Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Richmond v Hawthorn porady, prognozy i aktualizacja kursów; Podgląd zakładów AFL rd 3

Richmond v Hawthorn porady, prognozy i aktualizacja kursów; Podgląd zakładów AFL rd 3

Broniący premiery Richmond i wieloletni power club Hawthorn rozpoczynają trzecią rundę AFL na MCG w czwartek wieczorem.

Obie drużyny były trochę zardzewiałe wracając po przerwie spowodowanej przez Covid-19 pandemia, chociaż Richmond uciekł z remisem w meczu z kolegami z Premiership Collingwood.

Tygrysy doznały wielkiego ciosu, ponieważ talizman Dustin Martin został wykluczony z tego meczu późno z powodu kontuzji żebra.

The Hawks byli wręcz biedni w biciu przez Geelonga na stadionie GMHBA, choć może to być los, który spotka wiele drużyn zmierzających do walki z Kotami na ich własnym terenie.

Nasi eksperci z AFL przeanalizowali szanse i przedstawili darmowe typy Richmond v Hawthorn na ich starcie rundy 3.

Hawthorn ma odzyskać gwiazdorskiego pomocnika Jaegera O’Mearę, który wyleczył się po złamaniu twarzy, chociaż prawdopodobnie będzie nosił jakąś dodatkową ochronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kursy i mecze rundy 3 AFL
Piątek AFL: Western Bulldogs v GWS Giants betting preview

Powrót O’Meary nie może nastąpić wystarczająco szybko; Było jasne dla wszystkich, którzy widzieli w zeszłym tygodniu podczas bicia przez Geelonga, że ​​pomocnik Hawthorn był przegrany i zdeklasowany. Trener Alastair Clarkson określił ich jako czwartych.

Richmond najwyraźniej miał kłopoty z awansem w zeszłym tygodniu w remisie 36-36 z Collingwoodem, chociaż Tom Lynch wciąż okazał się nieoceniony w obronie Psa.

Doświadczony pomocnik Josh Caddy ściga się z czasem, aby być w dobrej formie po tym, jak w zeszłym tygodniu skarga na cielę wykluczyła go. Mógłby zapewnić duże ciało w pomocy i dryfować do przodu przeciwko jastrzębiom i pomóc w pokryciu straty Martina.Richmond wygrał swoje ostatnie trzy spotkania z Hawthorn średnio 26,67 punktów, podczas gdy Caddy i Lynch strzelili po trzy gole w ostatnim zwycięstwie z 36 punktami. Ciekawe w tym meczu w rundzie 9 zeszłego roku Tygrysy miały tylko dwa kolejne 50 zgłoszeń do przodu, ale wygrał wygodnie.

Poniżej przeanalizowaliśmy szanse przed starciem 3. rundy AFL i przedstawiliśmy nasze wskazówki Tigers v Hawks oraz prognozy zwycięzców.

Tigers v Hawks – szanse

Początek: 19:40 czasu lokalnego, 18 czerwca
Miejsce wydarzenia: MCG
Kursy bezpośrednie: Richmond (1,38 USD) v Hawthorn (3,05 USD)
Zakłady na linię: Richmond -16,5 (1,90 USD) v Hawthorn +16,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Richmond 4,50 USD; Głóg 26 $

Tigers v Hawks betting tips

Nasz Zakłady AFL ekspert sprawdził szanse i znalazł jakąś wartość. Oto nasze wskazówki dotyczące Richmond v Hawthorn:

Richmond wygra o 39 punktów lub mniej przy cenie 1,90 $

Chociaż spodziewamy się ostrej reakcji Jastrzębi na ich rozczarowanie w Geelong, Tygrysy rzadko przegrywają w MCG i będą bardziej zmotywowani po podzieleniu się punktami z Collingwoodem. Spodziewamy się, że zwyciężą, ale nie na marginesie.

Jason Castagna dwa lub więcej goli

Bramka z Richmond była niecelna w starciu z Piesami, ale ma zwyczaj podskakiwania i rzadko pudłuje dwa tygodnie z rzędu. Oczywiście chcemy zobaczyć, jak kopie swoje bramki w biegu; obserwowanie, jak ustawia się w kolejce z 30 metrów prosto przed siebie, może być stresującym doświadczeniem!


Richmond Tigers v Hawthorn Hawks prediction

To dwie drużyny, które w tym sezonie są na różnych ścieżkach. Tygrysy czekają na finały, chociaż drużyny mogą w tym sezonie wypracować sposób na walkę z ich szalonym stylem gry. To styl, który dobrze sprawdza się pod presją wielkiego finału, ale może nie być tak skuteczny w surowym, sterylnym, pozbawionym tłumów środowisku, z którym borykają się przez większą część tego sezonu. Hawthorn czeka na długi rok przeciętności, ale ich trener Clarkson jest mistrzem i na pewnym etapie będzie ich nucić. W tym tygodniu? Tygrysy o 15 punktów.

Tigers v Hawks lowdown

Jak mogę obejrzeć starcie Tigers v Hawks AFL?

Free to air: Seven Mate. Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę postawić na starcie Richmond v Hawthorn?

Wszystkie z tych najlepsze strony bukmacherskie będzie oferować rynki na AFL.

What time does Tigers v Hawks game start?

Gra rozpocznie się 18 czerwca o godzinie 19:40 czasu lokalnego.