Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Port Adelaide v Sydney typy bukmacherskie, prognozy i aktualizacja kursów; Podgląd AFL rd 14

Port Adelaide v Sydney typy bukmacherskie, prognozy i aktualizacja kursów; Podgląd AFL rd 14

Witamy w naszych poradach bukmacherskich, prognozach i analizie kursów Port Adelaide – Sydney przed starciem 14 rundy AFL na Adelaide Oval w sobotę po południu.

Te dwa zespoły są na przeciwnych końcach rankingu, ale jak widzieliśmy w ostatnich tygodniach, przytłaczający harmonogram, na który wpłynął Covid, może przyczynić się do szokujących rezultatów.

Zajmując pierwsze miejsce, Power ostatnio grał w sobotę, kiedy pokonał Hawthorn o 10 punktów w zaciętym pojedynku w Adelajdzie. Ich przeciwnik, 16. miejsce Swans, ostatnio grał w Perth w sobotę, kiedy został przyćmiony przez imponującego Fremantle, ponieważ ich niezdolność do zdobycia bramki została ujawniona.

The Power won both encounters against the Swans last season, a 47-point win at home in round 21, and a 23-point victory on the road in round 2.

W Port Adelaide zainstalowano faworytów za 1,15 $ i outsiderów Swans 5,50 $, podczas gdy linia 1,90 $ została ustalona na 29,5 punktu.


Przeczytaj także: Mecz 14 rundy AFL i kursy
Więcej: Wskazówki AFL
Piątek AFL: Typy bukmacherskie Western Bulldogs v Geelong
AFL Sobota:
Typy bukmacherskie Fremantle v GWS Giants
Niedziela AFL: Carlton v Collingwood typy bukmacherskie


Klub z Adelajdy został wzmocniony przez powrót Todda Marshalla (kciuk) i Ryana Burtona (ścięgno podkolanowe), ale zmagają się ze Scottem Lycettem w wyścigu z czasem o kontuzję kolana. Jest to spotęgowane przez Petera Ladhamsa, który nadal ma dwa mecze do odbycia w zawieszeniu. Młoda gwiazda Connor Rozee również został uznany za zdolnego do powrotu po kontuzji pięty.

The injury-hit Swans have little firepower to return in 2021 but were boosted by the return of co-captain Josh Kennedy against the Dockers. They have yet to declare any fresh injuries but already have 11 players ruled out for the season. For this match they have included Aliir Aliir,Justin McInerney and Ryan Clarke.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki Port Adelaide v Sydney dotyczące ich bitwy w Adelaide Oval od godziny 13:45 w sobotę.


Moc przeciwko Swans

Początek: 13:45 AEST, 29 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Adelaide Oval, Adelaide
Kursy bezpośrednie: Port Adelaide (1,15 USD) v Sydney (5,50 USD)
Zakłady na linię: Port Adelaide -29,5 (1,90 USD) v Sydney +29,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Port Adelaide 8,50 USD; Sydney 501 USD

Porady Port Adelaide v Sydney

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds for some value and found some Power v Swans tips for Saturday’s game.

Moc na pokrycie linii -29,5

Sydney po prostu brakuje zbyt wielu kluczowych graczy, aby przeszkadzać władzy w tym konkursie, a gospodarze łatwo wygrywają. Młode łabędzie zostały dokładnie wytyczone przez Fremantle i kolejny tydzień w trasie odbije się tutaj. Moc wygląda na silniejszą zarówno w obronie, jak i ataku. Linia Power to Cover -29,5 to konserwatywny, ale sprytny zakład w tej grze, który uwzględniliśmy w naszych multibetach.

Connor Rozee wykopuje 2+ gole

Rozee brakowało w składzie Power od kilku meczów, ale pokazał, że potrafi grać całkiem świeżo. Rozee jest maszyną ekscytującą, która prawdopodobnie zostanie ponownie wprowadzona do zespołu jako napastnik, zanim zostanie przeniesiona na kolejne minuty pomocy. Wrócimy do tego wielkiego talentu, który wykona ponad 2 gole, za co powinno zapłacić około 5 $, ale możesz go nie znaleźć w zakładach, dopóki nie zostaną wymienione drużyny.


Prognoza na Port Adelaide v Sydney 29.08.2020

Port Adelaide musi wygrać tę grę, aby utrzymać się na najwyższej pozycji w rankingu. Jest mało prawdopodobne, aby jakiekolwiek problemy z poruszaniem były narażone na działanie łabędzi, które zostały uderzone przez obrażenia w kluczowe hale. Bitwa na środku pola zadecyduje o tym meczu. Jeśli pomoc Powera znajdzie się na szczycie, będzie to wybuch, ale jeśli Łabędzie mogą się nawet przełamać, myślimy, że mogą pozostać w kontakcie, zanim odpadną w drugiej połowie. Wysokie napastnicy Mocy okażą się zbyt trudne dla odbudowujących łabędzi. Nasza ostateczna prognoza Port Adelaide przeciwko Sydney? Moc o 33 punkty.


Power vs Swans lowdown

How can I watch the Power v Swans AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Port Adelaide Power v Sydney Swans round 14 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Power Power v Sydney Swans game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 13:45 AEST 29 sierpnia 2021 r.