Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Melbourne v North Melbourne betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 11 Preview

Melbourne v North Melbourne betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 11 Preview

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów pomiędzy Melbourne a North Melbourne na ich mecz AFL Round 11 na Adelaide Oval w niedzielny wieczór.

Melbourne będzie próbowało wyrównać listę zwycięstw-przegranych na 5-5 po 10 meczach, mając pewność, że gra w ręku po tym, jak ich starcie z Essendon zostało przełożone z powodu incydentu COVID-19.

Kangury chcą osiągnąć czwarte zwycięstwo w sezonie 2022. W ostatnim starcie Roos przegrał z Geelongiem o 33 punkty w zaciętej walce, która była trudniejsza do przełknięcia przez kontuzję do napastnika Bena Browna.

Ponieważ napięty harmonogram COVID-19 AFL zaczyna odbijać się na drużynach, warto zauważyć, że obie drużyny grały ostatnio w środę wieczorem. Daje to obu drużynom czterodniowy odpoczynek, co oznacza, że ​​powinien mieć niewielki wpływ na wynik.

Unibet Poland zainstalował w zakładach faworyta Demonów za 1,54 $, a po kontuzji Roos wyceniono na 2,50 $. Linia 1,90 $ została ustalona na 10,5, co wydaje się odpowiednie dla tych dwóch drużyn.


Przeczytaj także: AFL Round 11 – kursy i mecze
Więcej: Wskazówki AFL
AFL Sobota:
Podgląd Port Adelaide v Richmond
Podgląd Brisbane v Western Bulldogs
Niedziela AFL:
Podgląd zakładów West Coast v Carlton

Poniedziałek AFL: Podgląd St Kilda v Geelong


Na froncie kontuzji Roos w tej rundzie jest niewielka ulga, gdy Brown i inny napastnik Nick Larkey dołączają do takich graczy jak Ben Cunnington i Jack Ziebell na linii bocznej.

Melbourne ma jedną z najzdrowszych list do wyboru, a jedynie Kozzy Pickett i potencjalnie Kade Kolodjashnij są niedostępni w ich najlepszym składzie. Dees będą uważać na kapitana Maxa Gawna, który ponownie wycofa się z krótkiej przerwy, a wielki mężczyzna pozornie zmaga się czasami z dolegliwościami nóg przeciwko Wronom.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszymi bezpłatnymi wskazówkami dotyczącymi Melbourne vs North Melbourne przed ich starciem na Adelaide Oval, które rozpocznie się o 18:10 w niedzielę.


Demony kontra Roos – szanse

Początek: 18.10 AEST, 9 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Adelaide Oval, Adelaide
Kursy bezpośrednie: Melbourne (1,54 USD) v North Melbourne (2,50 USD)
Zakłady na linię: Melbourne -10,5 (1,90 USD) v North Melbourne +10,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Melbourne 51 USD; North Melbourne 501 USD

Wskazówki Melbourne Demons v North Melbourne Kangaroos

Nasz Zakłady AFL Expert przeszukał kursy pod kątem wartości i znalazł kilka cennych wskazówek Demons kontra Roos na niedzielny mecz.

Zwycięzca meczu i łączna liczba punktów 125.5

We are taking Melbourne to win and the total score to be under 125.5, even though it is expected to be dry in Adelaide on Sunday. We expect the Roos to come out hard and turn the game into a scrap, which was has been a common theme in their games. Both teams struggle for connection with their forward line through the midfield, although there was some improvement in the Demons output last round, albeit against the dismal Crows. This bet is płacąc 2,88 $ w Unibet który oferuje niezłą wartość.

Cameron Zurhaar wykona 2+ gole

Młodzieniec Roos jest ich czołowym bramkarzem i był rzadkim świecącym światłem. Mając zaledwie 22 lata, Zurhaar zbliża się do szczytu kariery i przez resztę roku będzie musiał ponosić dużą odpowiedzialność za Brown bez końca. Zamierzamy omijać dużych facetów Roos na tym rynku, a kluczowi obrońcy Demonów, Steven May i Jake Lever, zaczynają pokazywać silną formę, co pozostawia Zurhaar jako głównego gracza Roos. Płaci 3,20 dolara za pomocą PlayUp, aby wykopać 2+ gole – cena, po której będziemy skakać.


Prognoza Melbourne przeciwko North Melbourne 9/8/2022

Melbourne ma jedną z najlepiej przystosowanych list w AFL, która w przyszłym miesiącu będzie coraz ważniejsza. To sprawia, że ​​myślimy, że powinni z łatwością wyjaśnić kontuzję Roosa. Linia napastników Demonów wyglądała znacznie lepiej w ciągu ostatniego miesiąca, a Sam Weidemann przejął rolę numer 1 od Toma McDonalda. Z pewnością Simon Goodwin rozważy wysłanie McDonalda, który przeciął sobie zęby jako obrońca, na linię obrony, aby wziąć jednego z wielkich kluczy Roos do przodu i uwolnić Lever, aby zagrać w jego bardziej naturalną grę przechwytującą. Nasza ostateczna prognoza między Melbourne a North Melbourne? Demony o 26 punktów.


Demony kontra Kangury – podsumowanie

How can I watch the Melbourne v North Melbourne AFL round 11 clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Demons v Kangaroos round 11 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the North Melbourne v Melbourne game start?

Gra rozpocznie się o 18:10 czasu lokalnego 9 sierpnia 2022 roku.