Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » South Africa v England 1. T20 Międzynarodowe typy, aktualizacja kursów, 13 lutego

South Africa v England 1. T20 Międzynarodowe typy, aktualizacja kursów, 13 lutego

W czwartek, 13 lutego, w Buffalo Park, we wschodnim Londynie, starcie Republiki Południowej Afryki i Anglii w pierwszym z trzech meczów T20 International.
To jest aktualizacja kursów WGL i wskazówki na pierwszy turniej T20 International, dopiero drugi T20 International grał na malowniczym terenie Eastern Cape.
Anglia jest faworytem bukmacherów do wygrania meczu i serii, mimo że zespoły zakończyły remis 1: 1 po trzech meczach serii ODI.

Więcej:
Najlepsze strony z zakładami krykieta
Najlepsze międzynarodowe strony bukmacherskie
Najlepsze serwisy bukmacherskie RPA

Turyści witają z powrotem wszechstronnego gwiazdora Bena Stokesa, a także pacemana Marka Wooda i wielkiego uderzenia Josa Buttlera po tym, jak wszyscy wypoczęli z ODI.
Trio, zwłaszcza Stokes, daje dużo mocniejszy wygląd stronie angielskiej.
W międzyczasie RPA przypomniała weteranowi pacemana Dale Steynowi po roku spędzonym poza międzynarodowym krykietem. Chociaż był wspaniałym sługą Proteas, wydaje się to dziwnym posunięciem.
Buffalo Park to niewielki teren niedaleko oceanu, a prognoza zapowiada się zachęcająco na starcie, ale koniecznie sprawdźcie bliżej czasu meczu.
Read on for our South Africa v England tips and odds update for the 1st T20 at East London.

Harmonogram limitowanych serii South Africa-England, wyniki

Jednodniowe międzynarodowe

Wtorek, 4 lutego: Pierwsze ODI (D / N), Kapsztad: RPA 3-259 (47,4 międzylądowań; Quinton de Kock 107, Temba Bavuma 98) d England 8-258 (50 międzylądowań; Joe Denly 87, Chris Woakes 40; Tabraiz Shamsi 3- 38) przez siedem furtek. Zawodnik meczu: Quinton de Kock.

Piątek, 7 lutego: 2nd ODI (D/N), Durban: South Africa 2-71 (11.2 overs; Reeza Hendricks 35no). Match abandoned due to rain.

Niedziela, 9 lutego: 3rd ODI, Johannesburg: England 8-257 (43.2 overs; Joe Denly 66; Beauran Hendricks 3-59, Lunmgi Ngidi 3-62) d South Africa 7-256 (50 overs; Quinton de Kock 69, David Miller 69no; Adil Rashid 3-51) by two wickets. Player of the match: Adil Rashid. Player of the series: Quinton de Kock.

T20 Internationals

Czwartek, 13 lutego: 1st T20 International, East London, 18:00
Sobota, 15 lutego: 2nd T20 International, Durban, 14:30
Niedziela, 16 lutego: 3rd T20 International, Centurion, 18:00

Drużyny dla T20 południowoafrykańsko-angielskich

Skład RPA Twenty20
Quinton de Kock (kapitan), Reeza Hendricks, Temba Bavuma, Rassie van der Dussen, David Miller, Pite van Biljon, Dwaine Pretorius, Andile Phehlukwayo, Jon-Jon Smuts, Beuran Hendricks, Tabraiz Shamsi, Lungi Ngidi, Sis Maga , Dale Steyn, Heinrich Klaasen.

Skład Anglii Twenty20
Eoin Morgan (captain), Moeen Ali, Jonny Bairstow (wk), Jos Buttler (wk), Sam Curran, Tom Curran, Joe Denly, Chris Jordan, Saqib Mahmood, Dawid Malan, Matt Parkinson, Adil Rashid, Jason Roy, Ben Stokes, Mark Wood.

