Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » South Africa v England cricket predictions, tips & odds update, 1st Test

South Africa v England cricket predictions, tips & odds update, 1st Test

To starcie zwiastuje początek fascynującej serii czterech testów pomiędzy dwoma tradycyjnymi, mocnymi uderzeniami światowego krykieta.
Nasz podgląd zakładów Republika Południowej Afryki – Anglia pozwoli Ci zapoznać się z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi serii, a także wyszczególni nasze najlepsze zakłady i wskazówki dotyczące pierwszego testu.
Pomimo wysokich miejsc w Południowej Afryce na trzecim miejscu, a Anglii na czwartym miejscu w rankingu ICC Test, jest całkiem jasne, że obie drużyny zamierzają odbudować swoje zespoły w najdłuższej formie gry.
Ostatni raz, gdy te drużyny starły się w RPA, otwierając batsmen Alastair Cook cztery lata temu poprowadził Anglię do pamiętnego zwycięstwa w serii 2-1.
Ale Anglia wygrała tylko dwa z ostatnich 11 wyjazdowych serii testów i została solidnie pokonana 1: 0 w ostatnich dwóch testach w Nowej Zelandii. Nadal mają problemy z ich najwyższym zamówieniem, a także są w okresie przejściowym, ponieważ ich gra w kręgle z Jimmy Andersonem i Stuartem Broadiem zbliża się do końca kariery funta.
Republika Południowej Afryki również chce wrócić na szczyt po stracie takich zawodników jak Jacques Kallis, Hashim Amla i AB de Villiers w ostatnich latach.
Co oznacza, że ​​seria wygląda na trudną do ustalenia, jeśli chodzi o wybór zwycięzcy.
Dodatkowym zamętem w tej mieszance jest to, że błąd przedarł się przez obóz Anglii w tygodniach poprzedzających test, a pacemen Jofra Archer i Stuart Broad oraz spinner Jack Leach wycofali się z ostatniej gry w trasie.
Anglia wezwała do kryjówki Dom Bessa i średniaka Craiga Overtona.
Kontynuuj czytanie, aby zapoznać się z naszymi prognozami i aktualizacjami kursów między Republiką Południowej Afryki a Anglią dla pierwszego testu z czterech serii testów rozgrywanych w RPA.

RPA vs Anglia – kursy

Wynik meczu: Republika Południowej Afryki wygra 2,25 $; losowanie 5,50 $; Anglia wygra 2,25 $.
Zakłady na zawodnika meczu:
9 USD
10 USD James Anderson, Joe Root, Kagiso Rabada
11 USD Jofra Archer, Stuart Broad, Vernon Philander
13 USD Dean Elgar, Faf du Plessis
15 $ Quinton de Kock

W przypadku wielu innych rynków i ofert specjalnych zalecamy obstawianie za pomocą Bukmacher z licencją w RPA jeśli obstawiasz z Republiki Południowej Afryki, podczas gdy gracze w Anglii mają szeroki wachlarz opcji do wyboru.

Najlepsze zakłady w RPA przeciwko Anglii

Jak zawsze, gdy my podgląd meczów krykieta, zapewniamy kilka najlepszych zakładów, a Centurion był terenem, który prawie zawsze daje wynik. Jest to jedna z szybszych furtek w kraju, a pacemani i błystki mogą tam dobrze sobie radzić. To coś w rodzaju fortecy dla drużyny gospodarzy, więc już sam ten fakt, wraz z wciąż niebezpiecznym składem w kręgle RPA, skłania nas ku Proteas.

Quinton de Kock, zawodnik meczu, 15 $

Nie możemy nic na to poradzić, ale czujemy, że leworęczny był przegranym, biorąc pod uwagę jego ogromny naturalny talent, ale wciąż ma czas po swojej stronie, aby spełnić obietnicę i podnieść swoją średnią uderzeń testowych w połowie lat 40. przynajmniej z obecnych 38,1 . To może być czas, aby w końcu przebić się jako gwiazda na poziomie testowym, a także w krótkich formach gry.

RPA wygra po 2,25 $

Jak wspomniano, uwielbiają grać w Centurion i England, chociaż są utalentowanymi drużynami, w tym roku nie radzili sobie zbyt dobrze na poziomie testów. Cieszymy się, że możemy wziąć punt w drużynie gospodarzy i chociaż powinna to być napięta i zacięta walka, mają wystarczająco dużo graczy, którzy mogą udowodnić, że przekroczyli linię w otwierającym serię.

Ben Stokes, który w pierwszych rundach zdobył najwięcej punktów w Anglii

Po prostu rudowłosy wszechstronny zawodnik jest u szczytu swoich mocy. Może być zwycięzcą meczu z kijem i piłką, a także jest znakomitym polowym. Nigdy nie jest daleko od swojego następnego wielkiego pukania i możesz ominąć 5 $, aby poprowadził strzelców w pierwszym wykopie w Anglii.

Prognoza RPA przeciwko Anglii

Rekord Proteas na tym terenie to 24 mecze testowe z 19 zwycięstwami, trzema remisami i tylko dwoma przegranymi: z Anglią w 2000 roku i Australijczykami w 2014 roku.

Jak obstawiać między RPA a Anglią

W ogóle dostępne są zakłady między RPA a Anglią wiodące strony bukmacherskie online, z krykietem na czele witryn bukmacherskich. W Anglii William Hill oferuje wiele specjalnych meczów i jest konkurencyjny we wszystkich cenach. RPA również są rozpieszczani wyborem, chociaż legalnie muszą obstawiać u bukmacherów licencjonowanych w ich kraju.