Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Nowa Zelandia – Kanada Typy bukmacherskie, kursy i prognozy – RWC 2022 Match 20

Nowa Zelandia – Kanada Typy bukmacherskie, kursy i prognozy – RWC 2022 Match 20

Witamy w naszym przedpremierowym obstawianiu meczu 20. Pucharu Świata w Rugby między Nową Zelandią a Kanadą na stadionie Oita w środę, 2 października.
Jeśli w bezpośrednim pojedynku był zespół o dłuższej cenie niż Kanada, to tego nie widzieliśmy. Niektórzy bukmacherzy oceniają Kanadyjczyków na 151 dolarów za zwycięstwo w tym meczu. Chociaż zgadzamy się, że nie będą kłopotać All Blacks, ta cena wydaje się nieco wygórowana, podobnie jak początek około 65,5 punktu.
Nie zapominaj, że pogoda może być zła, a pewną rolę odegra opad atmosferyczny z Typhoon Mitag.
Bracia Barrett – Beauden, Jordie i Scott – zostali mianowani jako pierwsze trio braci, które rozpoczęły mecz Pucharu Świata w drużynie All Blacks.
Beauden Barrett został wybrany jako obrońca w zaskakującej decyzji trenera Steve’a Hansena, ale bez względu na to, jaki skład wyślą, Kiwi będą o wiele za silni. Żadnego pukania do Kanady, ale wydaje się, że tylko 2-3 inne zespoły są w stanie zbliżyć się do Nowej Zelandii w ostatniej formie.
Sprawdź nasze podglądy drużyn, aby uzyskać najnowszą formę, nasze wskazówki dla wiodących strzelców próbnych z każdej drużyny oraz miejsca, w których naszym zdaniem zakończą turniej.

Nowa Zelandia
Kanada

 

Oto nasze darmowe typy, kursy i prognozy dla Nowej Zelandii – Kanady na Mistrzostwa Świata w Rugby 2019 w Japonii.

Przeczytaj także:

Match 20: Pool B – New Zealand v Canada

Rozpoczęcie: 19:15 czasu lokalnego (GMT +9)
Miejsce wydarzenia: Stadion Oita
Poprzednie mecze Mistrzostw Świata 2022:
Nowa Zelandia:
Nowa Zelandia 23 (Scott Barrett, George Bridge próbuje; Richie Mo’unga 2 przeciw, Mo’unga 2, długopisy Beauden Barrett) d Republika Południowej Afryki 13 (Pieter-Steph du Toit próbuje; Handre Pollard con, pen, drop goal). Sędzia: Jerome Garces.

Kanada:
Włochy 48 (rzut karny; Mattia Bellini, Dean Budd, Matteo Minozzi, Sebastian Negri, Abraham Steyn, Federico Zani próbuje; Tommaso Allan 3, Carlo Canna przeciw, Allan pen) d Kanada 7 (Andrew Coe próba; Peter Nelson z). Sędzia: Nigel Owens.

Bezpośrednie szanse na wygraną: Nowa Zelandia n / a, Kanada 151 USD
Kursy na linię handicapu: Nowa Zelandia (-65,5 punktu) 1,91 USD, Kanada (+65,5 punktu) 1,91 USD
Prognoza między Nową Zelandią a Kanadą: Potrzebujesz sporej ilości męstwa jelitowego, aby postawić na drużyny rozdające około 10 prób na początku, ale jeśli masz zamiar je podjąć, All Blacks są właściwą drużyną. Martwimy się jednak, jaka będzie pogoda. Jeśli jest mokro i wietrznie, może to ograniczyć punktację, chociaż kiwi są dobrze przyzwyczajeni do takiej pogody w domu!

Najlepsze zakłady na mecz Nowa Zelandia – Kanada RWC2019

Kanada +65,5 punktów po 1,91 USD

Po prostu nie możemy się na to zmusić i iść do All Blacks, aby pokonać linię. Kanada będzie zdeterminowana, by poprawić swoją defensywę po tym, jak wybrali ją Włochy. Wrota się otworzą na pewnym etapie, ale jesteśmy pewni, że przynajmniej utrzymają je w dobrym stanie. Nie chcą być postrzegani jako najgorsza drużyna na tych mistrzostwach świata.

George Bridge zostanie najlepszym strzelcem turniejowym NZ

Możesz dostać się na Bridge, aby pokonać liczbę Kiwi za około 4 USD. Strzelił gola przeciwko Springboksowi, więc ma przewagę nad swoimi zewnętrznymi rywalami w Rieko Ioane i Sevu Reece.