Pablo Carreno Busta v Alexander Zverev betting picks & prediction, US Open semi-final tips

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich Pablo Carreno Busta v Andrew Zverev i przewidywaniu zwycięzców ich półfinału tenisowego US Open na stadionie Arthur Ashe w piątek.

Zverev jest bukmacherem wybranym na 1,36, aby pokonać Carreno Bustę (3,07) i jeśli zwycięży, dostanie się do pierwszego finału wielkiego szlema, a jego poprzedni najlepszy wynik to półfinałowy występ na Polandn Open na początku tego roku.

Postaw teraz: Najlepsze międzynarodowe strony bukmacherskie

Carreno Busta dotarł do półfinału na US Open w 2016 roku, ale został pokonany w trudnej czwórce przez Kevina Andersona.

Zverev chce zostać pierwszym niemieckim graczem od czasu Michaela Sticha (1994), który dostanie się do finału US Open. i pierwszym człowiekiem ze swojego kraju, który dotarł do finału wielkiego szlema od Rainera Schuettlera podczas Polandn Open 2003.

Carreno Busta, niezawodny zawodnik z Hiszpanii, który w tym turnieju rozstawił 20 miejsc, pokonał Denisa Shapovalova w pięciu setach w ćwierćfinale. W pierwszej rundzie grał również jako pięciosercowy przeciwko Yasutaka Uchiyama z Japonii i był graczem na drugim końcu, gdy Novak Djokovic został wyrzucony z turnieju.

Zverev pokonał 27. rozstawionego Borna Coric w czterech setach w ćwierćfinale i grając z trzema innymi czterema seterami, jeszcze nie awansował do piątego seta na tym turnieju.

Carreno Busta v Zverev zbliża się do bitwy baselinerów, w której para spotkała się wcześniej tylko raz, a niemiecki gracz wygrał w setach prostych.

Mecz ma się rozpocząć około godziny 16:00 czasu lokalnego w Nowym Jorku, a drugi półfinał rozpocznie się bezpośrednio po nim. Czytaj dalej, aby zobaczyć nasze bezpłatne typy Carreno Busta v Zverev i prognozy zwycięzców ich półfinału US Open, który odbędzie się w piątek.

Porady Carreno Busta v Zverev

Jak zawsze nasz zakłady na tenisa ekspert rzucił okiem na zakłady i znalazł wartościowe wskazówki Carreno Busta v Zverev:

Alexander Zverev wygrywa i obaj gracze wygrywają seta

Carreno Busta gra wystarczająco dobrze, aby wygrać tutaj seta, ale wychodzi z epickiego starcia, które mogło wyssać trochę energii. Uważamy, że wygra pierwszego lub drugiego seta, ale ostatecznie okazuje się, że nieustępliwa natura gry Zvereva jest za bardzo. Ta opcja kosztuje 2,30 z Betway.

Alexander Zverev zakłady na seta

Dajemy napiwek Zverevowi, aby wygrał ten mecz 3-1. Wykazał tendencję do upuszczania seta i pomyłek podczas meczów i będziemy na tym polegać. Zverev płaci 3,90, aby wygrać 3-1 w prawidłowych zakładach na sety.

Prognoza zwycięzcy Carreno Busta przeciwko Zverev 11.09.2020

Przewidywanie meczu: Hiszpan prawdopodobnie uniknął kuli, gdy Djokovic został zniszczony, ale zasługuje na swoje miejsce w finałowej czwórce na Flushing Meadows. Wydaje się, że Zverev jest skazany na awans do swojego pierwszego półfinału tutaj, ale w tym turnieju nie ma jeszcze swoich pasków. Carreno Busta cały dzień odbija piłkę przeciwko Zverevowi i próbuje dyktować z tyłu, ale Zverev ma większe uderzenia i lepszy serwis. Nasza ostateczna prognoza Carreno Busta przeciwko Zverevowi? Zverev 3-1.

Istotne wiadomości