Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Rosja – Samoa Typy bukmacherskie, kursy, prognozy – Puchar Świata w Rugby 2019 5. dzień meczowy

Rosja – Samoa Typy bukmacherskie, kursy, prognozy – Puchar Świata w Rugby 2019 5. dzień meczowy

Witamy w naszym przedpremierowym zakładzie na mecz grupy A pomiędzy Rosją a Samoa we wtorek, 24 września.

Rosja nie ma szans na pokonanie mieszkańców wysp Pacyfiku na stadionie Kumagaya Rugby i chociaż uważamy, że Samoa będzie miało niewiele problemów z wygraną, linia 29,5 punktu wydaje się trochę wysoka.

Te drużyny nie grały wcześniej, ale Samoa ma znacznie większy rodowód, jeśli chodzi o światowe rugby. W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci rywalizowali z czołowymi narodami i pokonali je, choć ich niedawna forma nie jest aż tak fantastyczna.

Russia, of course, are playing their second match at this tournament, and they showed plenty of grit losing 30-10 in the tournament opener against the hosts Japan. If they can maintain that defensive intensity, they should be able to prevent a blowout result.

Sprawdź nasze podglądy drużyn, aby uzyskać najnowszą formę, nasze wskazówki dla wiodących strzelców próbnych z każdej drużyny oraz miejsca, w których naszym zdaniem zakończą turniej.

Rosja
Samoa

Oto nasze darmowe typy, kursy i prognozy na 5. dzień Mistrzostw Świata w Rugby 2019 w Japonii.

Przeczytaj także:

Mecz 9: Grupa A – Rosja – Samoa

Rozpoczęcie: 19:15 czasu lokalnego (GMT +9)
Miejsce wydarzenia: Stadion rugby Kumagaya
Poprzednie mecze Mistrzostw Świata 2019:
Rosja: Japonia 30 (Kotaro Matsushima 3, Pieter Labuschagne próbuje; Rikiya Matsuda, Yu Tamura con, Tamura 2 pióra) d Rosja 10 (Kirill Golosnitskiy try; Yuri Kushnarev con, pen) Sędzia: Nigel Owens.
Samoa: Pierwsza gra

Bezpośrednie szanse na wygraną: Rosja 41 $, Samoa 1 $
Kursy na linię handicapu: Rosja (+29,5 punktu) 1,91 USD, Samoa (-29,5 punktu) 1,91 USD
Prognoza Rosja vs Samoa: Uważamy, że Samoa wygra ten mecz komfortowo, ale Rosjanom pozostała najlepsza szansa w turnieju, w którym będą kolejne mecze z Irlandią i Szkocją. Rzucą na Samoańczyków wszystko, co mają.

Najlepsze zakłady na mecz Rosja – Samoa RWC2019

Rosja +29,5 punktu po 1,91 USD

Sprawdź nasz link powyżej do wiodących bukmacherów. Punktacja była nieco bardziej przytłumiona, niż się spodziewaliśmy w tym turnieju do tej pory i nie ma powodu, dla którego Rosjanie nie mogą pozostać na dystansie uderzenia w tym turnieju, zwłaszcza jeśli zapowiadany jest deszcz. Rosja powinna zmienić to w zaciętą bitwę naprzód. Chociaż uważamy, że Samoa będzie miało zbyt wysoką jakość, uważamy, że Rosja może wygrać na linii.

Zawsze próbuj strzelec Alapati Leiua

Alapati Leiua to dobra pozycja z zewnątrz i ten zakład powinien wynosić około 2,50 $ u większości wiodących międzynarodowych bukmacherów.