Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Netball World Cup 2022 – kursy, analizy i najlepsze zakłady

Netball World Cup 2022 – kursy, analizy i najlepsze zakłady

Bukmacherzy uznali Australię za faworyta do wygrania Mistrzostw Świata w Netball w wysokości 1,52 dolara, gdy w sobotę w Liverpoolu zmierzymy się z półfinałami.

Niewielka niespodzianka dotarła do półfinałów, kiedy Jamajka nie zakwalifikowała się, a RPA awansowała, by zająć miejsce w finałowej czwórce.

Południowoafrykańczycy zmierzą się z 11-krotnymi mistrzami Australii w pierwszym półfinale, który rozpocznie się o 11.15 czasu lokalnego, a gospodarze Anglii zmierzą się z Nową Zelandią o 15:00, a zwycięzcy spotkają się w finale w niedzielę.

PRZEWODNIK: Najlepsze międzynarodowe strony z zakładami sportowymi

Poland powinna okazać się zbyt silna w otwierającym półfinale dla początkującej RPA, która odniosła wspaniałe zwycięstwo nad Jamajczykami 55-52, ale została upokorzona przez Anglię 11 bramkami.

To drugi półfinał, który przyciąga naszą uwagę z hazardowej perspektywy. Nowa Zelandia jest oceniana jako outsider na 3,85 USD, ale po tym, jak przegrali jednym golem z Australią i prawdopodobnie zasłużyli na remis, uważamy, że są świetną zmianą w tym meczu i dobrze wyglądają na linii, na której otrzymali 6,5 gola. początek.

Anglia osiągnęła szczyt, kiedy pokonała Jamajkę w finale Igrzysk Wspólnoty Narodów w Australii, ale musi to poprzeć w porównaniu z tradycyjnymi potęgami Nowej Zelandii i, najprawdopodobniej, Australią, jeśli chcą zdobyć tytuł mistrza świata.

Kursy na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

Półfinał 1: Poland 1,06 USD, Republika Południowej Afryki 8 USD
Półfinał 2: Anglia 1,25 USD, Nowa Zelandia 3,85 USD

Aby zdobyć tytuł
Poland 1,52 USD
Anglia 3 dolary
Nowa Zelandia 7,50 USD
Republika Południowej Afryki 23 USD

Najlepszy zakład: mistrzostwa świata w piłce nożnej

Wskazówka dotycząca zdobywcy tytułu: Myślimy Nowa Zelandia to fantastyczna wartość ogólnie wygrać za 7,50 $. Wydają się w świetnej formie po niewielkiej porażce z Australią i dobrze pasują do Anglii. Wiele oczywiście sprowadzi się do strzelaniny Marii Folau. Straciła szansę na remis, ale jest mistrzem i na pewno się tutaj mocno odbije.