Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » South Africa v England 2nd ODI betting preview, tips, odds update

South Africa v England 2nd ODI betting preview, tips, odds update

To jest aktualizacja kursów WGL i wskazówki na drugi z trzech jednodniowych meczów międzynarodowych at Kingsmead, Durban, on Friday, February 7, 2022.

Bukmacherzy ocenili jednodniowego gracza RPA i Anglii w Durbanie jako o wiele bliższą rywalizację po tym, jak gospodarze oszołomili mistrzów świata łatwym zwycięstwem w otwierającym serię w Kapsztadzie.
Anglia grała swoje pierwsze ODI od czasu wygrania Pucharu Świata ICC na własnym terenie, a ich duże zaufanie do wszechstronnego supergwiazda Bena Stoke’a, wypoczętego podczas tych meczów, było oczywiste w porównaniu z nową Republiką Południowej Afryki.

Więcej:
Najlepsze strony z zakładami krykieta
Najlepsze międzynarodowe strony bukmacherskie
Najlepsze serwisy bukmacherskie RPA

Anglia, która ostatnio wygrała serię testów z Republiką Południowej Afryki 3: 1, nadal jest zdecydowanym faworytem, ​​ale musi pozbyć się zardzewiałości widocznej w Newlands, gdzie rozbiła się od 0-50 do 6-131.
Kapitan Eoin Morgan powiedział, że Anglia zachowa wiarę w nowych graczy.
„Myślę, że ci dwaj debiutują. [Wicketkeeper batsman] Tom Banton i [leg-spinner] Matt Parkinson, przyszli i zobaczyli, jak wygląda międzynarodowy krykiet ”- powiedział crinfo. „Mieli trochę rzucić okiem na międzynarodowy krykieta T20, ale to nie wszystko krach, bum, walenie, jak widzieliśmy dzisiaj. Dlatego wiele się uczą od dzisiejszego wieczoru ”.
Anglia desperacko potrzebuje znaleźć sposób na powstrzymanie kapitana RPA Quintona de Kocka, którego stulecie poprowadziło swoją drużynę do zwycięstwa w Kapsztadzie, a także był jedynym odbijającym Proteas, który zabłysnął podczas serii testów.
Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszymi wskazówkami i aktualizacjami kursów między Republiką Południowej Afryki a Anglią na drugi jednodniowy mecz międzynarodowy w Kingsmead w Durbanie.

Republika Południowej Afryki-Anglia ograniczone harmonogramem serii, wyniki

Jednodniowe międzynarodowe

Wtorek, 4 lutego: Pierwsze ODI (D / N), Kapsztad: RPA 3-259 (47,4 międzylądowań; Quinton de Kock 107, Temba Bavuma 98) d England 8-258 (50 międzylądowań; Joe Denly 87, Chris Woakes 40; Tabraiz Shamsi 3- 38) przez siedem furtek. Zawodnik meczu: Quinton de Kock.

Piątek, 7 lutego: 2nd ODI (D/N), Durban, 1pm
Niedziela, 9 lutego: 3rd ODI, Johannesburg, 10am

T20 Internationals

Czwartek, 13 lutego: 1st T20 International, East London, 18:00
Sobota, 15 lutego: 2nd T20 International, Durban, 14:30
Niedziela, 16 lutego: 3rd T20 International, Centurion, 18:00

Składy dla ODI RPA-Anglia

Afryka Południowa
Quinton de Kock (kapitan, wk), Temba Bavuma, Bjorn Fortuin, Beuran Hendricks, Reeza Hendricks, Sisanda Magala, Janneman Malan, David Miller, Lungi Ngidi, Andile Phehlukwayo, Tabraiz Shamsi, Lutho Sipamla, Jon-Jon Vanuts, Dussen, Kyle Verreynne.

Anglia
Eoin Morgan (kapitan), Moeen Ali, Jonny Bairstow (wk), Tom Banton (wk), Sam Curran, Tom Curran, Joe Denly, Chris Jordan, Saqib Mahmood, Dawid Malan, Matthew Parkinson, Adil Rashid, Joe Root, Jason Roy , Chris Woakes.

Skład Anglii Twenty20
Eoin Morgan (captain), Moeen Ali, Jonny Bairstow (wk), Jos Buttler (wk), Sam Curran, Tom Curran, Joe Denly, Chris Jordan, Saqib Mahmood, Dawid Malan, Matt Parkinson, Adil Rashid, Jason Roy, Ben Stokes, Mark Wood.

