Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi Pucharu Świata ICC » South Africa v Afghanistan preview, player tips & predictions

South Africa v Afghanistan preview, player tips & predictions

 

INFORMACJE O MECZU
Republika Południowej Afryki przeciwko Afganistanowi
Miejsce wydarzenia: Cardiff Wales Stadium, sobota, 15 czerwca, 13.30 (czasu brytyjskiego)
Bezpośrednie szanse na wygraną: South Africa $1.14; Afghanistan $5.50
Ostatni raz się spotkali: Brak wcześniejszych spotkań ODI.
 


To intrygujące zawody, biorąc pod uwagę, że zespoły nie spotkały się wcześniej w jednodniowym meczu międzynarodowym, chociaż grały w T20 i wielu graczy skrzyżowałoby ścieżki w różnych ligach T20 na całym świecie.

To nie były niezapomniane mistrzostwa świata w krykieta dla Proteas, z dźwiękowymi porażkami z rąk Anglii, Bangladeszu i Indii, a także porażką z Indiami Zachodnimi, a wszystko to zakończyło ich marzenie o zdobyciu tytułu.

Afganistan zniweczył wielką szansę na wygraną ze Sri Lanką, a to wydaje się być trudnym wyzwaniem, biorąc pod uwagę potężny atak w kręgle Południowoafrykańczyków.

Chociaż wynik będzie niewiele znaczył w ogólnym kontekście tych mistrzostw świata, jest wiele osób najwyższej klasy, na których można się skupić, aby ten mecz był wart obejrzenia.

Takich jak wszechstronny supergwiazdor Rashid Khan, który nie odniósł tak dużego sukcesu, jak by chciał do tej pory, a dla Republiki Południowej Afryki potężny otwieracz Quinton de Kock.

Nasz najlepszy bukmacher krykietowy William Hill jeśli oferujesz pełen zestaw rynków w tym meczu i przy sprzyjającej pogodzie, powinny istnieć możliwości osiągnięcia zysku.

To Podgląd zakładów Republika Południowej Afryki – Afganistan przeprowadzi Cię przez opcje zakładów na mecz 21 z 48 Mistrzostw Świata ICC 2019.

Kurs RPA – Afganistan:

Aby zobaczyć pełne rynki, odwiedź Witryna William Hill.

ZAKŁADY HEAD TO HEAD:
Republika Południowej Afryki 1,14 USD, Afganistan 5,50 USD
Prognoza: Republika Południowej Afryki zajmuje trzecie miejsce przez ICC w tej formie gry i spotkała się z dużymi oczekiwaniami. Mogą rozładować swoje frustracje z powodu dziesiątego miejsca w Afganistanie i powinni hojnie wygrać.

ZAKŁADY NA NAJLEPSZE PUNKTY:

Afryka Południowa:
Pierwsza piątka zakładów: Quinton de Kock 3,75 USD, Hashim Amla 4,50 USD, Faf du Plessis 4,50 USD, Aiden Markram 5 USD, Rassie van der Dussen 6 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
v West Indies: Mecz porzucony
przeciwko Indiom: Chris Morris 42
przeciwko Bangladeszowi: Faf du Plessis 62
w Anglii: Quinton de Kock 68
przeciwko Sri Lance: Aiden Markram 67no

Afganistan:
Pierwsza piątka zakładów: Hazratullah Zazai 4,33 USD, Rahmat Shah 4,50 USD, Noor Ali Zadran 5,50 USD, Mohammad Nabi 6,50 USD, Hashmatulla Shahidi 6,50 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Nowa Zelandia: Hashmatulla Shahidi 59
na Sri Lance: Najibullah Zadran 43
w Australii: Najibullah Zadran 51
w Irlandii: Mohammad Shahzad 101
przeciwko Irlandii: Asghar Afghan 29

Najlepsze prognozy dla pałkarza: To ostatni mecz na tym miejscu podczas mistrzostw świata i czasami okazuje się trudny do odbicia, z godnym uwagi wyjątkiem, kiedy Anglia zebrała 6-386! Żaden z odbijających w tych dwóch zespołach nie był wyróżniający się, więc możemy rozejrzeć się po wartości i mieć coś na Rassie van der Dussen za 6 $, aby być czołowym strzelcem RPA, podczas gdy w Afganistanie spróbujemy naprawdę długiego strzału i założymy się, że w meczu z niską liczbą punktów Rashid Khan może sprostać wymaganiom wszechstronne i osiągnąć najwyższy wynik 34 $ z William Hill.

