Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Port Adelaide v West Coast betting tips, predictions & odds update, AFL Rd 4 2022

Port Adelaide v West Coast betting tips, predictions & odds update, AFL Rd 4 2022

 

W tym meczu Port Adelaide z Zachodnim Wybrzeżem spotkamy drużynę o najlepszej formie w AFL przeciwko prawdopodobnie najbardziej nieformalnej drużynie.

Jest to pierwszy mecz typu double head na stadionie Metricon na Gold Coast, a późniejszy mecz Gold Coast Suns v Fremantle od 19:30.

Zachodnie Wybrzeże walczyło podczas swojego pobytu w centrum Gold Coast, zawstydzone Gold Coast Suns, a następnie łatwo zepchnięte na bok przez Brisbane Lions w zeszły weekend, aby spaść do rekordu 1-2.

Chociaż rozpoczęcie sezonu 1-3 nie zabije ich sezonu, pozostawi ich bez marginesu na błędy. A w piątej rundzie na stadionie Metricon w Richmond zbliża się hitowe starcie, zanim Orły będą mogły wrócić do Perth. Tak więc premierzy 2018 mają dużo na linii przeciwko Power.

 

 


Przeczytaj także: AFL Round 4 – kursy i mecze
Więcej: Wskazówki AFL
Czwartek AFL: Zapowiedź zakładów Sydney Swans v Western Bulldogs
Piątek AFL: Podgląd zakładów GWS Giants v Collingwood Magpies
Niedziela AFL: Podgląd zakładów Melbourne Demons v Geelong Cats


Zachodnie Wybrzeże ma nadzieję na odzyskanie obronnej kotwicy Jeremy’ego McGoverna do tego starcia po zawieszeniu i kontuzji kostki doznanej podczas treningu, podczas gdy mały napastnik Liam Ryan ma być sprawny po tym, jak w meczu z Lions doznał zakorkowanego łydki.

Port Adelaide zajmuje czołowe miejsce na szczycie tabeli z trzema zwycięstwami w trzech startach, ale jest to najwyżej oceniany przeciwnik, z jakim się spotkali po wygranych z Gold Coast, Adelaide Crows i Fremantle ostatnim razem.

The Power stracili ekscytującego młodzieńca Xaviera Duursmę na rzecz ścięgna udowego, ale staną się zdecydowanymi faworytami.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki dotyczące Power v Eagles przed ich starciem na Metricon Stadium, które rozpocznie się o 13:45 w sobotę.


Moc kontra Orły

Początek: 13.45 czasu lokalnego, 26 czerwca
Miejsce wydarzenia: Metricon Stadium, Gold Coast
Kursy bezpośrednie: Port Adelaide (1,59 USD) v West Coast 2,36 USD)
Zakłady na linię: Port Adelaide -8,5 (1,90 USD) na zachodnim wybrzeżu +8,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Port Adelaide 9 USD; Zachodnie Wybrzeże 9 USD

Power v Eagles tips

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds for some value and found several value Power v Eagles tips for Saturday afternoon’s game.

Moc -8,5 punktu / mecz łącznie ponad 129,5 punktu

Ten dublet zwraca około 3,80 $ i przy jasnej prognozie dnia spodziewamy się, że ten mecz będzie dość płynny. Z pewnością Orły zerwą trochę kajdany, chociaż trudno jest zobaczyć, jak odwracają ultra-pewną siebie Moc.

Charlie Dixon 3 lub więcej goli

Pełen napastnik Port Power wyglądał w zeszłym tygodniu na świetny kontakt z Freo i wygląda na sprawniejszego niż przez kilka sezonów. Jest oczywiście byłym graczem Suns, więc tak dobrze zna ten teren. Mógłby być gotowy na kolejne duże mecze przeciwko Orłom.


Prognoza Port Adelaide Power v West Coast Eagles 27.06.2020

Ostatni raz, kiedy te drużyny spotkały Port Adelaide, rozerwały Orły na mokrej nawierzchni w Perth, a pomocnicy Ollie Wines i Travis Boak zadali większość szkód. Orły muszą odpowiedzieć w tym tygodniu, aby wrócić do gry, ale wygląda na to, że jest to ogromne zadanie, ponieważ zostały ujawnione przez Słońca i Lwy w kolejnych meczach. Moc wygrania o 15 punktów.


Power v Eagles lowdown

How can I watch the Power v Eagles AFL clash?

Free to air: Channel 7Mate; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Power v Eagles round 4 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Power v Eagles game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 13:45 czasu lokalnego 27 czerwca 2021 r.