Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Port Adelaide v Richmond betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 11 preview

Port Adelaide v Richmond betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 11 preview

Witamy w naszym zapowiedzi zakładów otwierających rundę 11 między Port Adelaide i Richmond na Adelaide Oval w sobotę, 8 sierpnia.

W samym środku tej nieprzerwanej rozgrywki AFL, jest to rzadki prawdziwy hit, a Moc domaga się roszczenia jako drużyna, która najprawdopodobniej zdetronizuje Tygrysy, które zdobyły dwie z ostatnich trzech flag.

Richmond wygrał ostatnie dwa starcia między drużynami, oba w 2019 roku, siedmioma punktami na Adelaide Oval i 38 punktami na MCG.

Ale Power 2021 to zgrabny strój w dobrej formie, grający atrakcyjną markę piłkarską z dużym kluczowym celem w postaci Charliego Dixona i kilkoma poważnie utalentowanymi małymi napastnikami.

Richmond ponownie włączył bieg w ostatnich kilku meczach, mijając Western Bulldogs i Brisbane i grając agresywnie, pasując piłkę do przodu. W żadnym razie nie jest ładny, ale jest skuteczny i sprawdza się w dużych meczach.

 


Przeczytaj także: AFL Round 11 – kursy i mecze
Więcej: Wskazówki AFL
Niedziela AFL:
Podgląd zakładów West Coast v Carlton
Podgląd zakładów Melbourne v North Melbourne


On the injury front, the Tigers have a lengthy list of players unavailable but should regain utility Josh Caddy for this match after a hamstring problem. They have decided to leave veteran captain Trent Cochin in the Queensland hub for a rest, while defender Bachar Houli will likely be available for the round 12 match against the Gold Coast Suns.

Port Adelaide’s list is in good shape injury-wise and they could regain premiership ruckman Scott Lycett for the match against the Tigers, while veteran midfielder Brad Ebert is recovering from a concussion.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki Port Adelaide v Richmond przed ich starciem w Adelaide Oval o 16:45 (AEST) w sobotę.


Moc przeciwko Tygrysom

Początek: 16:45 AEST, 8 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Adelaide Oval
Kursy bezpośrednie: Port Adelaide (1,97 USD) v Richmond (1,83 USD)
Zakłady na linię: Port Adelaide +1,5 (1,90 USD) v Richmond -1,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Port Adelaide 8 USD; Richmond 4,75 $

Power vs Tigers tips

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Power v Tigers tips for Saturday’s game.

Port / Richmond połowa / pełny etat podwójny

Ta opcja z wiodącym bukmacherem PlayUp wymaga, aby Port Adelaide prowadził po pierwszej połowie, a Richmond po zakończeniu spotkania. Widzimy, jak Moc szybko się uruchamia, zanim zostaną zniszczone przez fizyczną i nieustępliwą naturę planu gry Tygrysów.

Łącznie w meczu ponad 114,5 punktów

Możesz użyć tej opcji w połączeniu z drużyną, którą lubisz wygrać, aby zwiększyć swoje szanse. Chociaż pogoda w Adelajdzie nie powinna być świetna, obie te drużyny mogą regularnie zdobywać punkty podczas szybkiej przerwy i spodziewamy się, że tak będzie w tym przypadku. To nie jest wysoka ocena dla kilku wysokiej jakości drużyn, które preferują atakowanie piłki nożnej.


Port Adelaide Power v Richmond Tigers prediction 8/8/2020

To obiecuje być pouczającym meczem w odniesieniu do premiery w tym sezonie, a wielu ekspertów postrzega to jako możliwy wielki finał. Nie jesteśmy tego pewni, ale jest to mecz, którego nie można przegapić nawet dla neutralnych fanów. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak młodzi ludzie z Port wytrzymają upały. Uważamy jednak, że Richmond jest w najlepszej formie i po prostu przekroczy linię. Nasza ostateczna prognoza Port Adelaide przeciwko Richmond? Tygrysy o 10 punktów.


Informacje o Port v Richmond

Jak mogę obejrzeć starcie Power v Tigers AFL?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Power v Tigers round 11 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Power v Tigers game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 16:45 czasu AEST 8 sierpnia 2021 roku.