RPA vs Anglia – kursy

Bezpośrednie szanse na wygraną: Republika Południowej Afryki 2,38 USD, Anglia 1,57 USD

Zakłady na zawodnika meczu:
8 USD Joe Root, Jonny Bairstow, Jason Roy, Quinton de Kock
13 USD Eoin Morgan, Moeen Ali, Jon-Jon Smuts, Temba Bavuma
15 USD Reeza Hendricks, Janneman Malan, Dawid Malan, Joe Denly, Rassie van der Dussen
17 USD Chris Woakes„ Lungi Ngidi, Tom Banton, David Miller, Tabraiz Shamsi
21 USD Adil Rashid, Sam Curran, Chris Jordan, Beuran Hendricks, Andile Phehlukwayo, Kyle Verreynne, Saqib Mahmood, Tom Curran, Matt Parkinson

Top batsman South Africa odds:
2,75 USD Quinton de Kock
5 $ Temba Bavuma
5,50 USD Janneman Malan, Rassie van der Dussen
6 $ Reeza Hendricks
8 dolarów Kyle Verreynne

Kursy na najlepszego odbijającego Anglii:
$3.75 Joe Root, Jonny Bairstow, Jason Roy
6 $ David Malan
7 $ Eoin Morgan
8 dolarów Joe Denly, Tom Banton

Najlepsze kursy na melonika w RPA:
4 USD Lungi Ngidi
4,33 USD Tabraiz Shamsi, Beuran Hendricks
5 dolarów Bjorn Fortuin, Andile Phehlukwayo
5,50 $ Nic Sipamla

Najlepsze kursy na melonika Anglii:

Chris Woakes za 4 dolary
4,33 USD Adil Rashid
4,50 $ Saqib Mahmood, Tom Curran, Chris Jordan
5,50 USD Matt Parkinson, Moeen Ali
6 dolarów Sam Curran

* Pełne kursy dostępne na Betway.com.

South Africa v England 2nd ODI betting tips

Przejrzeliśmy ostatnie wyniki na tym terenie i rynki zakładów, aby znaleźć wartościowe zakłady na drugiego jednodniowego gracza. Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji na temat zakładów na krykieta.

Andile Phehlukwayo, zawodnik meczu, wygrał 21 $

Phehlukwayo urodził się w Durbanie i jego rekord ODI na tym terenie jest znakomity. Ma tutaj swoje najlepsze wyniki meczowe 4-22, a także wykonał wiele wartościowych runów w kolejności. Jeśli RPA może zakończyć kolejne niespodziewane zwycięstwo nad mistrzami świata, jest duża szansa, że ​​wszechstronny zawodnik będzie miał duże zdanie.

Jason Roy, najlepszy strzelec w Anglii – 3,75 $

Otwierający wyglądał dużo płynniej w meczu otwarcia niż jego partner Jonny Bairstow i będzie się kopał za swoje łagodne zwolnienie. Jeśli uda mu się choć trochę powstrzymać swoje agresywne instynkty, jest rodzajem potężnego wykonawcy, który może szybko przywrócić Anglię do serii.

Żadnego wieku w meczu przy 2,63 dolara

Kingsmead nie zawsze jest znane jako boisko z bardzo wysokimi punktami, chociaż może się to zdarzyć. Prognozy przewidują możliwe ulewy, co również może skomplikować sprawę. Pamiętaj, aby sprawdzić prognozę tak późno, jak to możliwe, przed postawieniem zakładu na mecz.

Prognozy między Republiką Południowej Afryki a Anglią – 2. ODI, 7 lutego 2021 r

Anglia będzie urażona łatwością, z jaką zostali pokonani w otwierającym serię i będzie o wiele bardziej stalowa w swoim odbijaniu w tym spotkaniu. Oczywiście mieli prawie zupełnie inny skład niż ten, który wygrał serię Test w świetnym stylu, więc będą lepsi do uderzenia. Spodziewamy się, że uderzą mocno, ale nie będziemy ryzykować naszych ciężko zarobionych na nich 1,58 $, aby wygrać, teraz, gdy Proteas powąchali niespodziankę w serii. Dobra łódka.