Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » St Kilda v Essendon typy bukmacherskie, prognozy i aktualizacja kursów; Podgląd AFL Rd 12

St Kilda v Essendon typy bukmacherskie, prognozy i aktualizacja kursów; Podgląd AFL Rd 12

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów St Kilda v Essendon na mecz AFL 12. rundy na Gabbie w niedzielne popołudnie.

Ponieważ obie te drużyny rywalizują w finałach, zbliża się ona do zawodów, które mogą być ukształtowane przez Świętych, którzy mają dwa dodatkowe dni odpoczynku niż Bombowce.

St Kilda przegrywa w poniedziałkowy wieczór z Geelong okropną 59-punktową stratą, kiedy to ich premierowe kwalifikacje zostały zastosowane do nich. Nie sądzimy jednak, by Brett Ratten pozwolił swojemu zespołowi zbyt długo rozwodzić się nad tym występem, gdy Święci zajmują piątą pozycję i rywalizują o ważną czwórkę.

Essendon rozegrał emocjonujący remis z Gold Coast w środę wieczorem, mecz, który prawdopodobnie powinien był wygrać w końcu. Po całodziennej zwłoce bombowce uderzyły w przód w ostatnim semestrze, zanim pozwoliły Słońcom na dramatyczny remis. Ale podobnie jak ich przeciwnicy nie mogą pozwolić sobie na to, by stracić okazję i rozpaczliwie potrzebują wygranej, aby pozostać w kontakcie z pierwszą ósemką.

Witryny bukmacherskie AFL wyceniają St Kildę na 1,42 USD, aby pokonać Essendon (2,79 USD), a linia 1,90 USD została ustawiona na 14,5, co będzie kuszące dla fanów Saints.


Przeczytaj także: AFL 12 – spotkanie i kursy
Więcej: Wskazówki AFL
Niedziela AFL: Podgląd Western Bulldogs v Adelaide
AFL Sobota: Podgląd Carlton v Fremantle
AFL Sobota: Typy bukmacherskie Melbourne v Collingwood
AFL Sobota: Podgląd zakładów North Melbourne v Brisbane


Poprawiający się pomocnik Saints Jade Gresham doznał kontuzji pleców w starciu z Cats, co prawdopodobnie wykluczy go na resztę sezonu. Zostaną jednak wzmocnione przez włączenie Zaka Jonesa i Paddy’ego Rydera. Głównym obrońcą Jake Carlisle będzie najprawdopodobniej po rozegraniu każdego meczu z wyjątkiem pierwszej rundy w tym roku.

Bombowce odniosły kolejny cios podczas ataku napastnika przeciwko Słońcu, a były Tiger Jacob Townsend upadł z powodu wstrząsu mózgu. Ale z lepszych wiadomości, żywiołowy napastnik Orazio Fantasia powróci po kontuzji łydki.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki St Kilda v Essendon na temat ich starcia na Gabbie, które rozpocznie się w niedzielę o 15:15.


St Kilda v Essendon – kursy

Początek: 15:15 czasu lokalnego, 16 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Gabba, Brisbane
Kursy bezpośrednie: St Kilda (1,42 USD) v Essendon (2,67 USD)
Zakłady na linię: St Kilda -14,5 (1,90 USD) v Essendon +14,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: St Kilda 34 USD; Essendon 101 USD

Wskazówki St Kilda v Essendon

Nasz Zakłady AFL Expert sprawdził kursy pod kątem wartości i znalazł kilka cennych wskazówek St Kilda przeciwko Essendon na niedzielny mecz.

St Kilda na linię -14,5

Podejrzewamy, że linia -14,5 zostanie pokryta przez St Kilda w tym konkursie i chociaż cena 1,90 USD nie rzuca się w oczy, jest to ostrożny, ale sprytny zakład. Bezpośrednie zakłady nie oferują żadnej wartości dla fanów Saints w tym konkursie, ale linia wygląda na dobrą wartość, biorąc pod uwagę, że mają dwa dodatkowe dni odpoczynku i będą zdeterminowani, by wrócić do formy po okropnym pokazie Geelong.

Dan Butler wykopuje pierwszego gola

Gdyby był jeden gracz, który typowałby występ St Kilda przeciwko Geelongowi, byłby to rekrut z Richmond, Dan Butler, który zebrał tylko cztery dotknięcia i został odsłonięty, idąc w drugą stronę przez ciężko pracujący pomocnik Cats. Butler odegrał kluczową rolę w poprawie formy Świętych w tym roku i ma zwyczaj podskakiwać, by kopnąć pierwszego gola w meczach. Będzie chciał wcześnie wywrzeć wpływ i postawić brudny dzień przeciwko Kotom za nim.

Anthony McDonald-Tipungwuti wykopuje 2+ gole

Napastnik bombowców był w tym tygodniu po tym, jak w 2021 roku był poniżej swoich najlepszych wyników na rtęci i myślimy, że może odpowiedzieć tutaj kilkoma celami. Pomocą w jego sprawie będzie powrót Livewire Fantasia, który ułatwi życie swojemu koledze z drużyny, biorąc kolejnego małego obrońcy. Presja i tempo Fantazji sprawiają, że napastnik Bombers jest znacznie skuteczniejszy, a inni napastnicy są lepszymi graczami. Do ciebie Walla!


Prognoza St Kilda Saints v Essendon Bombers 16.08.2020

Uważamy, że St Kilda jest na miejscu, aby wygrać tę grę po dwóch dodatkowych dniach odpoczynku, a cena 1,42 $ oferuje prawie wystarczającą wartość, aby uwzględnić je w Twoich multibetach. Spodziewamy się, że mecz będzie toczył się zaciekle w pierwszej połowie, zanim Saints rozpocznie się w drugiej połowie. Dla nas zabierzemy Świętych do pokonania linii 14,5. Nasza ostateczna prognoza St Kilda przeciwko Essendon? Świętych o 22 punkty.


Saints vs Bombers lowdown

How can I watch the Saints v Bombers AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the St Kilda vs Essendon round 12 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Saints v Bombers game start?

Gra rozpocznie się o 15:35 czasu lokalnego 16 sierpnia 2021 r.