Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Richmond v Fremantle betting tips, prediction & odds; AFL Rd 15 preview

Richmond v Fremantle betting tips, prediction & odds; AFL Rd 15 preview

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów Richmond – Fremantle przed środowym starciem 15. rundy AFL na Metricon Stadium.

Panujący mistrzowie są w świetnej formie i oczekuje się, że wygrają ten mecz, ale ich przeciwnicy, Fremantle, znacznie się poprawili w tym roku i świetnie się ich ogląda.

Złowieszcze Tygrysy awansowały do ​​pierwszej czwórki, po trzech zwycięstwach z rzędu, a ich presja podczas zawodów czasami odpowiadała ich premierowej formie.

Wygrana tutaj i Tygrysy przynajmniej na chwilę przejdą na drugie miejsce w rankingu AFL, ale zagrają o jedną grę więcej niż Geelong i dwa więcej niż Brisbane.

Fremantle wygrał pięć meczów w tym sezonie, dzięki opracowaniu najlepszych typów draftu, między innymi Andrew Brayshawa i Adama Cerry, co dało Purple Haze coś do uśmiechu. Pojawienie się kluczowego napastnika Matta Tabernera również dało Dockers przewagę, której nie mieli w poprzednich sezonach.

Pomimo tych zielonych pędów, Dockerzy są w rankingu outsiderami w obstawianiu, a czołowy bukmacher AFL Unibet instaluje ich po cenie 6,50 $. Richmond wyceniono na 1,12 dolara, a linię ustalono na 31,5.


Przeczytaj także: Harmonogram i kursy AFL Round 15
Więcej: Wskazówki AFL
Poniedziałek AFL: Porady West Coast v Essendon


Richmond, który ostatnio grał w czwartek wieczorem, kiedy wyprzedził Zachodnie Wybrzeże o 27 punktów, przegra z Kane Lamberta z ogólną bolesnością i Dylanem Grimesem (ścięgna podkolanowego) w starciu. Nathan Broad został potwierdzony jako jeden z zastępców.

Dokerzy pocą się na sprawność wytwornego obrońcy Luke’a Ryana, ale mogą odzyskać Travisa Colyera, gdy speedster zda test sprawności. Griffin Logue i Lloyd Meek również są niedostępni z powodu kontuzji podczas starcia.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki dotyczące Richmond v Fremantle przed ich starciem na Metricon Stadium od 19.10 w środę.


Tigers vs Dockers – szanse

Początek: 19.10 AEST, 2 września
Miejsce wydarzenia: Metricon Stadium, Gold Coast
Kursy bezpośrednie: Richmond (1,12 USD) v Fremantle (6,50 USD)
Zakłady na linię: Richmond -31,5 (1,90 USD) v Fremantle +31,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Richmond 5 USD; Fremantle $ 1001

Wskazówki Richmond v Fremantle

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Tigers v Dockers tips for Wednesday’s game.

Tom Lynch wykopie ponad 4 gole

W środę wieczorem na Gold Coast będzie ładna pogoda, a Dockers mają wyczerpaną linię obrony, zwłaszcza jeśli Ryan nie gra. Oznacza to, że może to być wielki dzień dla kluczowych napastników z Tigers i Fremantle, którzy tym razem mogą nie być w stanie wykazać braku dużych obrońców z ich ulepszoną strukturą. Lynch płaci 5,50 $ za wykopanie 4+ goli z Unibet.

Richmond i więcej w zakładach podwójnych w Unibet

W tej wskazówce Richmond v Fremantle bierzemy Richmond na zwycięstwo, a łączna liczba punktów w grze przekracza 120,5. Uważamy, że Tygrysy mogą wykorzystać niedozwoloną linię Dockerów i powinny być w stanie kopnąć duży wynik. Ta opcja umożliwia płacenie tylko 2,10 $ w Unibet, ale wygląda na bezpieczny zakład.


Richmond Tigers vs Fremantle Dockers 9.02.2020

Richmond wdarło się do rywalizacji w Premiership w ostatnich ośmiu meczach i ciężko jest zobaczyć, jak mają czkawkę z Dockers w nieznanym miejscu Gold Coast. Kontuzje zaczynają narastać na Punt Road, a Dion Prestia stoi teraz w obliczu wyścigu z czasem, aby ponownie zagrać w tym sezonie, a Dylan Grimes dołącza do kilku innych na uboczu. To by zmartwiło Damiena Hardwicka, ale ich forma nadal imponuje i powinni z łatwością wyjaśnić Doktorom. Wielkie pytanie dla osób obstawiających grę? Czy pokonają linię? Nasza ostateczna prognoza dotycząca Richmond i Zachodniego Wybrzeża? Tygrysy o 32 punkty.


Tigers v Dockers lowdown

How can I watch the Dockers v Tigers AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Richmond v Fremantle round 15 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Richmond vs Fremantle game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 19:10 czasu lokalnego 2 września 2021 roku.