Dom » Wiadomości sportowe » Hiszpania zmniejszyła się do 8,50 $, aby wygrać Mistrzostwa Świata w Rosji

Hiszpania zmniejszyła się do 8,50 $, aby wygrać Mistrzostwa Świata w Rosji

HISZPANIA kształtują się jako boltersowie Mistrzostwa Świata 2018 a gracze przybywają do La Furia Roja, a mistrzowie z 2010 r. zostali obniżeni nawet o 2 $ z niektórymi bukmacherami.

Formalny zespół został wzmocniony przez niepokonany bieg pod wodzą nowego trenera Julena Lopetegui, który przejął stery Vincenta del Bosque po eliminacji Włoch na Euro 2016.

Wreszcie Hiszpania znów ma optymistyczne nastawienie i świeżą krew z młodym skrzydłowym Marco Asensio i ofensywnym pomocnikiem Isco (Francisco Roman Alarcon Suarez), obaj zdobywają w tym roku międzynarodową sławę.

Podczas gdy Lopetegui jeszcze nie stawił czoła presji turniejowej piłki nożnej, kiedy 46-milionowy naród wisi na każdym ataku, jest optymistą co do nadziei Hiszpanii w Rosji.

„Zawsze chcemy, aby wszyscy zawodnicy, aw szczególności nasi, pozostali zdrowi i w dobrej formie, a także odgrywali wiodącą rolę w swoich [klubowych] zespołach” – powiedział niedawno.

„Isco rozegrał niezwykły mecz w meczu tak ważnym jak Liga Mistrzów przeciwko PSG i jest ważnym graczem Madrytu.

„O Marco Asensio myślę to samo.

„Chcemy, aby wszyscy gracze byli gwiazdami i byli szczęśliwi, ponieważ im lepiej nasi reprezentanci radzą sobie w swoich klubach, tym lepiej dla nas”.

Hiszpania zintensyfikuje przygotowania do czerwcowych mistrzostw świata w towarzyskim spotkaniu z Niemcami 24 marca, po czym cztery dni później zmierzy się z Argentyną, kolejną główną nadzieją Rosji.

Następnie rozegrają dwa kolejne mecze towarzyskie, ze Szwajcarią i Tunezją, 3 i 9 czerwca, przed pierwszym meczem na Mistrzostwach Świata, 16 czerwca, z rywalem Portugalii.

Ostatni rozdział w Iberyjskich Derbach przypada po tym, jak La Furia Roja pokonała Portugalię na Mistrzostwach Świata 2010 w RPA, a końcowy wynik 1-0 nie odzwierciedla ich dominacji.

Wyzwaniem, przed którym stoi Lopetegui, jest kontynuacja odważnej polityki selekcji, w ramach której wprowadził do składu nową krew, taką jak Isco, Koke, Asensio i José Callejón, aby połączyć się z takimi doświadczonymi działaczami, jak Sergio Ramos, Gerard Piqué, Sergio Busquets, Andrès Iniesta i David Silva.

Hiszpania jest na czwartej linii zakładów na zwycięstwo w Pucharze Świata z wynikiem 8,50 USD, a Niemcy i Brazylia po 5,50 USD; podczas gdy Francja jest trzecią faworytem.

Argentyna (10 dolarów), Belgia (13 dolarów) i głodna sukcesu Anglia (17 dolarów) również otrzymały wsparcie.

Więcej artykułów: