Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Port Adelaide v Essendon betting tips, prediction & odds; AFL rd 17 preview

Port Adelaide v Essendon betting tips, prediction & odds; AFL rd 17 preview

Witamy w naszych poradach bukmacherskich Port Adelaide – Essendon, prognozach i aktualizacjach kursów dotyczących starcia rundy AFL 17 na Adelaide Oval w sobotę wieczorem.

Czołowa potęga może przypieczętować cztery pierwsze miejsce wygraną, a następnie wystarczyłaby obalić Collingwooda w rundzie finałowej, aby wywalczyć sobie pierwsze pomniejsze mistrzostwo od 2004 roku.

Bombowce wypadły z rywalizacji finałowej po spadku do kolejnych strat, w tym 66-punktowego ostrzału z rąk Geelonga w niedzielę. Poruszyło ich również przejście na emeryturę irlandzkiej gwiazdy Conora McKenny, który wrócił do Irlandii.

The Power wygrali trzy kolejne mecze i byli zwycięzcami ostatniego startu z 36 punktami w walce z północnym Melbourne w sobotę, co oznacza, że ​​mieli dodatkowy dzień przerwy niż ich przeciwnik.

Port Adelaide płaci 1,12 $ za zwycięstwo w tym starciu, a Bombowce są outsiderami za 6,50 $. Linia 1,90 $ została ustalona na bardzo hojnym 29,5 punktu.


Więcej: Wskazówki AFL
AFL Sobota: Wskazówki dotyczące North Melbourne v Fremantle
GWS Giants v Melbourne Demons podgląd zakładów, typy


The Power zostali zmuszeni do pominięcia kontuzjowanej pary Cam Sutcliffe i Ryana Burtona, podczas gdy Zak Butters został zawieszony. Przypomnieli sobie Brada Eberta, Petera Ladhamsa i Rileya Bonnera.

Bombowce przypomnieli sobie Andrew Phillipsa, Braydena Ham, Joe Danihera, Mitchella Hibberda i Toma Cutlera. Kontuzjowani Cale Hooker, Dyson Heppell, Michael Hurley i Irving Mosquito są wymuszonymi pominięciami, a Mason Redman został upuszczony.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki Port Adelaide v Essendon przed ich starciem na Adelaide Oval od 17.05 w sobotę.


Moc kontra Bombers – szanse

Początek: 17.05 AEST, 12 września
Miejsce wydarzenia: Adelaide Oval, Adelaide
Kursy bezpośrednie: Port Adelaide (1,12 USD) v Bombers (6,50 USD)
Zakłady na linię: Port Adelaide -29,5 (1,90 USD) v Essendon +29,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Port Adelaide 8,50 USD; Essendon –

Porady Port Adelaide v Essendon

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Power v Bombers tips for Saturday’s game.

Essendon +29,5 punktów

Obecna forma sugeruje, że Bombers nie wygrają tego meczu, ale 29,5-punktowa linia jest dla nas wystarczająco kusząca. Pomijając katastrofę w Geelong, Bombowce były konkurencyjne i mając jeszcze tylko dwie gry z udziałem Johna Worsfolda na czele, możemy zobaczyć, jak konkurują tutaj. The Power dopiero co zrobili wystarczająco dużo i przygotują się na wielką finałową rundę przeciwko Collingwood. Essendon +29,5 płaci 1,90 $ u Unibet Poland i innych czołowych bukmacherów.

Travis Boak, aby zdobyć ponad 30 rzeczy

Boak, który jest jednym z fanów Medal Brownlow, ma naprawdę dobrą formę i lubi grać przeciwko środkom pola, które mogą być luźne jak Essendon. Zebrał 34 dotknięcia przeciwko Roos i widzimy, jak podwaja się tutaj. Płaci 3,40 $ w Unibet, aby zebrać ponad 30 akcentów. Lub sprawdź ich rynek gwiazd, z podobnymi kursami na ponad 20 dotknięć i gola Boaka.

Charlie Dixon wykopie ponad 3 gole

Gwiazda Power Charlie Dixon rozegra swój 150 mecz w tym starciu i zmierzy się z drużyną bombowców bez Cale’a Hookera i Michaela Hurleya. Wielkim napastnikiem będzie jego oblizanie warg podczas kopania niedoświadczonego przeciwnika i płaci 2,60 $ za 3+ gole w Unibet.


Prognoza Port Adelaide Power przeciwko Essendon Bombers 12/9/2020

Essendon będzie chciał wysłać Johna Worsfolda, pokazując światu piłki nożnej, że podążają we właściwym kierunku. Rzeczywistość jest taka, że ​​prawdopodobnie powinni zagrać w finałach w 2021 roku, a kilka rozczarowujących porażek zrujnuje wysokie punkty roku. Mają bardzo mało kontuzji w porównaniu z innymi drużynami, ale Power są profesjonalni, sami mają niewiele kontuzji i mają tendencję do lepszej konwersji przed kijami. Ale Bombowce mają z powrotem Joe Danihera i wyglądają o wiele lepiej z nim w zespole. Nasza ostateczna prognoza Port Adelaide przeciwko Essendon? Moc o 16 punktów.


Moc kontra bombowce na dole

Jak mogę obejrzeć starcie Port Adelaide v Essendon AFL?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę obstawić mecz Port Power v Essendon Round 17 AFL?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

O której zaczyna się gra Port Adelaide vs Essendon?

Gra rozpocznie się o godzinie 17:05 czasu lokalnego 12 września 2022 r.