Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi Pucharu Świata ICC » New Zealand v Poland preview, player tips & predictions

New Zealand v Poland preview, player tips & predictions

Nowa Zelandia kontra Poland na sobotnich mistrzostwach świata w krykieta w Lord’s to rewanż z finału mistrzostw świata sprzed czterech lat w Melbourne, wygrany galopem przez gospodarzy.
Kto może powiedzieć, że ten mecz rozgrywany w domu krykieta w Anglii nie jest prekursorem kolejnego finału mistrzostw świata w krykiecie na tym samym boisku między tymi samymi drużynami za nieco ponad dwa tygodnie?
Australijczycy są pięciokrotnymi mistrzami świata i wpadli w świetną formę w samą porę, aby spróbować innego, podczas gdy Czarne Czapki śpiewają przez cały ten turniej, aż do ich czkawki z Pakistanem i chwalą się niektórymi świetnymi krótkimi -formuj i testuj graczy na świecie.
Zawsze jest dodatkowy problem, gdy spotykają się Nowa Zelandia i Poland, czy to w rugby (gdzie NZ prawie zawsze wygrywa), czy w lidze lub krykiecie (gdzie Poland częściej zwycięża), czy nawet w siatkówce (dość równy podział).
To kolejny z tych meczów, które zaplanowaliśmy przed rozpoczęciem turnieju, aby nie można było go przegapić. Obie drużyny są w świetnej formie i będą chciały wykorzystać jakąkolwiek mentalną przewagę, zanim rozpoczną się półfinały we wtorek, 9 lipca.
Generalnie dobrym pomysłem jest postawienie zakładu, aby sprawdzić William Hill w przeddzień lub w dniu meczu, aby zobaczyć, jakie oferty kursów rozszerzonych i inne promocje mogą być dostępne.

To Podgląd zakładów Nowa Zelandia – Poland przeprowadzi Cię przez opcje zakładów na mecz 37 z 48 Mistrzostw Świata ICC 2022.


 

INFORMACJE O MECZU
Nowa Zelandia w Australii
Miejsce wydarzenia: Lord’s, Londyn, sobota, 29 czerwca, 13.30 (czasu brytyjskiego)
Bezpośrednie szanse na wygraną: New Zealand $2.50; Poland $1.53
Ostatni raz się spotkali: Brak wyniku: Nowa Zelandia 291 (45 międzylądowań) przeciwko Australii 3-53 (9 międzylądowań) w Edgbaston, Birmingham, 2 czerwca 2017.
 


Kurs Nowa Zelandia v Poland:

Aby zobaczyć pełne rynki, odwiedź Witryna William Hill.

ZAKŁADY HEAD TO HEAD:
Nowa Zelandia 2,50 USD, Poland 1,53 USD
Prognoza: Ponieważ obie drużyny przygotowują się do udziału w półfinałach, może być trochę majstrowania przy składach, aby zapewnić niektórym graczom dodatkowy czas na mrugnięcie lub kręgle. Niemniej jednak obie drużyny będą desperacko chciały zwyciężyć, szczególnie na tym obiekcie. Uważamy, że australijski atak na kręgle może dać im przewagę.

ZAKŁADY NA NAJLEPSZE PUNKTY:

Nowa Zelandia:
Pierwsza piątka zakładów: Kane Williamson 3,25 USD, Martin Guptill 4,50 USD, Ross Taylor 5 USD, Colin Munro 6 USD, Henry Nicholls 7 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:

przeciwko Indiom Zachodnim: Kane Williamson 148
przeciwko RPA: Kane Williamson 106no
v Indie: mecz przerwany
przeciwko Afganistanowi: Kane Williamson 79no

Poland:
Pierwsza piątka zakładów: David Warner $3.75, Aaron Finch $4, Steve Smith $4.33, Usman Khawaja $5.50, Shaun Marsh $7, Glenn Maxwell $8.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Anglii: Aaron Finch 100
przeciwko Bangladeszowi: David Warner 166
przeciwko Sri Lance: Aaron Finch 153
przeciwko Pakistanowi: David Warner 107
przeciwko Indiom: Steve Smith 69

