Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » RWC match-day 3: Italy v Namibia, Ireland v Scotland, England v Tonga odds, predictions & tips

RWC match-day 3: Italy v Namibia, Ireland v Scotland, England v Tonga odds, predictions & tips

Oto nasze bezpłatne prognozy na dzień 3 Mistrzostw Świata w Rugby 2019, w którym trzy mecze zostaną rozegrane w Japonii.

Pierwsza z nich rozgrywa się pomiędzy Włochami a Namibią, gdzie europejska drużyna jest faworytem w zakładach za 1,01 $, aby ich kampania RWC’19 rozpoczęła się świetnie, podczas gdy zawodnicy z zewnątrz płacą 34,00 $ za zwycięstwo.

Irlandia – Szkocja kształtuje się jako mecz dnia, a dwaj rywale z półkuli północnej będą walczyć o zwycięstwo na International Stadium Yokohama w starciu, które ukształtuje grupę A. Irlandia ma 1,31 $ faworyta do wygrania tego starcia, ale Szkocja nie bez pewnych roszczeń i napłynęło trochę pieniędzy.

Anglia jest nie do pokonania faworytem w ich starciu z Tongą i chociaż drużyna z Pacyfiku miała za sobą kilka złotych chwil na poprzednich Mistrzostwach Świata, nie widzimy żadnego zdenerwowania w tym czasie, gdy ból 2015 płonie.

Poniżej przedstawiamy nasze prognozy dotyczące zakładów i przeanalizowaliśmy kursy na wszystkie trzy mecze Pucharu Świata w Rugby 2019 rozegranych 22 września.

Sprawdź nasze podglądy drużyn, aby uzyskać najnowszą formę, nasze wskazówki dla wiodących strzelców próbnych z każdej drużyny oraz miejsca, w których naszym zdaniem zakończą turniej.
Włochy
Namibia
Irlandia
Szkocja
Anglia
Tonga

Oto nasze darmowe typy, kursy i prognozy na trzeci dzień Mistrzostw Świata w Rugby 2019.

Przeczytaj także:

Mecz 5: Grupa B – Włochy v Namibia

Rozpoczęcie: 14.15 czasu lokalnego (GMT +9)
Miejsce wydarzenia: Stadion rugby Hanazono
Bezpośrednie szanse na wygraną: Włochy 1,01 USD, Namibia 17 USD
Kursy na linię handicapu: Włochy (-31,5 punktu) 1,91 USD, v Namibia (+31,5 punktu) 1,91 USD
Prognoza dla Włoch przeciwko Namibii: The Welwitschias have never won a match at the World Cup and we don’t think there first one will be coming here. While Italy are little chance of going on a winning streak deep into the tournament, they are far too accomplished for their African rivals and should win handsomely.

Najlepszy zakład na mecz Włochy – Namibia RWC2019

Włochy wygrywają o 31,5 punktu lub więcej

Azzurri to trudny zestaw, ale powinni być w stanie grać nieco bardziej ekspansywnie przeciwko Namibii, i ważne jest, aby ich ataki zaczęły płynąć wcześnie. W przypadku większości bukmacherów ta opcja kosztuje około 1,91 USD.

Mecz 6: Grupa A – Irlandia – Szkocja

Rozpoczęcie: 16.45 czasu lokalnego (GMT +9)
Miejsce wydarzenia:
Bezpośrednie szanse na wygraną: Irlandia 1,31 USD, Szkocja 3,45 USD
Kursy na linię handicapu: Irlandia (-8,5 punktu) 1,95 USD, w porównaniu ze Szkocją (+8,5 punktu) 1,85 USD
Prognoza dla Irlandii przeciwko Szkocji: Irlandia jest faworytem do wygrania tego starcia i pokonała Szkocję w sześciu z ostatnich siedmiu spotkań. Nie sądzimy, że wiele się tutaj zmieni, chociaż powinno być blisko. Generalnie mecze pomiędzy tymi dwoma zespołami są rozstrzygane na napastnikach, a tym razem Irlandia wygląda na mocniejszą i prawdopodobnie przejmuje kontrolę w przewidywanej bardzo mokrej pogodzie. Przewidujemy, że Irlandczycy pokryją linię +8,5, która kosztuje około 1,90 $ w większości internetowych serwisów bukmacherskich. Możesz uzyskać kurs 100-1 na zwycięstwo Irlandii w Pucharze Świata u jednego z naszych partnerów bukmacherskich, przynajmniej za niewielką kwotę.

Najlepsze zakłady na mecz Irlandia – Szkocja RWC2019

Jonny Sexton jako zawodnik meczu

Walka Sextona z Finnem Russellem będzie miała duży wpływ na rozstrzygnięcie tego spotkania w deszczu, a dwie połowy latające odgrywają tak kluczową rolę w pozycjach na boisku dla swoich drużyn. Sexton będzie miał dużo piłki w swoich rękach i uważamy, że jest poważnym kandydatem do zaszczytów za mistrzostwa, płacąc za to około 8,00 $ w wiodących międzynarodowych serwisach bukmacherskich.

Każda drużyna, która zdobędzie przyłożenie w pierwszej połowie

Ten zakład kosztuje około 2,50 $, co naszym zdaniem ma całkiem niezłą wartość, biorąc pod uwagę wynik punktowy Szkocji w ciągu ostatnich kilku lat. Szkoci próbowali odzwierciedlić swoją grę na All Blacks, a bardziej atakująca marka doprowadziła do większej liczby punktów.

Mecz 7: Grupa C – Anglia – Tonga

Rozpoczęcie: 19:15 czasu lokalnego (GMT +9)
Miejsce wydarzenia: Sapporo Dome
Bezpośrednie szanse na wygraną: Anglia 1 dolar, Tonga 34 dolary
Kursy na linię handicapu: England (-43.5 points) $1.91, Tonga (+43.5 points) $1.91
Prognoza dla Anglii przeciwko Tonga: England are hot favourites to begin their RWC’19 campaign in fine style, and we think the bookies have it pretty close to right. We’re predicting England to win easily here, but we also think the -43.5 line might be a bridge too far. We think England will use their full squad in this one, with an eye to their clash against the USA just four days later. Meanwhile we’re choosing to put the Ikale Tahi’s woeful 92-7 loss the All Blacks down to a one-off performance. We’ll be betting on Tonga +43.5 and be relying on them to stop England from running rampant.

Najlepsze zakłady na mecz Anglia – Tonga RWC2019

Jonny May strzelił dwie bramki dla Anglii

Właściwie uważamy, że Jonny May mógłby być najlepszym strzelcem w całym turnieju i może tutaj idealnie rozpocząć. Maj jest szybki, wymijający i formalny, a za dwie próby płaci soczyste 2,20 dolara.

Druga połowa, aby uzyskać najwyższy wynik

Tonga mają dobre wyniki na Mistrzostwach Świata dla mniejszego kraju i mają tendencję do podnoszenia na największej scenie. Uważamy, że pierwsza połowa będzie fizyczna, podczas gdy śluzy mogą się otworzyć w drugiej. To kosztuje około 1,75 USD.