Richmond v West Coast betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 14 preview

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów Richmond - Zachodnie Wybrzeże na mecz 14 rundy AFL na Metricon Stadium w czwartkowy wieczór.

Drugi mecz podwójnego nagłówka AFL zapowiada się na absolutną piękność, ponieważ dwóch faworytów z Premiership walczy na neutralnym terenie w meczu, który ma ogromne konsekwencje dla czterech najlepszych składów.

Piąte Tygrysy są dwa punkty za Zachodnim Wybrzeżem i mogą przeskoczyć ich do pierwszej czwórki. Orły, które zajęły czwarte miejsce, mogą przejść na drugą pozycję po wygranej, lub procentowy wzmacniacz może zobaczyć, jak prowadzą w rankingu.

Richmond are coming off a two-goal win over Essendon on Saturday night, while West Coast defeated GWS by 12 points on Sunday. We don’t anticipate the Tigers’ extra day rest being a factor in this game.

Niedawna historia również nie daje wiele wglądu, Tygrysy wygrywają ostatnie spotkanie z Zachodnim Wybrzeżem bramką w rundzie 22 w zeszłym roku, a Eagles wygrały starcie w 9. rundzie z 47 punktami.

Richmond jest faworytem w zakładach bukmacherskich, gdzie niektórzy bukmacherzy mają zaledwie 1,80 $, a Zachodnie Wybrzeże kosztuje 2 $. Linia została ustalona na 3,5 w Unibet Poland.


Przeczytaj także: AFL round 14 odds & fixtures
Więcej: Wskazówki AFL
Czwartek AFL: Podgląd Hawthorn v Essendon
Piątek AFL: Western Bulldogs v Geelong Preview


Ruckman Toby Nankervis mógłby w tym tygodniu zagrać główną rolę w inkluzjach Tygrysów, ale ich pomocnik Dion Prestia doznał porażki z powodu kontuzji kolana i teraz może nie powrócić do finału. Tygrysy buzują jednak, a obrońca gwiazdy wiadomości, Alex Rance, oczekuje powrotu po wycofaniu się z gry przed tym sezonem.

W przypadku Zachodniego Wybrzeża Oscar Allen ma wątpliwości po tym, jak doznał zakorkowanej nogi w starciu z GWS, a Jackson Nelson wyraźnie faworyzował ramię. Po czterodniowym remisie mamy wątpliwości, czy zagramy przeciwko Tygrysom.

Najprawdopodobniej w drużynie Orłów znajdzie się Mark Hutchings po tym, jak w zeszłym tygodniu został mianowany awaryjnym, ale gwiazdowy pomocnik Elliot Yeo pozostaje co najmniej kilka meczów na wyjeździe z powodu kontuzji pachwiny.

Zapoznaj się z naszymi darmowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów na Richmond v West Coast przed ich starciem na stadionie Metricon o 19.10 w czwartek.

Join PlayUp

Tygrysy kontra Orły - szanse

Początek:19.10 czasu lokalnego, 27 sierpnia
Miejsce wydarzenia:Metricon Stadium, Gold Coast
Kursy bezpośrednie:Richmond (1,80 USD) v Zachodnie Wybrzeże (2,00 USD)
Zakłady na linię: Richmond -3,5 (1,90 USD) v Zachodnie Wybrzeże +3,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Zachodnie Wybrzeże 5,50 USD; Richmond 6 dolarów

Wskazówki dotyczące Richmond v West Coast

Nasz Zakłady AFL ekspert sprawdził kursy pod kątem wartości i znalazł kilka wskazówek na czwartkowy mecz Tygrysy kontra Orły.

Over/Under 123.5 match total betting

Nie popełnij błędu, to prawdopodobnie dwie najlepsze drużyny AFL w 2021 roku i widzimy, że obie strony używają ich jako pełnej próby generalnej, a neutralne miejsce sprawia, że ​​jest to jeszcze ważniejsze. Tygrysy z ich maniakalną presją i wolą obrony i ataku w równym stopniu. Zachodnie Wybrzeże z ich zorganizowaną obroną i kontrolowaną budową. Style gry Richmond v WC stanowią interesujące studium przypadku, które naszym zdaniem zakończy się konkursem z małą liczbą punktów. Mamy nadzieję, że się mylimy, ale dobre zespoły wywierają presję, a mecze pod presją mają w tym sezonie mało punktów. Skorzystaj z oferty 1,88 $, a łączna liczba punktów meczowych będzie poniżej 123,5 w Unibet.

Każda drużyna wygra poniżej 15,5 (Tribet)

Ten rynek tribet jest dostępny w większości internetowych serwisów bukmacherskich w Australii. Oznacza to po prostu, że możesz postawić na wygraną którejkolwiek z drużyn z wynikiem poniżej 15,5 lub tylko jednej z drużyn, która wygra z wynikiem poniżej 15,5. Wynik poniżej 15,5 w zwycięstwie na zachodnim wybrzeżu, który kosztuje 3,40 $, jest tutaj wielką wartością. Ale jeśli jesteś podobny do nas i nie możesz do końca zdecydować, kto wygra, obie drużyny do 15,5 lub mniej płacą 2,20 $ i mogą być dobrą nogą dla twoich multibetów.


Richmond v West Coast prognoza 27.08.2020

Zakłady Richmond v West Coast mówią same za siebie: to będzie zacięta walka i realnie może przebiegać w obie strony. Oba te zespoły odbędą się w finale w 2021 roku, ale czołowa czwórka też nie jest pewna. Zwycięzca tutaj stanie się naszym bezpośrednim faworytem. Patrząc na te dwie drużyny, Zachodnie Wybrzeże wydaje się mieć większą głębię w środku pola i przewagę w obronie, dlatego dajemy im przewagę w niewielkim zwycięstwie. Nasza ostateczna prognoza dotycząca Richmond i Zachodniego Wybrzeża? Orły o 9 punktów.


Tigers vs Eagles na dole

How can I watch the Tigers v Eagles AFL clash?

Free-to-air: 7Mate; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Richmond vs West Coast round 14 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Richmond Tigers v West Coast Eagles game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 19:10 czasu AEST 27 sierpnia 2021 r.

Istotne wiadomości