ZAKŁADY NA TOP WICKET-TAKER:

Afryka Południowa:
Pierwsza piątka zakładów: Kagiso Rabada $3.50, Imran Tahir $4, Lungi Ngidi $4.50, Chris Morris $5, Tabraiz Shamsi $5, Beuran Hendricks $5.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
v West Indies: Mecz porzucony
v India: Kagiso Rabada 2-39
v Bangladesz: Imran Tahir 2-57, Chris Morris 2-73, Andile Phehlukwayo 2-52
przeciwko Anglii: Lungi Ngidi 3-68
przeciwko Sri Lance: Kagiso Rabada 3-50

Afganistan:
Pierwsza piątka zakładów: Rashid Khan 2,37 $, Mohammad Nabi 4,33 $, Mujeeb Ur Rahman 4,50 $, Hamid Hassan $, Dawlat Zadran 5,50 $, Gulbadin Naib 6 $, Aftab Alam 6 $.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Nowa Zelandia: Aftab Alam 3-45
przeciwko Sri Lance: Mohammad Nabi 4-30
przeciwko Australii: Mujeeb Ur Rahman 1-45, Gulbadin Naib 1-32, Rashid Khan 1-52
przeciwko Irlandii: Gulbadin Naib 6-43
przeciwko Irlandii: Dawlat Zadran 3-35, Aftab Alam 3-28

Najlepsza wskazówka dla melonika: W dużej mierze to pacemenowie Nowej Zelandii, Sri Lanki i Anglii wyrządzili szkody w trzech poprzednich meczach na tym obiekcie w tym turnieju. W pełni spodziewamy się, że ten trend będzie kontynuowany, a zapora Kagiso Rabada, Lungi Ngidi i spółka okaże się zbyt trudna dla zespołu Afghani. Skorzystamy z krótkich kursów dotyczących Kagiso Rabady, ale koniecznie sprawdź, czy w danym dniu znajduje się on w ofercie rozszerzonych kursów William Hill. Jeśli chodzi o Afganistan, postawimy na Rashida Khana, który również zagra z piłką, ponieważ południowoafrykańscy mieszkańcy nie mieli zbyt wiele praktyki przeciwko jego wspaniałemu kręgielni.

Najlepsze zakłady WGL: Republika Południowej Afryki kontra Afganistan

Każdy z naszych Zapowiedzi zakładów na Mistrzostwa Świata ICC pokaże potencjalne wygrane dla graczy lub te, które zdaniem naszych typerów krykieta mają jakąś wartość.

Zawodnik meczu Kagiso Rabada: 11 $

Najwyższej klasy paceman nabrał formy i jak najlepiej radzi sobie z nim żadna drużyna na świecie. Jeśli boisko będzie trochę soczyste, zgodnie z oczekiwaniami, uważaj.

Kagiso Rabada i Rashid Khan łącznie ponad 5 bramek

Dziwne, tak, ale uważamy, że jest to całkiem prawdopodobny wynik tego meczu, a oferowane 4 $ skusiły nas do niewielkiego zakładu, aby dodać więcej pikanterii temu konkursowi,

Prognozy dla RPA kontra Afganistan

Nie można przyjechać do RPA z niewielkimi szansami tylko po to, by wygrać, zwłaszcza gdy deszcz grozi odegraniem roli, ale w ramach konkursu jest wiele konkursów, które sprawiają, że jest to interesujący dla neutralnych. Mam nadzieję, że Proteas poradzą sobie z niekonwencjonalnym składem kręgli w Afganistanie, to tylko jeden z czynników, który sprawia, że ​​warto je zobaczyć. Dobra łódka.