Dom » Wiadomości o hazardzie » Microgaming wypuszcza nowy punk rockowy automat The Smashing Biscuit

Microgaming wypuszcza nowy punk rockowy automat The Smashing Biscuit

MICROGAMING wydało, we współpracy z PearFiction Studios, internetową grę automatową opartą na punkrockowym zespole.

Pięć na trzy bębny, 20-liniowy automat skupia się wokół The Smashing Biscuit, zespołu trzech braci o nazwisku Biscuit.

Trzej bracia, trafnie nazwani Soggy, Tiny i Crunchy, wkraczają w twoją psychikę poprzez fajną grafikę i, oczywiście, ich punkowe melodie.

Zagraj w The Smashing Biscuit: Najlepsze kasyna Microgaming

„Cieszymy się, że możemy dodać The Smashing Biscuit jako najnowszą ekskluzywną grę do Microgaming” – powiedział szef działu gier Microgaming Jagoda Barber.

„Dostarczając mnóstwo ekscytujących emocji już od pierwszego spinu, The Smashing Biscuit oferuje mnóstwo intuicyjnych funkcji, zabawnych efektów dźwiękowych i wciągającej fabuły, i ma za zadanie zabrać graczy w satysfakcjonującą podróż”.

Smashing Biscuit ma dwie fajne funkcje, których wcześniej nie widzieliśmy w tym formacie. Miej oko na drabinę mnożników i trzy oddzielne bonusy dla taty.

Drabina mnożnika podnosi się i opada podczas ćwiczeń do następnego występu. Kiedy Pan Biscuit osiągnie losowy bonus dla taty, możesz wygrać natychmiast lub możesz zbliżyć się do uruchomienia darmowych spinów Battle of the Bands.

Po uruchomieniu darmowych spinów plik otwór ma świetną funkcję, w której pojawia się nowa siatka czterech na trzy z zestawem nowych symboli. Za każdym razem, gdy któryś z braci Biscuit pojawi się w zwycięskiej linii, zamieniają się w Dzikiego, a następnie pozostają w tej pozycji aż do zakończenia darmowych spinów.