Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi Pucharu Świata ICC » New Zealand v South Africa preview, player tips & predictions

New Zealand v South Africa preview, player tips & predictions

INFORMACJE O MECZU
Nowa Zelandia przeciwko Republice Południowej Afryki
Miejsce wydarzenia: Edgbaston, Birmingham, środa, 19 czerwca, godz. 10.30 (czasu brytyjskiego)
Bezpośrednie szanse na wygraną: New Zealand $1.73; South Africa $2.10
Ostatni raz się spotkali: Republika Południowej Afryki 4-150 (32,2 międzylądowań) d Nowa Zelandia 149 (41,1 międzylądowań) w Auckland, 4 marca 2017.
 


Rzuć okiem na klasyfikację krykieta w Pucharze Świata i pomyślisz, że ten mecz będzie dla kiwi spacerkiem po parku. Ale typerów krykieta Światowej listy gier hazardowych twierdzą, że tak nie będzie.

Czarne czapki siedzą ładnie, niepokonane iw świetnej formie, aby dostać się do półfinałów, ale należy pamiętać, że trzy drużyny, które do tej pory pokonali, Sri Lanka, Bangladesz i Afganistan, były w nim trzema niżej sklasyfikowanymi drużynami i nie odnieśli żadnego rezultatu przeciwko potężnym Indiom.

Z drugiej strony RPA to jedno zwycięstwo i trzy porażki, z jednym brakiem wyniku. Ale ich straty dotknęły Indie i Anglię oraz poprawiający się Bangladesz.

Proteas mieli gorący start w turnieju, ale jeśli chcą zachować jakąkolwiek nadzieję na awans, to jest to mecz obowiązkowy i jako taki oczekujemy, że będą zdesperowani i odrzuceni przy każdym biegu.

Czołowy brytyjski bukmacher William Hill ma wiele rynków dostępnych dla tego starcia i warto sprawdzić w dniu meczu, aby znaleźć najnowszą ulepszoną ofertę kursów.

To Podgląd zakładów Nowa Zelandia – Republika Południowej Afryki przeprowadzi Cię przez opcje zakładów na mecz 25 z 48 mistrzostw świata ICC 2022.

Kursy Nowa Zelandia v RPA:

Aby zobaczyć pełne rynki, odwiedź Witryna William Hill.

ZAKŁADY HEAD TO HEAD:
Nowa Zelandia 1,73 USD, Republika Południowej Afryki 2,10 USD
Prognoza: Uważamy ten mecz NZ-SA za rzut monetą, więc nie mogliśmy wesprzeć Nowej Zelandii na 1,73 dolara. Republika Południowej Afryki nie osiągnęła jeszcze szczytowej formy, ale ma mocne zwycięstwo w klasyfikacji generalnej ODI przeciwko kiwi.

ZAKŁADY NA NAJLEPSZE PUNKTY:

Nowa Zelandia:
Pierwsza piątka zakładów: Kane Williamson 3,50 USD, Martin Guptill 4 USD, Ross Taylor 4,50 USD, Colin Munro 5,50 USD, Henry Nicholls 6 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
v Indie: mecz przerwany
przeciwko Afganistanowi: Kane Williamson 79no
przeciwko Bangladeszowi: Ross Taylor 82
przeciwko Sri Lance: Martin Guptill 73no
przeciwko Bangladeszowi: Ross Taylor 69

Afryka Południowa:
Pierwsza piątka zakładów: Quinton de Kock $4, Faf du Plessis $4.33, Hashim Amla $4.50, Aiden Markram $5, Rassie van der Dussen $6.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
w Afganistanie: Quinton de Kock 68
v West Indies: Mecz porzucony
przeciwko Indiom: Chris Morris 42
przeciwko Bangladeszowi: Faf du Plessis 62
w Anglii: Quinton de Kock 68

Najlepsze prognozy dla pałkarza: Odbijacze z Nowej Zelandii nie zostali jeszcze dokładnie przetestowani i ciekawie będzie zobaczyć, jak gra się na boisku, ponieważ jest to pierwszy mecz w Edgbaston w tym turnieju. Ross Taylor do tej pory wyglądał świetnie, więc wesprzemy weterana w formie, aby ponownie stanął tutaj za 4,50 $. Otwierający meloniki z Nowej Zelandii odnieśli wielki sukces, więc spodziewamy się, że Rassie van der Dussen zarobi 6 $, aby zdobyć najwyższy wynik dla Proteas, zajmując miejsce około 5.

ZAKŁADY NA TOP WICKET-TAKER:

Nowa Zelandia:
Pierwsza piątka zakładów: Trent Boult 3,75 USD, Matt Henry 4,50 USD, Lockie Ferguson 4,50 USD, Tim Southee 4,50 USD, Ish Sodhi 5 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
v Indie: mecz przerwany
przeciwko Afganistanowi: Jimmy Neesham 5-31
przeciwko Bangladeszowi: Matt Henry 4-47
przeciwko Sri Lance: Matt Henry 3-29, Lockie Ferguson 3-22
przeciwko Bangladeszowi: Tim Southee 6-65

Afryka Południowa:
Pierwsza piątka zakładów: Kagiso Rabada 3,75 USD, Imran Tahir 4 USD, Lungi Ngidi 4,33 USD, Chris Morris 5 USD, Tabraiz Shamsi 5 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Afganistanowi: Imran Tahir 4-29
v West Indies: Mecz porzucony
v India: Kagiso Rabada 2-39
v Bangladesz: Imran Tahir 2-57, Chris Morris 2-73, Andile Phehlukwayo 2-52
przeciwko Anglii: Lungi Ngidi 3-68

Najlepsza wskazówka dla melonika: Nowozelandzki pacemen Matt Henry, a zwłaszcza Lockie Ferguson, okazali się naprawdę nieliczni, ale tym razem będziemy trzymać się naszego starego ulubionego Trenta Boulta dla większości bramek dla kiwi. Na pewnym etapie złapie worek. W przypadku Republiki Południowej Afryki trudno dyskutować z 40-letnim przędzarzem Imranem Tahirem. Po prostu bierze furtki, podczas gdy grot włóczni Kagiso Rabada walczył tylko do tej pory.

Najlepsze zakłady WGL: Nowa Zelandia v RPA

Każdy z naszych Zapowiedzi zakładów na Mistrzostwa Świata ICC pokaże potencjalne wygrane dla graczy lub te, które zdaniem naszych typerów krykieta mają jakąś wartość.

Ross Taylor, zawodnik meczu, 11 $

Jak wspomniano powyżej, weteran Kiwi jest w super formie, odkąd przeszedł operację oka. W tym czasie należy do elity pod względem odbijania ODI i ten turniej jest prawdopodobnie jego ostatnią turą na dużej scenie. Z przyjemnością patrzy się na niego w drodze, więc jesteśmy w jego kącie.

Najwięcej szóstek w Nowej Zelandii

1,67 $ za tę opcję wydaje się dobrym zakładem, ponieważ skład odbijania NZ jest oblepiony dużymi uderzeniami. Republika Południowej Afryki też ma parę, ale wesprzemy Czarne Czapki, aby wygrać w tej kategorii.

Prognoza między Nową Zelandią a RPA

Dwie całkiem równo dopasowane boki świeżej furtki. Pogoda i rzut oczywiście odegrają dużą rolę w wyniku, ale tak czy inaczej powinno to być dobre dla neutralnego widoku. Kilka zakładów rekwizytów dla graczy, pizza i przekąski i spokojnie spędzają wieczór. Dobra łódka.

 

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2022
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2022
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2022
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2022