Republika Południowej Afryki – Anglia 1. T20 kursy

Bezpośrednie szanse na wygraną: Republika Południowej Afryki 2,25 USD, Anglia 1,62 USD

Zakłady na zawodnika meczu:
$7 Jonny Bairstow, Jason Roy
8 dolarów Quinton de Kock
9 dolarów Jos Buttler
10 dolarów Ben Stokes, Dawid Malan
11 $ Reeza Hendricks
13 dolarów Temba Bavuma
15 dolarów Eoin Morgan, Jon-Jon Smuts
$17 Moeen Ali, Mark Wood, Rassie van der Dussen, Joe Denly, David Miller, Adil Rashid
21 USD Beuran Hendricks, Andile Phehlukwayo, Sam Curran, Dale Steyn, Pite van Biljon, Chris Jordan, Tom Curran

Top batsman South Africa odds:
3,25 USD Quinton de Kock
4,50 $ Reeza Hendricks
5 $ Temba Bavuma
6 $ Rassie van der Dussen
7 dolarów David Miller, Jon-Jon Smuts

Kursy na najlepszego odbijającego Anglii:
3,50 $ Jason Roy, Jonny Bairstow
4 dolary Jos Buttler
5 $ David Malan
7 $ Eoin Morgan
8 dolarów Joe Denly, Ben Stokes
13 dolarów Moeen Ali
17 dolarów Sam Curran

Najlepsze kursy na melonika w RPA:
3,75 $ Hendricks Beuran
4,33 dolara Dale Steyn
4,50 $ Andile Phehlukwayo, Tabraiz Shamsi
$5 Lungi Ngidi, Bjorn Fortuin, Sisanda Magala

Najlepsze kursy na melonika Anglii:

3,75 USD Mark Wood
4,33 USD Adil Rashid, Chris Jordan
4,50 $ Saqib Mahmood, Tom Curran
5 dolarów Moeen Ali
5,50 dolarów Matt Parkinson
6 dolarów Sam Curran
8 dolarów Ben Stokes, Joe Denly

* Pełne kursy dostępne na Betway.com.

South Africa v England 1st Twenty20 betting tips

Przyjrzeliśmy się meczom rozgrywanym na tym pięknym boisku do krykieta i najnowszej formie, aby wymyślić kilka wartości do tego meczu. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o zakładach na krykieta.

Jon Jon Smuts zdobywa najwięcej punktów dla SA na poziomie 7 USD

Trochę nietypowy, ale Smuts wyglądał jak u siebie po debiucie w ODI przeciwko Anglii. Dodatkowym bonusem jest to, że gra na własnym terenie, grając w krykieta w południowoafrykańskiej prowincji Wschodniej. Jest późno kwitnącym i kimś w rodzaju specjalisty od T20, więc może być również wart małego zakładu w kategorii zawodników meczu.

Król strzelców Jason Roy w Anglii

Roy to zagadka. Wchodzi, płonie i wygląda na zszokowanego, gdy jest odprawiany. Ale z pewnością jest jednym z najlepszych napastników piłki do krykieta w tej chwili. Może być trafiony i spudłowany, ale w krykieta T20 może wejść i strzelić bez prawdziwej presji. Damy mu ostatnią szansę na zdobycie pieniędzy.

Prognozy między Republiką Południowej Afryki a Anglią – 1. t20, 13 lutego 2021 r

Jedyny inny mecz T20 International rozegrany na tym terenie zaowocował zwycięstwem Nowej Zelandii nad Republiką Południowej Afryki z potężnym otwierającym Martinem Guptillem, który bez porażki zdobył 101. W 20-tu meczach ODI rozegranych na tym boisku było to dość wysokie miejsce bez wypadnięcia z boiska. kontrola na korzyść odbijających. Spodziewamy się, że drużyna, która pierwsza odbije, wykona 160-krotne. Uważamy, że Anglia ma wystarczającą siłę ognia przez cały czas odbijania, aby wygrać ten mecz. Ich błystki znalazły formę w ODI i również powinny odgrywać dużą rolę.