Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Port Adelaide v Western Bulldogs betting tips, prediction & odds update; AFL rd 10 preview

Port Adelaide v Western Bulldogs betting tips, prediction & odds update; AFL rd 10 preview

Witamy w naszych poradach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów Port Adelaide – Western Bulldogs przed spotkaniem rundy 10 AFL na Adelaide Oval w poniedziałek wieczorem.

Patrząc na te pojedynki, ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, jak długa przerwa miała każda drużyna przed meczem, przy czym kontuzje, harmonogram podróży i czas regeneracji są ważniejsze niż kiedykolwiek.

Buldogi miały dodatkowy dzień, ponieważ zostały uderzone przez Richmond w zeszłą środę, podczas gdy Power z łatwością uwzględnił Melbourne w czwartkową noc.

Oba te mecze rozegrano w Queensland, więc obie drużyny mają do czynienia z podobnymi podróżami, choć oczywiście Power przyjeżdżają grać u siebie.

Port Adelaide został wyceniony na 1,45 dolara za to starcie, podczas gdy kurs Bulldogów to 2,75 dolara. Linia została ustawiona na 13,5.


Więcej: Wskazówki AFL
Runda 10: Kursy i spotkanie dla Rd 10 AFL
Wtorek AFL: Zapowiedź zakładów Richmond v Brisbane Lions


Bulldogs wzmocni powrót gwiazdorskiego pomocnika Josha Dunkleya, który pokonał syndesmozę kostki. Trener Bulldogs Luke Beveridge potwierdził, że Dunkley zagra i wykluczył Matta Sucklinga, który zranił się w ścięgno podkolanowe w ostatnim starcie.

The Power ma również graczy, którzy są bliscy powrotu po kontuzji, w tym Cam Sutcliffe, Scott Lycett i superboot Trent McKenzie. Riley Bonner doznał lekkiej kontuzji biodra w meczu z Melbourne i ma pewne wątpliwości.

Poniżej zamieściliśmy nasze bezpłatne porady bukmacherskie Port Adelaide v Western Bulldogs oraz prognozy dotyczące zwycięzców w starciu AFL rundy 10, rozpoczynającym się o 19:10 czasu AEST.


Moc v Bulldogs szanse

Początek: 19.10 AEST, 3 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Adelaide Oval
Kursy bezpośrednie: Port Adelaide (1,45 USD) v Western Bulldogs (2,75 USD)
Zakłady na linię: Port Adelaide +13,5 (1,90 USD) v Western Bulldogs -13,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Port Adelaide 9 USD; Western Bulldogs 251 dolarów

Porady Port Power v Western Bulldogs

Nasz Zakłady AFL ekspert sprawdził szanse i znalazł kilka cennych wskazówek na poniedziałkowy mecz Power v Bulldogs.

Mitch Georgiades wykopuje 2+ gole

Młody napastnik Port Adelaide, Mitch Georgiades, wygląda na niesamowicie utalentowanego kandydata i myślimy, że może się obronić po swoim występie 3.2 przeciwko silnej obronie Demonów. Wysportowany, z pięknymi rękami, Georgiades powinien zapłacić około 4 $, kiedy w Unibet zostaną opublikowane kursy na zakłady na 2+ goli.

Port Adelaide na linię -13,5

Świetną nogą do włączenia do twojego multis jest Moc do pokrycia linii -13,5, co wygląda bardzo wykonalnie przeciwko drużynie Bulldogs, która była po prostu okropna przeciwko Tygrysom. Ta opcja kosztuje 1,90 $ w Unibet Poland.


Port Adelaide v Western Bulldogs prognoza 3/8/2020

Port Adelaide ma o jeden dzień krótszą przerwę niż Buldogi, które mogą odegrać rolę w tym. Po prostu nie widzimy, by Bulldogs znajdowali formę w tak krótkim czasie – co musi być bardzo frustrujące dla kibiców, którzy wiedzą, jak dobrze może grać ich drużyna. Wygląda na to, że Power jest bardziej zrównoważony w środku pola, z wieloma biegami na zewnątrz uzupełniającymi ich twardych zwycięzców, takich jak Travis Boak, Tom Rockliff i Sam Powell-Pepper. Nasza ostateczna prognoza Port Adelaide v Western Bulldogs? Power by 16 points.


Przegląd Port Power v Western Bulldogs

How can I watch the Power v Bulldogs AFL clash?

Free-to-air: Channel 7; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Port Power v Western Bulldogs round 10 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Port Power v Western Bulldogs round 10 AFL game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 19:10 czasu AEST 3 sierpnia 2021 roku.