Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Puchar Świata T20 kobiet ICC » Pakistan vs RPA prognozy, najlepsze zakłady i typy, zakłady na Mistrzostwa Świata T20 Kobiet

Pakistan vs RPA prognozy, najlepsze zakłady i typy, zakłady na Mistrzostwa Świata T20 Kobiet

To jest WGL Pakistan v South Africa tips and odds update na starcie kobiet w Pucharze Świata T20 na stadionie Sydney Showground w niedzielę 1 marca.

The Pakistan-South Africa clash is the first match in a double-header in Sydney, with the England v West Indies match to follow.
Te dwie drużyny grały 14 razy w międzynarodowych rozgrywkach T20, a RPA prowadziło w sumie 8-6.
Bukmacherzy sprawili, że południowoafrykańscy faworyci osiągnęli wyjątkowo niską cenę za 1,13 $, ale wydaje się to niezwykłe, biorąc pod uwagę ostatnie mecze między tymi zespołami.
W zeszłorocznej serii pięciu meczów T20 w RPA gospodarze musieli zrobić wszystko, aby wygrać 3: 2.
Teraz, gdy są na neutralnej ziemi, musisz dać Pakistanowi dużą szansę, chociaż mieszkańcy RPA byli wybitni, szczególnie w niepokojącej Anglii.
Zapoznaj się z naszymi darmowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów na Pakistan v RPA w Sydney.


Pakistan – kobiety przeciwko RPA – kobiety Szczegóły – Puchar Świata kobiet w fazie grupowej T20

Mecz: 15/23
Miejsce wydarzenia: Sydney Showground Stadium, Sydney
TELEWIZJA:
Gdzie obstawiać: Najlepsze strony z zakładami krykieta


Pakistan vs RPA – kursy

Łeb w łeb: Pakistan 6 USD, Republika Południowej Afryki 1,13 USD


Typy bukmacherskie Pakistan v Republika Południowej Afryki

Najlepszy strzelec Nida Dar na 6 $

Ten wszechstronny weteran był w zeszłym roku graczem serii w RPA i dobrze zaczął grać na tym turnieju. Dar jest również wart rozważenia rynku dla gracza meczu, gdzie na William Hill dostępnych jest około 29 $. Oczywiście, aby mieć szansę w tej kategorii, prawdopodobnie polegałbyś na wygranej w Pakistanie. Dar jest zagrożeniem nietoperzem i piłką, więc sprawdź ją na wszystkich rynkach.

Shabnim Ismail, najlepszy zdobywca bramek w RPA

Nasi zwolennicy mieli świetny dzień, kiedy Ismail był równym najlepszym bramkarzem w walce przeciwko Tajlandii, a Lizelle była najlepszym strzelcem. Przewidzieliśmy to w naszej zapowiedzi dla Południowej Aftriki – Tajlandii i będziemy trzymać się Ismail tutaj, ponieważ jej tempo jest zawsze niepokojące na tych skocznych boiskach w Australii. Po prostu uwielbiamy też jej postawę bez więźniów. Sprawdź czołowe strony bukmacherskie w RPA.


Prognozy dla Pakistanu przeciwko RPA – 3 stycznia 2022r

Republika Południowej Afryki prawie na pewno może zająć półfinałowe miejsce dzięki zwycięstwu tutaj, ale uważamy, że przegrani są ogromnym zagrożeniem w tym meczu. Będziemy mieć niewielki zakład na Pakistan po 6 USD tylko dlatego, że chociaż uważamy, że RPA jest zasłużonym faworytem, ​​powinien on bardziej przypominać znak 1,60 USD. Co oznacza, że ​​szanse dla Pakistanu są bardzo zawyżone. Dobra łódka.