Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Melbourne v Geelong typy bukmacherskie, prognozy i kursy; Podgląd AFL rd 4

Melbourne v Geelong typy bukmacherskie, prognozy i kursy; Podgląd AFL rd 4

MELBOURNE mają doskonałą okazję, aby stać się pretendentami do finału, gdy w niedzielne popołudnie będą gościć Geelong na MCG. Nasz ekspert AFL rzucił okiem na zakłady Melbourne v Geelong, znalazł kilka potencjalnie lukratywnych wskazówek i przedstawił dobrze przygotowane prognozy.

Formularz Demonów jest trudny do odczytania, biorąc pod uwagę, że nie grali w ostatni weekend, ponieważ gracz Essendon Conor McKenna uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19 i ich mecz został przełożony. Tydzień wcześniej Demony miały szczęście powstrzymać szybko kończącego się Carltona i wygrać pojedynczym punktem.

The Cats chcą odbić się od dwupunktowej straty z Carltonem, meczu, w którym zakończyli dobrze po tym, jak Blues wcześnie ich wyskoczył. Pomocnik Geelong został solidnie pokonany przez Bluesa, a oni stają przed jeszcze surowszym testem przeciwko Demonom, które otrzymują srebrną usługę od kapitana Maxa Gawna.

Zaskakujące jest, że Koty są gorącymi faworytami w witrynach bukmacherskich AFL, po zainstalowaniu 1,54 $ faworytów do pokonania Demonów (2,50 $), mimo że mecz odbył się w Melbourne.


Przeczytaj także: AFL Round 4 – kursy i mecze
Więcej: Wskazówki AFL
Piątek AFL: Podgląd zakładów GWS Giants v Collingwood Magpies
AFL Sobota: Zapowiedź zakładów Port Adelaide v West Coast Eagles
Niedziela AFL: Zapowiedź zakładów Hawthorn v North Melbourne


Koty będą również musiały walczyć z Gawnem bez kontuzjowanego Rhysa Stanleya z Darcy Fortem powołanym do składu, który poprowadzi dywizję ruck. Harry Taylor i Quinton Narkle zostali porzuceni, a Brandan Parfitt i Jake Kolodjashnij zostali wycofani.

Demony również machały toporem, upuszczając Alexa Neal-Bullena, Harleya Bennella, Luke’a Jacksona, Nathana Jonesa i Neville’a Jetta z Aaronem VandenBergiem, Jayem Lockhartem, Kysaiah Pickettem, Michaelem Hibberdem i Mitchem Hannanem, wchodząc do drużyny, która dwa tygodnie temu pokonała Carltona.

Below we have highlighted our free Melbourne v Geelong tips and given our winner prediction, ahead of Sunday’s AFL Round 4 clash from the MCG.


Szczegóły i kursy zakładów Melbourne – Geelong

Początek: 15:45 czasu lokalnego, 28 czerwca
Miejsce wydarzenia: MCG, Melbourne
Kursy bezpośrednie: Melbourne (2,50 USD) kontra Geelong (1,54 USD)
Zakłady na linię: Geelong -11,5 (1,90 USD) v Melbourne +11,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Geelong 14 USD; Melbourne 41 USD

Demons v Cats tips

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds for some value and found several value Demons v Cats tips for Sunday’s game.

Jayden Hunt, który zdobędzie 3 lub więcej goli za 14 $

Melbourne speedster Jayden Hunt grał w tym sezonie naprzód i strzela kilka bramek. Patrząc na tylną linię Geelong, nie widzimy logicznego pojedynku, a 14 $ za strzelenie przez Hunta trzech lub więcej bramek to wyjątkowa wartość. Możesz postawić ten zakład na PlayUp.com.au w dniu meczu.

Która drużyna wygra 15 lub mniej punktów po 2,40 $ (zakład Tri)

Ten mecz zapowiada się blisko i nie widzimy żadnej z drużyn wygrywających z dużym marginesem. Kilka czołowych serwisów bukmacherskich AFL ma rynek dostępny w okolicach 2,40 $, na którym możesz obstawić, że któraś z drużyn wygra poniżej 15 punktów. Za ten zakład płacimy 2,40 $ w Unibet Poland.


Prognoza Melbourne v Geelong

Niezwykle Geelong to niedrogi faworyt do wygrania tej gry, nawet po pokonaniu przez mieszkańca piwnicy Carltona. Uważamy, że mecz ma być dużo bliższy, niż oczekują bukmacherzy, co skłania nas do słabszych. W rzeczywistości uważamy, że utalentowana (ale często niewypalająca) linia napastników Demonów może być różnicą między tymi dwoma zespołami, ponieważ atak Kotów walczył w ostatnich tygodniach. Gdyby tylko Geelong miał kolejne Dangerfield. Nasze ostateczne prognozy dotyczące zakładów na Melbourne vs Geelong? Demony o 11 punktów.


Demons v Cats lowdown

How can I watch the Demons v Cats AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Melbourne v Geelong round 4 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Demons v Cats game start?

Gra rozpocznie się o 15:35 czasu lokalnego 28 czerwca 2022 r.