Porady, prognozy i aktualizacje kursów Port Adelaide v Adelaide; Podgląd zakładów AFL rd 2

PIŁKA NOŻNA nie jest bardziej namiętna niż południowo-australijskie Derby, z faworytem Port Adelaide, który pokonał wieloletniego wroga Adelaide na Adelaide Oval w sobotę wieczorem. Nasz ekspert AFL od punków przeanalizował kursy i przedstawił darmowe wskazówki Port Adelaide - Adelaide na ich starcie w drugiej rundzie.

Chociaż nie było piłki nożnej od ponad dwóch miesięcy z powodu Covid-19 pandemia, ograniczona liczba fanów z Australii Południowej prawdopodobnie zostanie dopuszczona do gry, o ile po wydaniu orzeczenia przez rząd stanowy będą przestrzegać środków dystansu społecznego.

Port Adelaide otrzymał potężny strzał w ramię, a sześciokrotny medalista Showdown Robbie Gray został uznany za zdolnego do gry, chociaż ruckman Scott Lycett będzie musiał zdać test sprawności w piątek. The Power otrzymali cios w ostatniej chwili, gdy Ollie Wines został usunięty za złamanie surowego protokołu AFL dotyczącego koronawirusa.

Wrony będą bliskie pełnej siły przed wznowieniem gry, a utalentowany obrońca Tom Doedee powróci po poważnej kontuzji kolana, a Riley Knight (pięta) nie będzie jedynym graczem pierwszego wyboru.

Moc, która jest na 34 $ z Unibet na premierę AFL 2022, został wybrany jako faworyt 1,42 $, aby pokonać Adelajdę (2,90 $) z wiodącym bukmacherem AFL Unibet.

The Power byli przekonujący w pierwszej rundzie dzięki łatwemu zwycięstwu nad walczącymi Gold Coast z Travisem Boakiem i Tomem Rockliffem dominującym w środku pola, zadanie, którego nie znajdą tak łatwego w starciu z bardziej dojrzałymi ciałami braci Crouch i Rory Sloane.

Wrony były prawdopodobnie pechową historią rundy 1 po tym, jak Taylor Walker strzelił z dystansu w ostatnich 20 sekundach gry przeciwko Sydney Swans, aby zapewnić im zwycięstwo za trzy punkty. Mecz będzie oznaczał drugi raz, kiedy były Swan Matthew Nicks był trenerem Crows i będzie liczył na bardziej stabilne występy w ciągu czterech kwartałów.

Join PlayUp

Poniżej przeanalizowaliśmy szanse przed starciem drugiej rundy AFL i przedstawiliśmy nasze wskazówki dotyczące Power v Crows oraz prognozy zwycięzców.

Power v Crows szanse

Początek:19:40 czasu lokalnego, 13 czerwca
Miejsce wydarzenia:Adelaide Oval
Kursy bezpośrednie:Port Adelaide (1,42 USD) v Adelaide (2,94 USD)
Zakłady na linię:Port Adelaide -15,5 (1,90 USD) v Adelaide +15,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership:Port Adelaide 34 USD; Adelaide 101 $

Typy bukmacherskie w Port Adelaide v Adelaide

Nasz Zakłady AFL ekspert sprawdził szanse i znalazł jakąś wartość. Oto nasze wskazówki dotyczące Port Adelaide i Adelaide:

Robbie Gray, aby strzelić 2 lub więcej goli

Wspomnieliśmy o tym wcześniej, ale Gray zdobył sześciokrotnie medal Showdown dla najlepszego na ziemi za swój występ w starciach Port Adelaide vs Adelaide. Unibet oferuje weteranowi 2,30 $, który wyrzuci więcej niż 2 w tej grze, co uważamy za hojne, biorąc pod uwagę, że zrobił to w ostatnich sześciu meczach przeciwko klubowi.

Każda drużyna wygra mniej niż 19 punktami (zakład tri)

Niektóre serwisy bukmacherskie AFL publikują rynek na wygraną jednej z drużyn o mniej niż 19 punktów, co naszym zdaniem jest solidnym zakładem za 2 USD. Podczas gdy zeszłoroczny mecz 16. rundy między klubami był wybuchem, uważamy, że krótsze kwartały i bardziej zaangażowany zespół Crows pod okiem Nicksa powinny sprawić, że mecz będzie nieco bliższy.


Prognozy Port Adelaide v Adelaide

Wygląda na to, że The Power mają przewagę talentów nad swoim rywalem z crosstown, a Kruki przechodzą pewną przebudowę po ich wielkiej porażce w 2017 roku i zmianie trenera. Ale mówiąc to, w derbach można prawie wyrzucić linię formularza przez okno. Uważamy, że mecz Power v Crows będzie prawdopodobnie znacznie bliższy, niż sugerują kursy. Nasza ostateczna prognoza Port Adelaide vs Adelaide? Moc o siedem punktów.

Power v Crows lowdown

Jak mogę obejrzeć starcie Power v Crows AFL?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę postawić na starcie Port Adelaide - Adelaide?

Wszystkie z tych najlepsze strony bukmacherskie będzie oferować rynki na AFL.

O której godzinie zaczyna się gra Power v Crows?

Mecz rozpocznie się 13 czerwca o godzinie 19:40 czasu lokalnego.

Istotne wiadomości