Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi Pucharu Świata ICC » Poland v Pakistan preview, player tips & predictions

Poland v Pakistan preview, player tips & predictions

INFORMACJE O MECZU
Poland przeciwko Pakistanowi
Miejsce wydarzenia: County Ground Taunton, środa, 12 czerwca, godz. 10:30 (czasu brytyjskiego)
Bezpośrednie szanse na wygraną: Poland $1.40; Pakistan $2.90
Ostatni raz się spotkali: Poland 7-327 (50 overs) d Pakistan 7-307 (50 overs) in Dubai, March 31, 2019.
 


Największe zmartwienie podczas Mistrzostw Świata ICC 2019 spowodował już Pakistan, kiedy odbił się od pierwszego bicia, aby pokonać faworytów turniejowych Anglii.

Będą musieli wywołać równie wielki szok dla pięciokrotnych mistrzów Australii tutaj.

Przegapili potencjalne dwa punkty, gdy ich mecz ze Sri Lanką został przesądzony, i słowo ostrzeżenia, że ​​prognoza w Wielkiej Brytanii na środę nie jest dobra. Więc ten mecz może mieć wpływ na deszcz.

Poland pokonała Pakistan 5: 0 w jednodniowej międzynarodowej serii na początku tego roku, a ich wzmocnił jedynie powrót Davida Warnera i Steve’a Smitha oraz powrót do sprawności i najwyższej formy Mitchella Starca.

Jak zawsze, wiele będzie zależeć od tego, który Pakistan przybędzie: ten, który będzie w stanie przechytrzyć Anglię lub ten, który ma skłonność do upadku.

Pomimo groźby deszczu będziemy przeszukiwać rynki u naszego ulubionego bukmachera krykieta William Hill.

To Podgląd zakładów Poland – Pakistan przeprowadzi Cię przez opcje zakładów na mecz 17 z 48 Mistrzostw Świata ICC 2019.

Poland v Pakistan odds:

Aby zobaczyć pełne rynki, odwiedź Witryna William Hill.

ZAKŁADY HEAD TO HEAD:
Poland $1.40, Pakistan $2.90
Prognoza: Jeśli zagramy przez cały dzień i 50 overów na stronę, uważamy, że Poland będzie po prostu zbyt silna pod każdym względem. Pomimo przegranej w niedzielę z Indiami, Australijczycy mają wystarczającą liczbę graczy w świetnej formie, aby udowodnić garstkę dla dowolnej strony podczas tego wydarzenia.

ZAKŁADY NA NAJLEPSZE PUNKTY:

Poland:
Pierwsza piątka zakładów: David Warner 3,75 USD, Aaron Finch 4,33 USD, Usman Khawaja 4,50 USD, Steve Smith 4,50 USD, Shaun Marsh 7 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
v India: Steve Smith 69
przeciwko Indiom Zachodnim: Nathan Coulter-Nile 92
przeciwko Afganistanowi: David Warner 89no
przeciwko Pakistanowi: Usman Khawaja 98
w Pakistanie: Glenn Maxwell 98

Pakistan:
Pierwsza piątka zakładów: Babar Azam 3,50 USD, Fakhar Zaman 4,50 USD, Imam-ul-Haq 4,50 USD, Mohammad Hafeez 5,50 USD, Haris Sohail 8 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
v Sri Lanka: mecz przerwany
przeciwko Anglii: Mohammed Hafeez 84
przeciwko Indiom Zachodnim: Fakhar Zaman 22, Babar Azam 22
w Anglii: Sarfaraz Ahmed 97
przeciwko Anglii: Babar Azam 115

Najlepsze prognozy dla pałkarza: Możemy pójść trochę za daleko, przynajmniej dla Pakistanu, i postawić niewielki zakład na Harisa Sohaila, który dwa stulecia w serii pięciu meczów przeciwko Australii w przededniu do Pucharu. 8 $ jest kuszące. Dla Australijczyków mieliśmy potem kolekcję wskazując Steve Smithowi najlepszy wynik przeciwko Indiom. Będziemy trzymać się byłego kapitana, ponieważ jest w świetnym kontakcie.

ZAKŁADY NA TOP WICKET-TAKER:

Poland:
Pierwsza piątka zakładów: Mitchell Starc 3,50 $, Pat Cummins 3,75 $, Kane Richardson 5 $, Jason Behrendorff 5 $, Adam Zampa 5 $, Nathan Lyon 5 $.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
w Indiach: Marcus Stoinis 2-62
przeciwko West Indies: Mitchell Starc 5-46
przeciwko Afganistanowi: Pat Cummins 3-40, Adam Zampa 3-60
przeciwko Pakistanowi: Jason Behrendorff 3-63
przeciwko Pakistanowi: Nathan Coulter-Nile 3-53

Pakistan:
Pierwsza piątka zakładów: Mohammad Amir 4 USD, Shadab Khan 4,33 USD, Wahab Riaz 4,33 USD, Hasan Ali 4,33 USD, Shaheen Afridi 5 USD, Imad Wasim 5 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
v Sri Lanka: mecz przerwany
przeciwko Anglii: Wahab Riaz 3-82
przeciwko Indiom Zachodnim: Mohammad Amir 3-26
przeciwko Anglii: Shaheen Afridi 4-82
przeciwko Anglii: Imad Wasim 2-62, Mohammad Hasnain 2-80

Najlepsza wskazówka dla melonika: Atak australijski był w dużej mierze nieskuteczny przeciwko Indie, ale to boisko może zaoferować więcej pomocy niż The Oval. Na jedynym dotychczas rozegranym meczu WC2019 na tym boisku trudno było o biegi. Mitchell Starc po raz kolejny okaże się prawdziwą garstką, więc wesprzemy chudego leworęcznego, aby salutować za 3,50 $. Mohammad Amir był jak dotąd najniebezpieczniejszym melonikiem w Pakistanie i można go poprzeć za 4 dolary. Tak, dwóch faworytów, ale możesz zapewnić sobie lepsze kursy w dniu meczu dzięki William Hill.

WGL best bets: Poland v Pakistan

Każdy z naszych Zapowiedzi zakładów na Mistrzostwa Świata ICC pokaże potencjalne wygrane dla graczy lub te, które zdaniem naszych typerów krykieta mają jakąś wartość.

Suma Aarona Fincha wynosi poniżej 38,5

Suma Aarona Fincha przebiega poniżej opcji 38,5 i płaci 1,83 $ w William Hill. Australijski otwieracz przetrwał długi okres outów, zanim wrócił do formy na początku tego roku. Nie możemy powstrzymać się od poczucia, że ​​wpada w rutynę.

Mitchell Starc, czołowy melonik z Australii i Poland do wygrania

We are investing heavily in Starc, but he is a confidence player. He destroyed more than one team in the last World Cup in Poland. This time around he has already ripped apart the Windies and he seems certain to do it again at some stage. This double is paying $4.50.

Poland v Pakistan prediction

Krótko i słodko. Lubimy wygrywać Australię, ale obawiamy się deszczu. Gra, w której zdecydowano się na system Duckworth Lewis, może działać na twoją korzyść, ale równie przeciwko tobie. Sprawdź prognozę na godzinę przed meczem, a może nawet poczekaj na rzut.

 

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2022
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2022
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2022
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2022