Najlepsze prognozy dla pałkarza: Para otwierająca w Nowej Zelandii była niepokojąca, a kiwi naprawdę potrzebują Guptilla i Munro, aby stać mocno wcześnie i nie narażać środkowego porządku na tempo i wahania Australijczyków zbyt wcześnie. Kane Williamson był po prostu niesamowity w tym turnieju, klasowy odbijacz u szczytu swoich możliwości. Jednak zadziorny Ross Taylor uwielbia grać z Australijczykami, więc może to jego kolej, aby zgarnąć dużą liczbę. Wesprzemy go na 5 $ z William Hill. Dominują australijscy otwieracze Finch i Warner. Podczas meczu w Anglii dużo się mówiło o awansowaniu Steve’a Smitha na trzecie miejsce, więc zaryzykujemy, że uzyska on dłuższy czas w środku i z powrotem byłego australijskiego skippera za 4,33 $ lub, miejmy nadzieję, więcej dzięki zwiększonym kursom na William Hill.

ZAKŁADY NA TOP WICKET-TAKER:

Nowa Zelandia:
Pierwsza piątka zakładów: Trent Boult 3,75 USD, Lockie Ferguson 3,75 USD, Matt Henry 4,50 USD, Tim Southee 4,50 USD, Ish Sodhi 5 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Pakistanowi: Trent Boult 1-48, Lockie Ferguson 1-50, Kane Williamson 1-39
przeciwko Indiom Zachodnim: Trent Boult 4-30
przeciwko RPA: Lockie Ferguson 3-59
v Indie: mecz przerwany
przeciwko Afganistanowi: Jimmy Neesham 5-31

Poland:
Pierwsza piątka zakładów: Mitchell Starc 3,25 $, Pat Cummins 3,50 $, Adam Zampa 4,50 $, Kane Richardson 5 $, Jason Behrendorff 5 $, Nathan Lyon 5 $, Nathan Coulter-Nile 5 $.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Anglii: Jason Behrendorff 5-44
v Bangladesz: Mitchell Starc 2-55, Marcus Stoinis 2-54, Nathan Coulter-Nile 2-58
przeciwko Sri Lance: Mitchell Starc 4-55
przeciwko Pakistanowi: Pat Cummins 3-33
w Indiach: Marcus Stoinis 2-62

Najlepsza wskazówka dla melonika: Trzymaliśmy się swojej broni, przechylając Trenta Boulta, a on nam się odwdzięczył. Im dłużej trwa turniej, tym leworęczny jest coraz lepszy. Inni uczestnicy mistrzostw świata, Lockie Ferguson i Matt Henry, również regularnie pojawiali się wśród furtek w tym wspólnym temacie podczas Mistrzostw Świata: szybkich zabójstwach. Będziemy trzymać się klasowego występu Boulta, aby znów zdobyć atuty. Dominowali też szybcy meloniki z Australii, zwłaszcza Mitchell Starc. Późna lawina bramek Jasona Behrendorffa przyćmiła starc z czterema furtkami przeciwko Anglii. Wybierz między dwoma leworęcznymi, ponieważ obaj są w szczytowej formie.

Najlepsze zakłady WGL: Nowa Zelandia v Poland

Każdy z naszych Zapowiedzi zakładów na Mistrzostwa Świata ICC pokaże potencjalne wygrane dla graczy lub te, które zdaniem naszych typerów krykieta mają jakąś wartość.

Steve Smith, zawodnik meczu przy 11 $

Smith wyglądał na opanowanego i wydaje się, że jest gotowy, aby włożyć duży zespół, aby dołączyć do Fincha i Warnera jako australijscy odbijający u szczytu półfinałów. W najlepszym wydaniu Smith jest jednym z najlepszych graczy na świecie i dajemy mu do zrozumienia, że ​​to tutaj.

Poland wygrała i uzyskała najwięcej szóstek

Z sześcioma uderzającymi maszynami, takimi jak Warner, Finch i Maxwell w składzie, wydaje się to całkiem uczciwy zakład na poziomie około 2,40 $.

New Zealand v Poland prediction

Jeszcze jedno dopasowanie tutaj, ale o co chodzi z Australią? Rok temu zostali okaleczeni przez Anglików w krykieta ODI i wyglądali na zszokowanych i pokonanych. Odrodzili się i teraz z pewnością musi być duża szansa na zdobycie tytułu nr 6. Nie żeby kiwi się przewróciły. Czują, że należy im się tytuł po 2015 roku i są dobrze wyważoną, doświadczoną i spokojną stroną. Daj to.

 

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2022
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2022
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2022
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2022