Finały NRL Tydzień 1: kursy, harmonogram i godziny

Pierwszy tydzień finałów NRL rozpocznie się w piątek wieczorem 2 października i potrwa do niedzieli wieczorem. Nasz ekspert ds. Zakładów NRL przeanalizował kursy w naszej zwykłej poniedziałkowej kolumnie, podkreślając, jakie działania w lidze są prowadzone w nadchodzącym tygodniu.

Wreszcie nadszedł czas, aby sprawy stały się poważne, a 20. runda z pewnością włożyła klucz do prac, jeśli chodzi o tydzień otwarcia finałów.

Melbourne Storm, Canberra i Cronulla wystawiły mocno osłabione drużyny w rundzie 20, przy czym Storm nie przegrał z St. George Illawarrą, podczas gdy Raiders byli trochę za silni dla Rekinów.

Canberra i Cronulla zmierzą się ponownie w tym tygodniu w sobotę po południu w Canberze, a tak wielu kluczowych graczy powróci, zwłaszcza dla Raiders.

Ale wielkie znaki zapytania z ostatnich gier dotyczą ulubionych tytułów, Sydney Roosters i Parramatta.


Więcej: Przewodnik po zakładach NRL
Zapowiedzi zakładów na NRL, porady


The Roosters rested a couple of players but still fielded a strong team and were absolutely torn apart by a rampant South Sydney 60-8 and also have talismanic hooker Jake Friend (head knock) in doubt for week one. Not many pundits saw that result coming! The Chooks must now regroup before their Friday night blockbuster against Penrith, who have lost just one match all season.

W międzyczasie Węgorze musieli przyjść od tyłu, aby wygrać z Wests Tigers i zakończyć w pierwszej czwórce. W Brisbane wezmą udział w sobotnim pojedynku przeciwko Storm w Brisbane. Węgorze wystawili swoją najlepszą drużynę w weekend, podczas gdy gwiazdy Storm będą działać na świeżo.

Niedzielne wieczorne starcie pomiędzy Souths i Newcastle zamyka pierwszy tydzień finałów, a Rycerze muszą szybko przegrupować się po meczu 36-6 z rąk znacznie ulepszonego Gold Coast w piątek wieczorem.


Kursy NRL Premiership przed finałami, tydzień 1

Wybór drużyn finałowych trwał kilka tygodni, a bukmacherzy nadal są przekonani, że tytuł NRL przypadnie jednej z trzech drużyn: Sydney Roosters, Penrtih i Melbourne Storm.

O dziwo, Koguty nadal zajmują czołowe miejsca w zakładach na Premiership, pomimo ich żenującej porażki 60-8 z rywalami South Sydney w piątek wieczorem.

Roosters spadł z 2,80 $ do 3,25 $, podczas gdy Souths byli jedynymi znaczącymi przychodami w zakładach na tytuł, z 31 $ do 17 $.

To stawia Bunnies na piątej linii zakładów za wielką trójką i zeszłoroczną Canberrą, która zyskała dzięki Unibetowi wzrost z 12 do 11 USD.

Parramatta walczył o utrzymanie się w pierwszej czwórce dzięki czteropunktowej wygranej z Wests Tigers i przegrywa z bukmacherami.

Węgorze mają już 19 $ i wygląda to na niesamowitą wartość, biorąc pod uwagę, że mają podwójną szansę. Zdenerwowane zwycięstwo w ten weekend z Melbourne Storm i ludźmi Brada Arthura wróci na scenę.

Witryny bukmacherskie dają Newcastle Knights (od 51 do 101 USD) i Cronulla (od 126 do 151 USD) bez nadziei na szokujący bieg do tytułu.

Kursy na tytuł NRL 2022

3,25 USD Sydney Roosters
3,75 USD Penrith Panthers, Melbourne Storm
11 USD Canberra Raiders
17 USD South Sydney Rabbitohs
19 $ Węgorze Parramatta
101 $ Rycerze z Newcastle
151 $ Cronulla Sharks


Finały NRL tydzień pierwszy mecz, kursy i czasy

Piątek, 2 października

  • 19:50: Penrith Panthers 1,79 USD v Sydney Roosters 2,05 USD na stadionie Panthers w Penrith

Sobota, 3 października

  • 17.40: Canberra Raiders 1,20 USD v Cronulla Sharks 4,60 USD na stadionie GIO w Canberze
  • 19:50: Melbourne Storm 1,20 USD v Węgorze Parramatta 4,60 USD na stadionie Suncorp w Brisbane

Niedziela, 4 października

  • 4.05 po południu: South Sydney Rabbitohs 1,35 USD v Rycerze z Newcastle 3,25 USD na stadionie ANZ w Sydney

Istotne wiadomości