walczącego zespołu Crows, Pies ostatecznie wygrał czterema bramkami.

Demony pokonały niezdarne North Melbourne o 57 punktów i znalazły się w odległości uderzenia od miejsca postoju w finale, biorąc pod uwagę, że nadal mają grę w ręku po odroczeniu ich gry w Essendon z powodu paniki COVID.

Wiele zależy również od tego starcia dla Sroki, z wygraną utrzymującą ich w miksie na pierwszej czwórce, podczas gdy przegrana może spowodować, że znajdą się poza pierwszą ósemką już w następnej rundzie.


Przeczytaj także: AFL 12 – spotkanie i kursy
Więcej: Wskazówki AFL
Piątek AFL: Typy bukmacherskie Geelong v Port Adelaide
AFL Sobota: Podgląd Carlton v Fremantle
AFL Sobota: Typy bukmacherskie North Melbourne v Brisbane
Niedziela AFL: Western Bulldogs v Adelaide Typy bukmacherskie


Sroki mają zostać wzmocnione przez jakąś poważną klasę lub do tego starcia, z kapitanem Scottem Pendlebury na czele inkluzji. Dołączyli do niego Darcy Moore, Ben Reid i Jamie Elliott, którym udało się pokonać Crows i Willa Hoskin-Elliott, który pokonał kontuzję kolana odniesioną przeciwko Fremantle.

Brayden Sier i Jordan Roughead są kontuzjowani, a Chris Mayne, Jaidyn Stephenson i Tim Broomhead odpadli.

Demony potwierdziły, że kapitan Max Gawn ma kontuzję PCL i nie zmierzy się z Sroki. Ale w lepszych wiadomościach pomocnik Jack Viney powróci po nieudanym meczu przeciwko Roos z powodu wstrząsu mózgu. Jay Lockhart również otrzymał wezwanie.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki dotyczące Melbourne i Collingwood przed ich starciem na Gabbie o 17.10 w sobotę.


Demony kontra Sroki

Początek: 17.10 AEST, 15 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Gabba, Brisbane
Kursy bezpośrednie: Melbourne (2,25 USD) v Collingwood (1,65 USD)
Zakłady na linię:
Kursy Premiership: Collingwood 13 USD; Melbourne 51 USD

Wskazówki Melbourne przeciwko Collingwood

Nasz Zakłady AFL Expert przeszukał szanse i znalazł kilka cennych wskazówek Demony kontra Sroki na sobotni mecz.

Scott Pendlebury, aby uzyskać ponad 20 dotknięć

Jeśli kapitan Sroki stwierdzi, że jest w formie, będzie gotowy do walki, nie ma co do tego wątpliwości, ponieważ Pendlebury jest jednym z najbardziej profesjonalnych graczy w lidze. Stworzył artystyczną formę terroryzowania Demonów przez lata, a jego włączenie pomoże również jego pomocnikowi Steele Sidebottom, który jest stłumiony od czasu jego zawieszenia. Pendlebury będzie w okolicach 1,50 $, aby zebrać ponad 20 zbycia. Co jest konserwatywne, ale bezpieczne.

Christian Petracca, aby uzyskać 20 uderzeń i 2+ gole

Różni australijscy bukmacherzy dają graczom podwójne oferty, aby wyrzucić określoną liczbę goli i zebrać określoną liczbę uderzeń. Gwiazda Melbourne, Christian Petracca, jest ich barometrem i klasą, a także jednym z najbardziej zaawansowanych graczy w AFL. Sroki mają ostatnio zwyczaj pozwalania tym typom wygrywać dużo piłek w ostatnich czasach, czego przykładem są Dustin Martin i Nat Fyfe. Petracca zapłaci około 6,50 USD, gdy ten rynek zostanie uruchomiony.

Collingwood do wygrania / powyżej 100,5 punktu

Ta wskazówka bukmacherska Melbourne vs Collingwood została przesłana przez jednego z naszych czytelników w ramach naszej inicjatywy w ramach Strefy Kibica, w której dajemy głos sfrustrowanym graczom. Ten fan Collingwood mówi mi, że Jack Crisp dostanie pracę w Petracca, a Pies wygra i pokryje rynek overów w Unibet. Brzmi wiarygodnie, a kurs 3,55 $ sprawia, że ​​jest to lukratywne.


Melbourne Demons przeciwko Collingwood Magpies 15.08.2020

Istnieje wiele zmiennych związanych z tym starciem, a wciąż nie można zdecydować, czy Gawn i Viney grają, podczas gdy Sroki nie zadeklarowały jeszcze w pełni swoich kart z kapitanem Scottem Pendleburym. W tym momencie zamierzamy zgadywać, że Pendlebury zagra, a Gawn nie, co sprawia, że ​​skłaniamy się ku zwycięstwu Sroki, na grzbiecie Grundy’ego dominującego w drugiej linii. Ale Sroki nie są w dobrej formie. Nasza ostateczna prognoza dotycząca Melbourne vs Collingwood? Sroki o 14 punktów.


Demony kontra Sroki – omówienie

How can I watch the Demons v Magpies AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę obstawić mecz AFL 12 rundy Melbourne przeciwko Collingwood?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Demons v Magpies game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 17:10 czasu lokalnego 15 sierpnia 2022 roku.