Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Port Adelaide v GWS Giants porady i prognozy bukmacherskie; Podgląd AFL rd 6

Port Adelaide v GWS Giants porady i prognozy bukmacherskie; Podgląd AFL rd 6

WITAMY w naszych wskazówkach i prognozach Port Adelaide v GWS dotyczących starcia AFL 6. rundy ze stadionu Metricon w niedzielne popołudnie.

Giganci zostali uznani za faworyta za 1,80 $, aby wygrać starcie z większością bukmacherów AFL, a najwyższa pozycja w tabeli Power została wyceniona na 2 $ po rozebraniu go przez Brisbane Lions w ostatniej rundzie.

W międzyczasie Giants nabiera rozpędu po kolejnych zwycięstwach nad Collingwood i Hawthorn, a dodatkowo wzmocni ich powrót kapitana Callana Warda. Giants włączyli również Jye Caldwell, Sam Jacobs i Zac Langdon do swojego rozszerzonego składu.

The Power oszołomili, ogłaszając, że Tom Rockliff został upuszczony, a Cam Sutcliffe, Peter Ladhams, Ryan Burton i Sam Mayes w ich rozszerzonym składzie.

Rockliff był wspaniały ostatnim razem, gdy te dwie drużyny spotkały się z 31 posiadłościami w przegranej drużynie. Jego kolega z drużyny, Travis Boak, zdobył 40 punktów w tym samym meczu, a płodny pomocnik cieszy się wolnością gwiazdorskich gigantów Taggera, Matta De Boera, zaginionego z powodu kontuzji.

Spodziewamy się, że tym razem De Boer przejdzie prosto do Boaka na środkowym placu, co oznacza, że ​​nie liczmy na Boaka, który prowadzi liczenie posiadania władzy.


RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ: Kursy i mecze 6. rundy AFL
Więcej: Wskazówki AFL
Czwartek AFL: Zapowiedź zakładów Sydney Swans v Western Bulldogs
Piątek AFL: Podgląd zakładów GWS Giants v Collingwood Magpies


Kursy Power v Giants są słusznie bliskie, ponieważ obie te drużyny widzą dużo miłości w zakładach Premiership, gdzie Giants jest faworytem 6 $, aby wygrać flagę, podczas gdy Power płaci 11 $.

Giants, pokonany wielki finalista poprzedniego sezonu, wciąż mają mnóstwo talentów, by wrócić do składu z Timem Taranto i Zacem Williamsem, którzy powrócą w nadchodzących tygodniach.

Poniżej przedstawiamy nasze porady bukmacherskie Port Adelaide – GWS Giants oraz prognozy zwycięzców dotyczące starcia 6. rundy AFL rozgrywanego na stadionie Metricon w niedzielę od godziny 13:15.


Moc przeciwko gigantom – szanse

Początek: 13.05 czasu lokalnego, 12 lipca
Miejsce wydarzenia: Metricon Stadium, Gold Coast
Kursy bezpośrednie: Port Adelaide (2,00 USD) v GWS (1,80 USD)
Zakłady na linię: Port Adelaide +1,5 (1,90 USD) w porównaniu z GWS -1,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: GWS 6 USD; Port Adelaide 13 $ @ Unibet

Porady Port Power v GWS Giants

Nasz Zakłady AFL Ekspert sprawdził kursy pod kątem wartości i znalazł kilka cennych wskazówek na niedzielny mecz Port Power i GWS.

Jeremy Cameron wykona 3 lub więcej bramek

Napastnik Giants, Jeremy Cameron, miał stosunkowo powolny początek sezonu 2022, ale atletyczny zawodnik na kluczowej pozycji zaczął wyglądać bardziej jak jego walka z Hawksami. Cameron z dziewięcioma bramkami wciąż jest blisko lidera Colemana Medal i niedzielnego przeciwnika Charliego Dixona (11 bramek), a rzut karny ma odegrać dużą rolę w wyłonieniu zwycięskiej drużyny. Cameron płaci 3,75 $ z Unibet Poland za strzelenie więcej niż trzech bramek – naszym zdaniem bardzo wartościowe – w meczu, który zostanie rozegrany w suchych warunkach.

Robbie Gray, aby dostać 20 dotknięć

Gwiazda Port Adelaide, Robbie Gray, płaci około 6 dolarów za 20 dotknięć GWS, a po odrzuceniu Toma Rockliffa możemy zobaczyć, jak spędza więcej czasu w środku pola. Inni gracze, którzy mogliby skorzystać z większej liczby minut pomocy w tym starciu, to Connor Rozee, Ollie Wines, który wciąż pracuje, wracając do pełnej sprawności i Sam Powell-Pepper, z wszystkimi trzema wartymi uwagi w odniesieniu do rynku dóbr. Przekonaj się, kto przejmie obciążenie pracą Rockliffa, a możesz znaleźć sobie niezłą gratkę. Naszym zdaniem będzie to wypróbowany i przetestowany Gray.


Prognoza Port Adelaide przeciwko GWS 07.12.2020

Wygląda na to, że w meczu 6 rundy Giants wydaje się mieć trochę za dużo klasy w środku pola dla Power, chociaż wyniki w 2021 roku sprawiają, że jesteśmy nieśmiali w przewidywaniu zwycięzcy Port Adelaide v GWS. Chociaż w tym spotkaniu skłaniamy się ku gigantom, będziemy trzymać się rynków zakładów graczy dla naszych własnych inwestycji. Nasza ostateczna prognoza Port Adelaide przeciwko GWS? GWS o 11 punktów.


Power v Giants lowdown

How can I watch the Power v Giants AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on Port Adelaide v GWS round 6 AFL game?

Wszystkiego najlepszego serwisy bukmacherskie online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Power v Giants game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 13:05 czasu lokalnego 12 lipca 2021 r.