Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Typy Richmond v Carlton, AFL Rd 1, 2022

Typy Richmond v Carlton, AFL Rd 1, 2022

RICHMOND zacznie ciężko faworytem w zakładach na otwarcie sezonu AFL w czwartek wieczorem, kiedy na pustym MCG będzie gościć Carltona.

Plik AFL oświadczył, że sezon rozpocznie się zgodnie z planem, pomimo kryzysu związanego z koronawirusem i mieszanej reakcji fanów.

Mimo to przeszukaliśmy rynki zakładów Richmond v Carlton i przyjrzeliśmy się temu, co bukmacherzy mają do zaoferowania przed nieco tradycyjnym starciem na początek sezonu.

CZYTAĆ: Najlepsze strony bukmacherskie

Tygrysy zostały zainstalowane przez niektórych bukmacherów tak krótko, jak 1,28, co nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę dominację premiera w zeszłorocznym wielkim finale i kiepską dekadę Carltona.

The Blues będzie również brakować kilku graczy z pierwszego wyboru, w tym gwiazdora Charliego Curnowa i rekrutacji Eddiego Bettsa, który widział, jak strony bukmacherskie zainstalowały ich w rankingu 3,60 $ outsiderów.

Podczas gdy mówimy o zwycięstwie Tygrysów z Carltonem, uważamy, że rynki zakładów na graczy mają jakąś wartość, o której możesz przeczytać poniżej w naszych prognozach Richmond v Carlton.


Kursy Richmond v Carlton

Bezpośrednie szanse na wygraną: Richmond (1,28 USD) vs Carlton (3,60 USD)
Zakłady na linię: Richmond -21,5 (1,90 USD) vs Carlton +21,5 (1,90 USD)
Kursy na pierwszego strzelca: Tom Lynch 7,50 USD, Jack Riewoldt 10 USD, Dustin Martin 11,00 USD, Mitch McGovern 14 USD, Levi Casboult 14,00 USD, Patrick Cripps 19,00 USD.


Richmond v Carlton porady i najlepsze zakłady

Światowa lista gier hazardowych przejrzała zakłady i kursy, a oto nasze wskazówki dotyczące Richmond v Carlton:

Patrick Cripps, aby mieć większość dobytku

Chociaż Richmond mógł wygrać ostatnie pięć razy, grając z Carltonem, to nie jest to wina kapitana bluesowego Patricka Crippsa, który zebrał ponad 30 posiadłości w ostatnich trzech meczach klubów. Cripps płaci 3,70 $ za najlepsze zakłady sportowe w grupie A, a jednocześnie ma soczyste 4 $ za ponad 35 dotknięć. Pewnie stawiaj na umiejętność zdobywania piłek przez Crippsa.

Dustin Martin wykopuje 3 lub więcej bramek

Chociaż Martin może nie być już głównym punktem ataku Tygrysów, z Tomem Lynchem i Jackiem Riewoldtem, wielkimi facetami, widzieliśmy w zeszłym roku, jak bardzo może być szkodliwy. Carlton wygląda na dobrze wyposażonego w wysokich obrońców, ale pojedynek Martina wygląda na mniej wyraźny. Uważamy, że Jacob Weitering może pierwszy raz wpaść na Martina, ale jesteśmy pewni, że każdy, kto jest na nim, będzie miał pełne ręce roboty. Wróć Martinowi do wykopania 3 lub więcej bramek, płacąc 4,50 $ w Unibet.


Prognoza zwycięzcy Richmond v Carlton – 19.03.2020

Panujący Premier Richmond wydaje się być zdecydowanie za silny dla Carltona w tym konkursie i kursy to odzwierciedlają. Tygrysy mają zwycięzców meczów we wszystkich liniach i przewidujemy, że w tej jednej z nich zdmuchną niedoświadczonych Blues. Gdybyśmy mieli postawić na zwycięzcę, podbilibyśmy Richmond o 40+ przy 3,30 $.