Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » St Kilda v GWS betting tips, prediction & odds; AFL round 18 preview

St Kilda v GWS betting tips, prediction & odds; AFL round 18 preview

Witamy w naszych poradach bukmacherskich, prognozach i analizie kursów St Kilda v GWS przed starciem 18. rundy AFL na Gabbie w piątek wieczorem.

Giganci muszą wygrać ten mecz rundy finałowej i mieć nadzieję, że wyniki spadną na ich korzyść, jeśli mają zaliczyć sezon po sezonie, ale już uważają ten rok za porażkę.

St Kilda znacznie poprawiła się w 2021 roku pod wodzą Bretta Rattena i zajmuje siódmą pozycję, cztery punkty i duży procent przed Melbourne i Giants. Nawet przegrana może nie powstrzymać Świętych przed osiągnięciem ich pierwszej serii finałowej od 2011 roku.

Giganci z łatwością wygrali swoje poprzednie dwa spotkania ze Świętymi, ale niewiele jest do czytania, biorąc pod uwagę postęp Świętych i dobrze udokumentowane zmagania drużyny Sydney po ostatnim wielkim upokorzeniu w zeszłym roku.

GWS przegrywa z Melbourne pięć punktów w meczu, który powinien był wygrać w sobotę. Stworzyli zamieszanie w okresie poprzedzającym ten mecz, rezygnując z kapitana Stephena Coniglio.

The Saints ostatnio grali w czwartek, 10 września, kiedy byli odważni, ale przegrywali z West Coast Eagles.


Więcej: Wskazówki AFL
Medal Brownlow: Byli zwycięzcy, wicemistrzowie
AFL Sobota:
Essendon v Melbourne podgląd zakładów, darmowe typy
Podgląd zakładów Adelaide v Richmond, darmowe typy


St Kilda płaci 1,74 $ za wygranie tego starcia, a GWS płaci 2,10 $. Linia 1,90 $ została ustalona przez Unibet na 4,5 punktu za to starcie, które wydaje się być trochę za wąskie.

St Kilda odwołali kluczowego obrońcę Jake’a Carlisle’a i pomocnika Dana Hannebery’ego, po długim spotkaniu z poważnymi problemami ze ścięgnami udowymi, do starcia, z parą, która miała szansę przesunąć swój finał. Zastąpią kontuzjowanego Zaka Jonesa i Nicka Hinda w meczu, w którym będą świętować 50. mecz Rowana Marshalla.

Giants odwołali kapitana Stephena Coniglio po tym, jak został usunięty z powodu słabej formy przed ostatnią rundą. Dodali również imponującego młodego napastnika Jake’a Riccardiego po tym, jak był wypoczęty w ostatnim meczu. Uruchomiona maszyna Lachie Whitfield rozegra swój 150 mecz dla Giants.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki St Kilda v GWS przed ich starciem na Gabbie w piątek.


Saints v Giants – szanse

Początek: 19.50 czasu AEST, 18 września
Miejsce wydarzenia: Gabba, Brisbane
Kursy bezpośrednie: Saints (1,74 USD) v GWS (2,14 USD)
Zakłady na linię: St Kilda -4,5 (1,90 USD) v GWS +4,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: St Kilda 81 USD; GWS 151

Wskazówki St Kilda v GWS

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Saints v Giants tips for Friday’s game.

Wskazówka dotycząca zakładów powyżej / poniżej

Znak powyżej / poniżej stawki został na poziomie 120,5 w Unibet, przy czym obie opcje płacą 1,90 USD. Jedyną nadzieją Giants na grę w finałach jest zdobycie około trzech punktów procentowych w dobrym pokonaniu Świętych i nadzieja na pokonanie Buldoga Zachodniego i Melbourne. Jest mało prawdopodobne, że zagrają w finałach, ale równie dobrze mogą rzucić kośćmi i zamienić to w strzelaninę, próbując nadrobić procent. Jesteśmy przekonani, że łączna liczba meczów przekroczy tutaj 120,5, o ile warunki nie będą zbyt wilgotne.

Toby Greene, aby uzyskać 20 dotknięć i wykopać 2+ gole

Gigant, zwycięzca meczu, Toby Greene, zwykle gra dobrze w dużych meczach, a walka o twoje życie w finale jest tak wielka, jak to tylko możliwe. Unibet prowadzi rynek gwiazd, na którym oferuje kursy na niektórych graczy, aby osiągnąć stan posiadania i łączną liczbę bramek. Greene zapłaci około 4 $ za 20 dotknięć i wykopanie dwóch bramek. Sprawdź kursy w Unibet w dniu gry.

Zakłady na pierwszego strzelca gola

Dan Butler z St. Kilda zawsze gra na wczesnych etapach meczów i kilka razy w tym sezonie strzelił pierwszego gola. Jest tak dobrą opcją, jak każdy na tym rynku i płaci 12 USD. Unibet ma od czasu do czasu świetne promocje dotyczące zakładów na pierwszego strzelca.


Prognoza St Kilda Saints vs GWS Giants 18.09.2020

To trudne starcie, w którym można wyłonić zwycięzcę i może sprowadzić się do tego, czy Giants wierzą, że mogą awansować do finału. GWS byłby gorzko rozczarowany ich kłopotliwą sytuacją, ale byliby realistami co do okropnej serii kontuzji i problemów z formą. Będą pewni szybkiego odbicia w następnym sezonie, ale czy pozostało im jeszcze jedno uderzenie w 2022? St Kilda spadła ze swojej wysokiej czwórki na początku roku i została pokonana przeciwko niektórym z lepszych drużyn. Naprawdę mamy problem z rozdzieleniem tych dwóch i oczekujemy, że na finiszu będzie ciasno. Nasza ostateczna prognoza St Kilda kontra GWS? Gigantów o siedem punktów.


Saints vs Giants lowdown

Jak mogę obejrzeć starcie St Kilda v GWS AFL?

Free-to-air: Channel 7Mate; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the St Kilda v GWS round 18 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

O której godzinie zaczyna się gra Saints vs Giants?

Gra rozpocznie się o godzinie 19:50 czasu lokalnego 18 września 2021 r.