Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Melbourne v St Kilda betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 14 preview

Melbourne v St Kilda betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 14 preview

Witamy w naszych typach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów Melbourne – St Kilda na spotkanie AFL rd 14 na Traeger Park w Alice Springs w sobotni wieczór.

To starcie będzie miało ogromne konsekwencje dla finałów, gdzie Demony będą potrzebowały zwycięstwa, aby pozostać w kontakcie z pierwszą ósemką, a Święci będą walczyć o cztery pierwsze miejsce.

Obie drużyny ponoszą rozczarowujące straty i nie będą chciały przegrywać kolejnych meczów, a finały w tym skróconym sezonie zbliżają się do siebie.

Melbourne zostało dokładnie wyprzedane przez Western Bulldogs w sobotę po mocnej serii form, co oznacza, że ​​gracze będą musieli rozważyć, czy był to jednorazowy występ, czy typowa kolejka górska Demonów.

Święci zagrozili, że w niedzielę przegrywają walkę z Brisbane z niską liczbą bramek, ale ostatecznie stracili dwa punkty, pomimo dominacji w ostatniej kwarcie.

St Kilda jest faworytem w zakładach, kosztuje 1,71 $ w Unibet, a Demony są przegranymi na 2,15 $. Linia 1,90 $ została ustawiona na 4,5, co jest zbyt wąskie jak na nasz gust.


Przeczytaj także: Urządzenie AFL Round 14
Więcej: Wskazówki AFL
AFL Sobota: Typy bukmacherskie Fremantle v GWS
Niedziela AFL: Carlton v Collingwood typy bukmacherskie


Demony gwałtownie zareagowały na ich rozczarowujący występ, odrzucając pięciu graczy, w tym utalentowanego napastnika Bayleya Fritscha, Jamesa Harmesa, ruckmana Braydona Preussa, Toma McDonalda i Jaya Lockharta. Tom Sparrow jest kontuzjowany.

Zostali wzmocnieni przez kapitana Maxa Gawna, Josha Wagnera, Nathana Jonesa, Oscara McDonalda i Trenta Riversa, którzy szukają zwycięskiej formuły. Fritsch został usunięty przez trenera Simona Goodwina po spóźnieniu na ostatnią sesję treningową Demonów w tygodniu.

St Kilda odwołali Eda Phillipsa i Huntera Clarka w ogromnym wzroście swoich zapasów biegowych, z pominięciem młodego Jacka Bytela i obrońcy Jake’a Carlisle’a. Carlisle jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że dołączył do Świętych na dużym kontrakcie dolarowym z Essendon.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki dotyczące Melbourne v St Kilda przed ich starciem pod adresem TIO Traeger Park od 19.40 w sobotę.


Demony kontra święci – szanse

Początek: 19.40 AEST, 29 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Traeger Park, Alice Springs
Kursy bezpośrednie: Melbourne (2,02 USD) v St Kilda (1,82 USD)
Zakłady na linię: Melbourne +4,5 (1,90 USD) v St Kilda -4,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Melbourne 41 USD; St Kilda 34 $

Wskazówki dotyczące Melbourne v St Kilda

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several Demons v Saints tips for Saturday’s game.

St Kilda wygra o 24 punkty lub mniej

Święci są nieco bardziej niezawodni niż Demony, ale nie sądzimy, aby ta gra była wybuchem. Saints, który wygra o 24 punkty lub mniej, płaci 2,95 $ i wygląda na dobrą wartość. Ten rynek jest dostępny w Unibet.

St Kilda wygra, a łączna liczba meczów to ponad 125,5

To rynek gier podwójnych w Unibet, z wygraną St Kilda i łączną liczbą punktów meczowych przekraczającą 125,5, płacąc 3,25 $. W Unibet są inne opcje na tym rynku, gdzie Demony płacą 3,90 $ za tę samą linię punktową.

Jack Billings, aby zdobyć najwięcej punktów Super Coach

Jest to rynek dostępny w Unibet Poland i pozwala nam obstawiać, kto zdobędzie najwięcej punktów Super Coach spośród określonej grupy uczestniczących graczy. As St Kilda, Jack Steele, płaci na tym rynku 4 dolary, ale zamierzamy wrócić do jego kolegi z drużyny, Jacka Billingsa, po 6,50 dolara. Chociaż Demons Christian Petracca i Clayton Oliver również są w tej grupie, sposób, w jaki Billings zakończył ostatni mecz z Brisbane, sprawia, że ​​myślimy, że jest w dobrej formie. Steele mógłby również otrzymać zadanie upewnienia się, że Petracca nie będzie szaleć podczas przestojów. Chętnie też postawimy na Olivera, którego niepewna dyspozycja może uczynić go pułapką na tego typu rynkach zakładów.


 

Prognoza między Melbourne Demons a St Kilda Saints 29.08.2022

Demony były gorzko rozczarowane stratą Bulldogów i desperacko musiały uderzyć tutaj. Uderzyli mocno toporem podczas selekcji i odzyskali swojego gwiazdorskiego wielkiego człowieka, Maxa Gawna, ale St Kilda naprawdę chce mieć przewagę do przodu. Zwłaszcza, gdy Fritsch nie jest w składzie Demonów, po prostu nie widzę, jak Demony rzucają wystarczająco dużo bramek, by pokonać St Kildę tutaj. Nasza ostateczna prognoza między Melbourne a St Kildą? Świętych o 21 punktów.


Melbourne vs St Kilda lowdown

How can I watch the Demons v Saints AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę obstawić mecz AFL 14 rundy Melbourne przeciwko St Kilda?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Melbourne vs St Kilda game start?

Gra rozpocznie się o 19:40 29 sierpnia 2022 roku.