Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Setka Cup tips, predictions & Odds for Thursday 21/5/2020

Setka Cup tips, predictions & Odds for Thursday 21/5/2020

Witamy w naszych wskazówkach, prognozach i aktualizacjach kursów Pucharu Setki na czwartkowe mecze.

Przejrzeliśmy odbywające się mecze Pucharu Setki i wybraliśmy nasze trzy typy najlepszych zakładów, z maksymalnie dostępnymi kursami najlepsze międzynarodowe strony bukmacherskie online.

Podczas gdy pierwsze dwa typy Setka Cup zapewniają pewną wartość, nasza trzecia wskazówka to pewność na cały dzień i świetna opcja dla graczy, którzy obstawiają wielu graczy.

Dla niewtajemniczonych Setka Cup to profesjonalne zawody w tenisa stołowego na Ukrainie i chociaż na korcie jest bardzo niewielu światowej klasy graczy, fakt, że można oglądać i obstawiać na żywo, sprawia, że ​​jest to dla nas interesujące.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki na temat Pucharu Setki na czwartek, 21 maja 2021 r.

Wskazówka Roman Derypaska przeciwko Andriy Fedorchenko

Derypaska jest tutaj faworytem bukmacherów, ale niektóre strony bukmacherskie mają go tak krótko, jak 1.60, aby pokonać Fedorczenkę, co naszym zdaniem jest zbyt krótkie. Derypaska prowadzi Fedorchenko tylko 4: 3 w spotkaniach head to head z wszystkimi tymi meczami rozegranymi w tym roku. Ostatnie dwa spotkania zostały podzielone, a Derypaska wygrał ostatnie.

Nasza wskazówka:Chociaż uważamy, że jest to konkurs 50-50, uważamy, że na Fedorchenko o godzinie 2,10 Betway.com ma dobrą wartość.

 

Wskazówka Alexandr Blashkun przeciwko D. Zaporozhets

Zaporozhets prowadzi w tym roku pojedynki z Blashkunem 2: 1, a fakt, że w większości witryn bukmacherskich są nawet zarabiający, nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę bliski charakter ich poprzednich spotkań. Blashkun w końcu odwrócił sytuację swojego przeciwnika w ostatnim spotkaniu, które miało miejsce zaledwie kilka dni temu, wygrywając pięć setów. Tenis stołowy jest naprawdę grą zaufania, a znalezienie szczeliny w zbroi graczy może doprowadzić do dominacji nad nimi.

Nasza wskazówka:Uwzględnienie ich napiętego rekordu w Pucharze Setki i ostatniego zwycięstwa Blashkuna przeciwko Zaporożecowi wystarczy dla nas i weźmiemy pod uwagę 1,83 w ofercie Unibet.

Wołodymyr Zholubak przeciwko Anatolijowi Nazarowowi

Jeśli szukasz świetnej nogi do swoich multibetów lub parlay, uważamy, że Żołubak jest absolutną pewnością przeciwko Nazarowowi, który walczył w tej rywalizacji.

Nasza wskazówka:Jeśli możesz uzyskać kursy większe niż około 1,50 na Zholubak, możesz prawie zgarnąć tę wygraną.