Dom » Wyścigi konne » Wskazówki Randwicka i zapowiedź wyścigu, sobota 23 maja 2022 r

Wskazówki Randwicka i zapowiedź wyścigu, sobota 23 maja 2022 r

Witamy w naszej zapowiedzi Randwick i wskazówkach dotyczących wyścigów na sobotę 23 maja 2021 r.

To dość standardowe zimowe spotkanie z głównym wyścigiem, ośmiokątnym handicapem, ale istnieje mnóstwo utalentowanych typów, które są testowane przed ewentualną wycieczką do Brisbane na zimowy karnawał.

Wszystkie duże stajnie mają wielu biegaczy i jednych z najlepszych australijskich dżokejów, w tym kilku z naszych lista najlepszych dżokejów na świecie 2022są w akcji.

Dlatego przeanalizowaliśmy kartę, aby znaleźć wskazówki dotyczące wyścigów Randwicka dla obserwujących.

Randwick tor będzie prawdopodobnie dotknięty deszczem, z prognozowanymi ulewami na kilka następnych dni więc pamiętaj, aby sprawdzić ten dzień.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki Randwicka dotyczące dziewięciu wyścigów, które odbędzie się 23 maja 2021 r.

Randwick Race 1, Darley Handicap, 11.30 czasu lokalnego (1300m)

The first race at Randwick has attracted a handy field of juveniles with many of the runners on trial for a trip north to Brisbane for the Group 1 J.J. Atkins Stakes. Heading that list is the Chris Waller-prepared 7.Overlord. He is a blue colt by Sebring from the bonny mare Red Tracer, though he has lowered his colours twice to the unbeaten colt 2.Peltzer from the Gerald Ryan stable. Peltzer is conceding Overlord 3kg now so there should not be much between them. But we are keen on the chances of 12.Perfect Radiance, a Snitzel filly which carries only 54.5kg for jockey Brenton Avdulla and should get the run of the race from gate three.

Nasza wskazówka:Perfect Radiance jest na 4,60 $ z Unibet i wygląda na dobry zakład do zagojenia źrebaków, podczas gdy 9.Yangtze Rapids należy przeoczyć za dużą cenę. Wygląda na dopasowanego do 1300m.

Randwick, wyścig 5, At Sea Handicap, 15.55 czasu lokalnego (1100 m)

Godolphin runner 3.Coruscate jest konsekwentnym zawodnikiem i powraca do Sydney po rozpoczęciu kampanii w Melbourne. Skrzyć wygląda idealnie pasując do Randwicka a 1100 m to jego najlepszy dystans. Oczywistym niebezpieczeństwem jest gorący faworyt 5.Southern Chłopcze, z Jamesem McDonaldem w siodle. Połączył siły z wielkim sukcesem z trenerem Southern Lad, Johnem O’Sheą. 4.Sandbar działa dobrze świeżo w przeszłość, podczas gdy 8. Murillo doceni spadek w klasie.

Nasza wskazówka:Coruscate za 4 $ z Unibet. Jeśli nie możesz zapewnić tej ceny, prawdopodobnie zaczekaj do zakończenia wyścigu. Powinien mieć każdą szansę na dużym torze z odrobiną prędkości zaangażowanej w wyścig, aby zapewnić prawdziwe tempo.

Dziękuję za przeczytanie naszego Randwicka wskazówki. Jeśli chcesz zobaczyć więcej wyścigi zapowiedzi naszych ekspertów, wspierają nas otwierając konto u jednego z naszych partnerów serwisy bukmacherskie.