Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Rugby World Cup: Japan v Russia betting odds, predictions & tips

Rugby World Cup: Japan v Russia betting odds, predictions & tips

 

Kraj-gospodarz Japonia powinna wystartować w piątek w mistrzostwach świata w rugby przeciwko Rosji.

Brave Blossoms może walczyć o 251,00 $, aby wygrać RWC2019, ale istnieją prawdziwe możliwości wygrania pieniędzy w drużynie gospodarzy przez cały turniej.

Uważamy, że Japonia ma szansę awansować z puli A i potencjalnie dotrzeć do ćwierćfinału z naszym Podgląd Brave Blossoms wyszczególniając podróż, jaką zajmie.

Rosja z drugiej strony są w stanie wygrać mistrzostwa świata w wysokości 5001 $, a ostatnie wyniki sugerują, że tym razem nadrabiają straty.

Oto nasze darmowe typy, kursy i prognozy na 1. dzień Mistrzostw Świata w Rugby 2019.

Przeczytaj także:

Grupa A: Japonia przeciwko Rosji

Rozpoczęcie: 19:45 CZAS LOKALNY (GMT +9)
Miejsce wydarzenia: Stadion Tokio, Tokio
Bezpośrednie szanse na wygraną: Japonia 1 USD, Rosja 34 USD
Kursy na linię handicapu: Japonia 1,91 USD (-39,5 punktu), Rosja 1,91 USD (+39,5 punktu)
Prognoza między Japonią a Rosją: Japonia już wcześniej lśniła na dużej scenie, w tym pokonała RPA w ich pamiętnym biegu na Mistrzostwach Świata w 2015 roku, a wraz z zaściankową kibicami gospodarzy możemy zobaczyć tutaj podobny bieg. Pojedynek z Rosją to dla Japonii idealne pierwsze spotkanie i przewidujemy, że gospodarze wygrywają duże. Bezpośrednie kursy między Japonią a Rosją są zdecydowanie zbyt krótkie, aby przyciągnąć naszą uwagę, a większość serwisów bukmacherskich instaluje Japonię po cenie 1,01 USD lub niższej! Zamiast tego spójrz na opcje zakładów liniowych i rynki graczy.

Najlepsze zakłady na mecz Japonia – Rosja RWC2019

Japonii na 39,5-punktową linię

Japonia, która pokryła 39,5-punktową linię, płaciła około 1,91 $ u William Hill w momencie pisania tego tekstu. Wydaje się, że to coś dobrego, ponieważ Rosja ostatnio przegrała z Jersey. Nawet Japonia, sama uważana za rybki, jest ogromnym krokiem naprzód w stosunku do 107-tysięcznego narodu.

William Tupou, Kotaro Matsushima i Lomano Lemeki strzelą dla Japonii

Ten mecz zapowiada się wysoko, przynajmniej dla Japonii, i dajemy wszystkim trzem napiwek strzelić gola. Myślimy, że Tupou może nawet zdobyć podwójną bramkę. Jeśli szukasz czegoś o nieco większej wartości, dlaczego nie rzucić tych trzech na multi-bet, w którym wszystkie trzy punkty dają 6,90 $ w William Hill.